2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 17/188-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда N 3132 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 19.12.2014 N 452/01-06 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210801292,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29131155,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3156019,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 354000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 178160118,7 мың теңге;
2) шығындар – 210395661,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4988423,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6898407,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1909983,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 589321,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 589321,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5172113,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5172113,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.10.2014 № 22/280-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалар мен аудандар бюджеттеріне 2014 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 17,1 пайыз, Семей қаласына 87,0 пайыз, қалған аудандарға 100 пайыз болып белгіленсін.
3. Қалалар мен аудандар бюджеттеріне төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан табысты бөлу нормативі 2014 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.

Об областном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2013 года N 3132
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19.12.2014 № 452/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 210801292,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29131155,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3156019,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 354000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178160118,7 тысяч тенге;
2) затраты – 210395661,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4988423,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6898407,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1909983,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 589321,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 589321,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5172113,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5172113,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16.10.2014 № 22/280-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорску 17,1 процентов, городу Семей 87,0 процентов, остальным районам 100 процентов.
3. Установить на 2014 год норматив распределения доходов в бюджеты городов и районов индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.

4. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен қалалар мен аудандар бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 34609508,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:
Абай ауданына
1689405,0 мың теңге;
Аягөз ауданына
2100473,0 мың теңге;
Бородулиха ауданына
2022424,0 мың теңге;
Бесқарағай ауданына
1654526,0 мың теңге;
Глубокое ауданына
1752150,0 мың теңге;
Жарма ауданына
2677664,0 мың теңге;
Зырян ауданына
1560839,0 мың теңге;
Зайсан ауданына
2009419,0 мың теңге;
Катонқарағай ауданына
2567222,0 мың теңге;
Күршiм ауданына
2788229,0 мың теңге;
Көкпектi ауданына
2586606,0 мың теңге;
Курчатов қаласына
141199,0 мың теңге;
Тарбағатай ауданына
3732448,0 мың теңге;
Ұлан ауданына
2076742,0 мың теңге;
Үржар ауданына
3978265,0 мың теңге;
Шемонаиха ауданына
1271897,0 мың теңге.
5. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 11.04.2014 № 19/216-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2014 жылдың 31 желтоқсанына облыстың жергілікті атқарушы органдарының 29068786,9 мың теңге борышы лимиті белгіленсін.
7. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 640492,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. 4 қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында;
5 қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында республикалық бюджет туралы заңда белгіленген, секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі ескерілсін.
9. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 1179875,0 мың теңге сомасында мемлекеттік білім беру стандарттарына сәйкес орта білім ұйымдарындағы білім процестерін жүзеге асыруға қарастырылған шығыстарды беруге байланысты, орта білімге жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалау жүргізу үшін қаражат қайтару көзделгені ескерілсін.

4. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты городов и районов, в сумме 34609508,0 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району
1689405,0 тысяч тенге;
Аягозскому району
2100473,0 тысяч тенге;
Бородулихинскому району
2022424,0 тысяч тенге;
Бескарагайскому району
1654526,0 тысяч тенге;
Глубоковскому району
1752150,0 тысяч тенге;
Жарминскому району
2677664,0 тысяч тенге
Зыряновскому району
1560839,0 тысяч тенге;
Зайсанскому району
2009419,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайскому району
2567222,0 тысяч тенге;
Курчумскому району
2788229,0 тысяч тенге;
Кокпектинскому району
2586606,0 тысяч тенге;
городу Курчатов
141199,0 тысяч тенге;
Тарбагатайскому району
3732448,0 тысяч тенге;
Уланскому району
2076742,0 тысяч тенге;
Урджарскому району
3978265,0 тысяч тенге;
Шемонаихинскому району
1271897,0 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11.04.2014 № 19/216-V (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Установить на 31 декабря 2014 года лимит долга местных исполнительных органов области 29068786,9 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в сумме 640492,0 тысяч тенге.
8. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру, установленных законом о республиканском бюджете:
в процессе исполнения областного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4;
в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год, согласно приложению 5.
9. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет, в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными образовательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в сумме 1179875,0 тысяч тенге.

10. 2014 жылға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
11. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте 1179875,0 мың теңге сомасында мемлекеттік білім беру стандарттарына сәйкес орта білім ұйымдарындағы білім процестерін жүзеге асыруға қарастырылған шығыстарды беруге байланысты, орта білімге жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалау жүргізу үшін аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен трансферттердің түсуі көзделсін.
Облыстық бюджетке аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен аталған трансферттер сомасының түсуі Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
12. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте:
1) жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге;
2) халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге;
3) «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде аумақтардағы жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
4) ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға;
5) мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім тапсырыстарын іске асыруға;
6) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
7) техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға;
8) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
9) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға;
10) тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге;
11) жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін;
12) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
13) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
14) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
15) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға;

10. Распределение целевых трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2014 год определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
11. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год поступления трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения), в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными образовательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в сумме 1179875,0 тысяч тенге.
Поступления в областной бюджет указанной суммы трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) определяются на основании постановления Восточно-Казахстанского областного акимата.
12. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1) на обеспечение безопасности дорожного движения;
2) на оказание социальной защиты и помощи населению;
3) на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»;
4) на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
5) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы;
7) на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
8) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
9) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
10) на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
11) на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне.
12) на выплату государственной адресной социальной помощи;
13) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
14) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
15) на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;

16) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
17) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
18) жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттерді бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 11.04.2014 № 19/216-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер және аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қаражатты бөлу көзделсін, ол Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
14. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер және аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қаражатты бөлу көзделсін, ол Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
15. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте:
1) «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
2) Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
4) сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
5) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
6) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
7) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
8) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
9) білім объектілерін сейсмикалық күшейту үшін білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға;
10) денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту үшін денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға;
11) жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
12) спорт объектілерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері көзделсін;
13) «Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;

16) на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
17) на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
18) на поддержку использования возобновляемых источников энергии.
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11.04.2014 № 19/216-V (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и распределение средств бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, которые определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и распределение средств бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, которые определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
15. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»;
2) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
3) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
4) на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
5) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
6) на развитие коммунального хозяйства;
7) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
8) на развитие транспортной инфраструктуры;
9) на строительство и реконструкцию объектов образования для сейсмоусиления объектов образования;
10) на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения для сейсмоусиления объектов здравоохранения;
11) на развитие теплоэнергетической системы;
12) на развитие объектов спорта;
13) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»;

14) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.
15) Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттерін бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 11.04.2014 № 19/216-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

14) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.
Распределение целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11.04.2014 № 19/216-V (вводится в действие с 01.01.2014).

16. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен кредиттер көзделсін.
17. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Солдатов
Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет

16. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
С. Солдатов
Г. Пинчук
Приложение 1 к решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V
Областной бюджет на 2014 год

6 555,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 074 555,1
1
Құқық қорғау қызметі
11 074 555,1
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi icтер органы
10 631 796,1
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 008 146,7
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
7 000,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 352 899,0
008
Жол қозғалысы қаупсіздігін қамтамасыз ету
10 392,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
82 384,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
113 366,4
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
27 108,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 500,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
442 759,0
005
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
442 759,0
04
Бiлiм беру
32 926 869,4
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
4 095 463,0
261
Облыстың білім басқармасы
4 095 463,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 095 463,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 596 232,2
261
Облыстың білім басқармасы
5 847 195,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 655 199,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 584 192,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 365,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 093 956,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
329 483,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 749 037,2
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 665 170,2
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
83 867,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

6 555,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 074 555,1
1
Правоохранительная деятельность
11 074 555,1
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
10 631 796,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
9 008 146,7
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
7 000,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 352 899,0
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
10 392,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
82 384,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
113 366,4
015
Организация содержания служебных животных
27 108,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 500,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
442 759,0
005
Развитие объектов органов внутренних дел
442 759,0
04
Образование
32 926 869,4
1
Дошкольное воспитание и обучение
4 095 463,0
261
Управление образования области
4 095 463,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 095 463,0
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 596 232,2
Управление образования области
5 847 195,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 655 199,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 584 192,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
184 365,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
2 093 956,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
329 483,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 749 037,2
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 665 170,2
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
83 867,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

1 262,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14 726 560,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 726 560,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 014 143,2
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
466 997,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 079 721,8
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
306 469,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
932 420,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
690 722,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 309 590,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
80 042,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 846 455,0
4
Емханалар
22 889 284,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 889 284,2
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 934 006,2
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
596 691,0
039
Аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
19 386 348,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
972 239,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 096 115,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 096 115,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 014 306,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 809,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
9 390 532,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 685 634,8
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 262,0
3
Специализированная медицинская помощь
14 726 560,0
Управление здравоохранения области
14 726 560,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 014 143,2
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
466 997,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 079 721,8
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
306 469,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
932 420,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
690 722,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 309 590,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
80 042,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 846 455,0
4
Поликлиники
22 889 284,2
253
Управление здравоохранения области
22 889 284,2
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 934 006,2
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
596 691,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
19 386 348,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
972 239,0
5
Другие виды медицинской помощи
2 096 115,0
253
Управление здравоохранения области
2 096 115,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 014 306,0
253
029
Областные базы спецмедснабжения
81 809,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
9 390 532,8
253
Управление здравоохранения области
6 685 634,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

122 034,8
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
598 150,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
145 431,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
34 350,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
77 801,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 961,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 702 907,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 704 898,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 686 802,7
083
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
18 095,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 466 820,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 642 875,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 243 884,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 172 024,3
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 961,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 382 021,4
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
230 148,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
250 730,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 230 327,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 172 174,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 153,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
168 664,1
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
168 664,1
2
Әлеуметтік көмек
433 209,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
433 209,5
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
374 705,5
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 201,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

122 034,8
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
598 150,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
145 431,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
34 350,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
77 801,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 961,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 702 907,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 704 898,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 686 802,7
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
18 095,3
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 466 820,5
1
Социальное обеспечение
4 642 875,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 243 884,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
1 172 024,3
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
208 961,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 382 021,4
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
230 148,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
250 730,0
261
Управление образования области
1 230 327,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 172 174,0
037
Социальная реабилитация
58 153,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
168 664,1
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
168 664,1
2
Социальная помощь
433 209,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
433 209,5
256
003
Социальная поддержка инвалидов
374 705,5
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
32 201,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет

26 303,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 390 735,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 280 004,2
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 049,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 268,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 485,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
154 326,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 316,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
489 489,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 845,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
123 686,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 304 540,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 574,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 574,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
981,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
981,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
73 176,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
73 176,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 166 504,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 534 304,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
66 498,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
66 498,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
17 680,0
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 680,0
261
Облыстың білім басқармасы
21 496,8
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

26 303,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 390 735,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 280 004,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
146 049,2
007
Капитальные расходы государственного органа
2 268,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 485,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
154 326,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
16 316,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
489 489,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 845,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
123 686,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 304 540,0
263
Управление внутренней политики области
36 574,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 574,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
981,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
981,0
298
Управление государственной инспекции труда области
73 176,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
73 176,0
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 166 504,4
1
Жилищное хозяйство
8 534 304,7
253
Управление здравоохранения области
66 498,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
66 498,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
17 680,0
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17 680,0
261
Управление образования области
21 496,8
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

21 496,8
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
8 138,0
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 138,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 391,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 391,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 404 975,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 802 251,0
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, жайластыру, дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 100 164,9
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
502 560,0
2
Коммуналдық шаруашылық
9 632 199,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 622 199,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 648,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 327,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 731 138,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
1 484 138,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 084 286,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 028,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
51 634,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы
10 000,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
10 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
7 425 247,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
3 509 875,1
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы

21 496,8
273
Управление культуры, архивов и документации области
8 138,0
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 138,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 391,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 391,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 404 975,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 802 251,0
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 100 164,9
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
502 560,0
2
Коммунальное хозяйство
9 632 199,7
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 622 199,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
87 648,0
005
Капитальные расходы государственного органа
7 327,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 731 138,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 484 138,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 084 286,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
176 028,0
2
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
51 634,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 000,0
030
Развитие коммунального хозяйства
10 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 425 247,2
1
Деятельность в области культуры
3 509 875,1
273
Управление культуры, архивов и документации области

113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 305,0
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
137 174,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
126 267,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 316,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 591,0
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
123 769,0
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 447,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 608,0
004
Туристік қызметті реттеу
65 714,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
8 149 747,1
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
8 149 747,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 149 747,1
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
66 150,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 000 000,0
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
83 597,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 991 615,0
1
Ауыл шаруашылығы
13 097 933,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
13 097 933,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 514,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
431 797,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 211,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
3 074 656,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
3 524 500,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
296 735,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 019 274,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 445,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12 305,0
283
Управление по вопросам молодежной политики области
137 174,0
283
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
126 267,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 316,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 591,0
286
Управление туризма и внешних связей области
123 769,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
48 447,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 608,0
004
Регулирование туристской деятельности
65 714,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
8 149 747,1
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
8 149 747,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 149 747,1
007
Развитие теплоэнергетической системы
66 150,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
8 000 000,0
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы)
83 597,1
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 991 615,0
1
Сельское хозяйство
13 097 933,0
255
Управление сельского хозяйства области
13 097 933,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
123 514,0
002
Поддержка семеноводства
431 797,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 211,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
3 074 656,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
3 524 500,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
296 735,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 019 274,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 445,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

2 688 041,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
153 645,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
153 645,5
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
2 719 256,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 104,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 519,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
4 900,0
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
25 000,0
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 095 545,0
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
86 000,0
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
142 188,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
283 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
928 100,8
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
137 706,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
790 394,8
269
Облыстың дін істері басқармасы
115 150,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 412,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 517,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдардың күрделi шығыстары
1 390,0
005
Өңiрде дiни ахуалды зерделеу және талдау
34 831,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 484 967,0
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
944 707,0
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

2 688 041,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
153 645,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
153 645,5
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 719 256,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
77 104,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 519,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
4 900,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
25 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
2 095 545,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
86 000,0
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
142 188,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
283 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
928 100,8
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
137 706,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
790 394,8
269
Управление по делам религий области
115 150,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
70 412,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 517,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 390,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
34 831,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 484 967,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
944 707,0
279
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»

75 186,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 705,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
211 564,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84 173,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
107 934,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 524,0
029
Әдістемелік жұмыс
138 721,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
567 800,0
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
17 441,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 441,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 726 985,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 908 778,0
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 818 207,0
05
Денсаулық сақтау
26 588 100,0
1
Кең бейінді ауруханалар
195 786,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
195 786,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
195 786,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 405 097,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 405 097,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
838 813,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
381 233,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
183 701,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 350,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 060 809,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 060 809,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 009 724,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
404 846,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
490,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

75 186,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
42 705,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
211 564,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84 173,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
107 934,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2 524,0
029
Методическая работа
138 721,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
567 800,0
276
Управление по защите прав детей области
17 441,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
17 441,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 726 985,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 908 778,0
011
Строительство и реконструкция объектов образования
5 818 207,0
05
Здравоохранение
26 588 100,0
1
Больницы широкого профиля
195 786,0
253
Управление здравоохранения области
195 786,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
195 786,0
2
Охрана здоровья населения
1 405 097,0
253
Управление здравоохранения области
1 405 097,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
838 813,0
006
Услуги по охране материнства и детства
381 233,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
183 701,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 350,0
3
Специализированная медицинская помощь
7 060 809,0
253
Управление здравоохранения области
7 060 809,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 009 724,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
404 846,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
490,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

257
Облыстың қаржы басқармасы
1 335 722,0
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1 335 722,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында республикалық бюджет туралы заңда белгіленген, секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Салауатты өмiр салтын насихаттау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының өрескел бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
Аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсетуі
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету

257
Управление финансов области
1 335 722,0
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1 335 722,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру, установленных законом о республиканском бюджете, в процессе исполнения областного бюджета на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Услуги по охране материнства и детства

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында республикалық бюджет туралы заңда белгіленген, секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

Приложение 5 к решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру, установленных законом о республиканском бюджете, в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до
ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь