Селолық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және азаматтық қызметшілер болып табылатын мәдениет, спорт және ветеринария мамандары саласындағы лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 13 қарашадағы N 395/13 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 желтоқсанда N 3623 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 50/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 25.02.2016 № 50/2 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "мамандары" деген сөзден кейін "саласындағы" сөздерімен толықтырылды, "мәдениет және спорт" деген сөздер "және азаматтық қызметшілер болып табылатын мәдениет, спорт және ветеринария" сөздерімен ауыстырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 238-бабының 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.01.2014 N 6/1 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Селолық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және азаматтық қызметшілер болып табылатын мәдениет, спорт және ветеринария мамандары саласындағы лауазымдарының тізбесі осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес анықталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.01.2014 N 6/1 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Арын
"КЕЛІСІЛДІ"
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Ш. Данбай
11 қараша 2013 жыл
Облыстық мәслихат хатшысы М. Көбенов
11 қараша 2013 жыл
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қарашадағы
N 395/13 қаулысына
1-қосымша
Селолық жерлерде және азаматтық қызметшілер
болып табылатын жұмыс істейтін денсаулық
сақтау мамандары саласында лауазымдарының тізбесi

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Павлодарской области от 13 ноября 2013 года N 395/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 декабря 2013 года N 3623. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 февраля 2016 года № 50/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.02.2016 № 50/2.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. В заголовке и по всему тексту после слова "специалистов" дополнены словом "в области", слова "культуры и спорта" заменены словами "культуры, спорта и ветеринарии", являющихся гражданскими служащими и, постановлением акимата Павлодарской области от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 10.01.2014 N 6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарской области от 10.01.2014 N 6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Арын
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель сессии
областного маслихата Ш. Данбай
11 ноября 2013 года
Секретарь областного маслихата М. Кубенов
11 ноября 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 13 ноября 2013 года N 395/13
Перечень должностей специалистов в области
здравоохранения, являющихся гражданскими служащими
и работающих в сельской местности

Ескерту. 1-қосымшаның тақырыбына өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары.
2. Бөлімше (бөлімше, зертхана, филиал, бөлім) басшысы.
3. Дәріхана меңгерушісі.
4. Мамандар: барлық мамандықтағы дәрігерлер, акушер, емдәм бикесі, тіс дәрігері, тіс технигі, медициналық бике, фельдшер, медициналық статистик, медициналық зертханашы, медициналық тіркеуші, провизор (фармацевт), психолог, рентген зертханашысы, фармацевт, фельдшер (-зертханашы), әлеуметтік жұмыс бойынша маман (әлеуметтік қызметші).
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қарашадағы
N 395/13 қаулысына
2-қосымша
Селолық жерлерде және азаматтық қызметшілер болып
табылатын жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру
мамандары саласында лауазымдарының тізбесi
Ескерту. 2-қосымшаның тақырыбына өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Құрылымдық бөлімшенің (бөлім, сектор) басшысы, бөлім (бөлімше) меңгерушісі.
3. Мамандар: дәрігер, тіс дәрігері, нұсқаушы, емдәм бикесі, медициналық бике, мамандандырылған медициналық бике, күтім көрсету бойынша әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыс бойынша маман, жұмыспен қамту орталығының маманы.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қарашадағы
N 395/13 қаулысына
3-қосымша
Селолық жерлерде және азаматтық қызметшілер
болып табылатын жұмыс істейтін білім
беру мамандары саласында лауазымдарының тізбесi
Ескерту. 3-қосымшаның тақырыбына өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Мектептен тыс ұйымдардағы қызығушылығы бойынша студия, клуб жетекшісі.
3. Оқу-консультация пункті, шеберхана, зертхана, кабинет, сектор, бөлімшенің меңгерушісі.
4. Мамандар: барлық мамандықтағы мұғалімдер, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орнының оқытушысы, жетекші, тәрбиеші, нұсқаушы, шебер, әдістемеші, музыкалық жетекші.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қарашадағы
N 395/13 қаулысына
4-қосымша
Селолық жерлерде және азаматтық қызметшілер
болып табылатын жұмыс істейтін мәдениет
мамандары саласында лауазымдарының тізбесi

Сноска. Заголовок к приложению 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия.
2. Руководитель подразделения (отделения, лаборатории, филиала, отдела).
3. Заведующий аптекой.
4. Специалисты: врачи всех специальностей, акушер (-ка), диетическая сестра, зубной врач, зубной техник, медицинская сестра, фельдшер, медицинский статистик, медицинский лаборант, медицинский регистратор, провизор (фармацевт), психолог, рентгенлаборант, фармацевт, фельдшер (-лаборант), специалист по социальной работе (социальный работник).
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 13 ноября 2013 года N 395/13
Перечень должностей специалистов в области
социального обеспечения, являющихся гражданскими
служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Заголовок к приложению 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (кроме заместителя по административно-хозяйственной части).
2. Руководитель структурного подразделения (отдела, сектора), заведующий отделом (отделением).
3. Специалисты: врач, зубной врач, инструктор, диетическая сестра, медицинская сестра, специализированная медицинская сестра, социальный работник по уходу, специалист по социальной работе, специалист центра занятости.
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 13 ноября 2013 года N 395/13
Перечень должностей специалистов в области
образования, являющихся гражданскими служащими
и работающих в сельской местности
Сноска. Заголовок к приложению 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (кроме заместителя по административно-хозяйственной части).
2. Руководитель студии, клуба по интересам внешкольных организаций.
3. Заведующий учебно-консультационным пунктом, мастерской, лабораторией, кабинетом, сектором, отделением.
4. Специалисты: учителя всех специальностей, преподаватель учебного заведения технического и профессионального, послесреднего образования, вожатый, воспитатель, инструктор, мастер, методист, музыкальный руководитель.
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 13 ноября 2013 года N 395/13
Перечень должностей специалистов в области
культуры, являющихся гражданскими служащими
и работающих в сельской местности

Ескерту. 4-қосымшаның тақырыбына өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мәдениет және мұрағат ісі мемлекеттік мекемесі мен қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Клуб, мұрағат, мұрағат қоймасының меңгерушісі, бөлімше, сектор, бөлімше (бөлім), филиал басшысы, көркем жетекші, үйірме жетекшісі.
3. Мамандар: сүйемелдеуші, әртіс, библиограф, кітапханашы, дыбыс режиссері, дыбыс операторы, нұсқаушы, мәдени ұйымдастырушы, әдістемеші, суретші, хореограф, мұражай, мұрағат қорын сақтаушы, архивист, мұрағатшы, археограф.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қарашадағы
N 395/13 қаулысына
5-қосымша
Селолық жерлерде және азаматтық қызметшілер
болып табылатын жұмыс істейтін спорт
мамандары саласында лауазымдарының тізбесi
Ескерту. 5-қосымшаның тақырыбына өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын, филиал басшысы және басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Спорт имараттары, бассейн меңгерушісі.
3. Мамандар: нұсқаушы, әдістемеші, жаттықтырушы.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "10" сәуірдегі
N 103/4 қаулысына
6-қосымша
Селолық жерлерде жұмыс істейтін және азаматтық
қызметшілер болып табылатын ветеринария саласындағы
мамандары лауазымдарының тізбесi
Ескерту. Қаулы 6-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.04.2014 N 103/4 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мал дәрiгерi.
2. Ветеринарлық фельдшер.

Сноска. Заголовок к приложению 4 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры и архивного дела (кроме заместителя по административно-хозяйственной части).
2. Заведующий клубом, архивом, архивохранилищем, руководитель подразделения, сектора, отделения (отдела), филиала, художественный руководитель, руководитель кружка.
3. Специалисты: аккомпаниатор, артист, библиограф, библиотекарь, звукорежиссер, оператор звукозаписи, инструктор, культорганизатор, методист, художник, хореограф, хранитель фондов в музеях, архивах, архивист, архивариус, археограф.
Приложение 5
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 13 ноября 2013 года N 395/13
Перечень должностей специалистов в области
спорта, являющихся гражданскими служащими
и работающих в сельской местности
Сноска. Заголовок к приложению 5 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, филиала (кроме заместителя по административно-хозяйственной части).
2. Заведующий спортивным сооружением, бассейном.
3. Специалисты: инструктор, методист, тренер.
Приложение 6
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "10" апреля 2014 года N 103/4
Перечень должностей специалистов в области
ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и
работающих в сельской местности
Сноска. Постановление дополнено приложением 6 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 10.04.2014 N 103/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Ветеринарный врач.
2. Ветеринарный фельдшер