Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" № 792/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы V шақырылған XХV сессиясының № 999/25 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қаңтарда № 2510 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 341/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 14.06.2024 № 341/11 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне энергия үнемдеу және энергия тиiмдiлiгiн арттыру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуiрдегi III сессиясының № 792/3 "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiн бекiту туралы" шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлімiне № 8-8-112 болып тiркелген, "Шахтинский вестник" газетiнiң 2012 жылғы 1 маусымдағы № 22 санында жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы IХ сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының III сессиясының 2012 жылғы 6 сәуiрдегi № 792/3 "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiн бекiту туралы" шешіміне өзгерiстер енгiзу туралы" № 859/9 шешiмiмен өзгерiстер енгiзiлдi (нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлімiне № 1946 болып тiркелген, "Шахтинский вестник" газетiнiң 2012 жылғы 18 қазандағы № 42 санында жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 03 сәуірдегі XVII сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуiрдегi III сессиясының "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiн бекiту туралы" № 792/3 шешіміне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" № 915/17 шешiмiмен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлдi (нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлімiне № 2318 болып тiркелген, "Шахтинский вестник" газетiнiң 2013 жылғы 25 мамырдағы № 20 санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелеріндегі 2-тармағының 3) тармақшасындағы ";" белгісі "." белгісіне ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 792/3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение XХV сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 999/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 января 2014 года № 2510. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14 июня 2024 года № 341/11
Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14.06.2024 № 341/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам энергосбережения и повышения энергоэффективности", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 792/3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-8-112, опубликовано 1 июня 2012 года в газете "Шахтинский вестник" № 22), внесены изменения решением IX сессии Шахтинского городского маслихата от 29 августа 2012 года № 859/9 "О внесении изменений в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 792/3 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1946, опубликовано 18 октября 2012 года в газете "Шахтинский вестник" № 42), внесены изменения и дополнения решением XVII сессии Шахтинского городского маслихата от 03 апреля 2013 года № 915/17 "О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 792/3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2318, опубликовано 24 мая 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 20), следующие изменения:
1) в подпункте 3) пункта 2 Правил оказания жилищной помощи знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";

2) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 2-тармағының 4) тармақшасы алынып тасталсын;
3) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 3-тармағындағы "жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдік сыныбы 2,5 электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің орнына орнатылатын тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын" сөздері алынып тасталсын;
4) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 4-тармағындағы ", жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын," сөздері алынып тасталсын;
5) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 11-тармағындағы ", жекешелендірілген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұратын, жекешелендірілген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде) пайдалануда тұрған дәлдік сыныбы 2,5 электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің орнына орнатылатын тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын" сөздері алынып тасталсын;
6) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 16-тармағының 8) тармақшасындағы ";" белгісі "." белгісіне ауыстырылсын және 9) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихаттың хатшысы
Ә. Сатова

2) подпункт 4) пункта 2 Правил оказания жилищной помощи исключить;
3) в пункте 3 Правил оказания жилищной помощи слова ", стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах)" исключить;
4) в пункте 4 Правил оказания жилищной помощи слова ", стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме," исключить;
5) в пункте 11 Правил оказания жилищной помощи слова ", стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме" исключить;
6) в подпункте 8) пункта 16 знак препинания ";" заменить знаком препинания "." и подпункт 9) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 01 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
А. Сатова