Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қарашадағы № 243 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда № 4332 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 21.01.2016 № 9 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 19.06.2014 № 157 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес анықталсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 19.06.2014 № 157 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкiмiнiң орынбасары Т.К. Бекмағанбетовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарасу
ауданының әкімі                            А. Шәмшиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
__________ С. Қазиев
Әкімдіктің
2013 жылғы 4 қарашадағы
№ 243 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және
ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық
айлықақыларын және тарифтік ставкаларын
кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға
құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру,
білім беру, мәдениет, спорт және
ветеринария саласындағы мамандар
лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 19.06.2014 № 157 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.07.2015 № 185 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 4 ноября 2013 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2013 года № 4332. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 21 января 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 21.01.2016 № 9 (вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Карасуского района Костанайской области от 19.06.2014 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Карасуского района Костанайской области от 19.06.2014 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Бекмаганбетова Т.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карасуского района                         А. Шамшиев
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Карасуского
районного маслихата
___________ С. Казиев
Приложение
к постановлению акимата
от 4 ноября 2013 года № 243
Перечень должностей специалистов в
области социального обеспечения, образования,
культуры, спорта и ветеринарии являющихся
гражданскими служащими и работающих в сельской
местности, имеющих право на повышенные не
менее чем на двадцать пять процентов
должностные оклады и тарифные ставки
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата Карасуского района Костанайской области от 19.06.2014 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); от 29.07.2015 № 185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Әлеуметтiк қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) күтiм жөнiндегi әлеуметтiк қызметкер;
2) әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi консультант;
3) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2. Бiлiм беру мамандарының лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы мұғалiмдер;
2) директор;
3) қазыналық кәсіпорынның басшысы мен басшысының орынбасары;
4) мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының, интернаттың меңгерушісі;
5) дене тәрбиесiнiң жетекшісі;
6) оқу ісі, оқу-өндiрiстiк, оқу-тәрбие, тәрбие жұмыстары жөнiндегi және қосымша бiлiм берудiң басқа да ұйымдары директорының орынбасары;
7) логопед;
8) әлеуметтiк педагог;
9) ұйымдастырушы педагог;
10) қосымша бiлiм беру педагогы;
11) педагог-психолог;
12) аға тәрбиешi, тәрбиешi;
13) музыкалық жетекшi;
14) аға жетекшi;
15) дене тәрбиесi жөнiндегi нұсқаушы;
16) оқу-өндiрiстiк (оқу) шеберхана меңгерушiсi;
17) зертхана, кабинет меңгерушiсi;
18) еңбек жөнiндегi нұсқаушы;
19) аға әдiстемешi, әдiстемешi;
20) өндiрiстiк оқыту шеберi;
21) аға шеберi;
22) медициналық бике;
23) емдәм бикесi;
24) хореограф;
25) кiтапханашы;
26) кiтапхана меңгерушiсi;
27) алғашқы әскери даярлық жөнiндегi оқытушы-ұйымдастырушы.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) директор, басшы;
2) бөлiмше меңгерушісі;
3) директордың орынбасары;
4) сектор, бөлiм, кiтапхана меңгерушiсi;
5) ұжымның басшысы;
6) суретшi-ресiмдеушi, қоюшы суретшi;
7) бейне-дыбыс жазбаның, жарық аппаратурасының операторы;
8) кiтапханашы, библиограф;
9) мәдени ұйымдастырушы;
10) аккомпаниатор;
11) көркем басшысы;
12) хореограф;
13) әдiскер, аға әдiскер, жетекшi әдiскер, нұсқаушы-әдiскер.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) әдiскер;
2) нұсқаушы;
3) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынің басшысы;
4) мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
5) жаттықтырушы.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мал дәрігері;
2) мал фельдшері.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2) консультант по социальной работе;
3) специалист центра занятости.
2. Должности специалистов образования:
1) учителя всех специальностей;
2) директор;
3) руководитель и заместитель руководителя казенного предприятия;
4) заведующий организации дошкольного воспитания и обучения, интерната;
5)руководитель физического воспитания;
6) заместитель директора по учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, воспитательной работе и других организаций дополнительного образования;
7) логопед;
8) социальный педагог;
9) педагог-организатор;
10) педагог дополнительного образования;
11) педагог-психолог;
12) старший воспитатель, воспитатель;
13) музыкальный руководитель;
14) старший вожатый;
15) инструктор по физической культуре;
16) заведующий учебно-производственной (учебной) мастерской;
17) заведующий лабораторией, кабинетом;
18) инструктор по труду;
19) старший методист, методист;
20) мастер производственного обучения;
21) старший мастер;
22) медицинская сестра;
23) диетическая сестра;
24) хореограф;
25) библиотекарь;
26) заведующий библиотекой;
27) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке.
3. Должности специалистов культуры:
1) директор, руководитель;
2) руководитель подразделения;
3) заместитель директора;
4) заведующий сектором, отделом, библиотекой;
5) руководитель коллектива;
6) художник-оформитель, художник по костюмам;
7) оператор видео-звукозаписи, световой аппаратуры;
8) библиотекарь, библиограф;
9) культорганизатор;
10) аккомпаниатор;
11) художественный руководитель;
12) хореограф;
13) методист;
4. Должности специалистов спорта:
1) методист;
2) инструктор;
3) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
4) заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
5) тренер.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.