Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы N 13/120 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 сәуірде N 2236 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 3/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 16.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 18.03.2020 № 41/479(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы мәслихатының 2014 жылғы 09 маусымдағы N 29/238 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алуға 12100 (он екі мың бір жүз) тенге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 18.03.2020 № 41/479 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Жаңаөзен қалалық мәслихатының интернет - ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихаттың білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, спорт, экология, қоғамдық қауіпсіздік және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Б. Нұрбосинова).

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Жанаозенского городского маслихата от 28 февраля 2013 года N 13/120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 04 апреля 2013 года за N 2236. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 16 апреля 2021 № 3/28
Сноска. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 16.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 18.03.2020 № 41/479(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 15) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата города Жанаозен Мангистауской области от 09 июня 2014 года N 29/238 (вводится в действие через 10 дней после опубликование).
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере 12100 (двенадцать тысяч сто) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 18.03.2020 № 41/479 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" обеспечить опубликование настоящего решения на интернет - ресурсах маслихата города Жанаозен.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам образования, здравоохранения, культуры, спорта, экологии, общественной безопасности и социальной защиты (председатель комиссии Б. Нурбосинова).

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Машқұлов
Қалалық
мәслихат хатшысы
С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық халықты жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Маркашова
28 ақпан 2013 жыл
"Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н. Ғұмарова
28 ақпан 2013 жыл

4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Машкулов
Секретарь городского
маслихата
С. Мыңбай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел
занятости и социальных программ"
Б. Маркашова
28 февраля 2013 года
Начальник государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
Н. Гумарова
28 февраля 2013 года