Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне бағалы қағаздар шығарылымы және айналысы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 52 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 13 маусымда № 9513 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 29.04.2016 № 115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының «Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу, облигациялар шығарылымының күшін жою қорытындылары жөніндегі ережені бекіту туралы» 2005 жылғы 30 шілдедегі № 269 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3822 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Мемлекеттік емес облигациялардың шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу, облигациялар шығарылымының күшін жою қорытындылары туралы есепті қарау ережесінде:
1-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Эмитент облигациялардың (облигациялық бағдарламаның) шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне (бұдан әрі - уәкілетті орган) Заңның 12-бабының 1-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.»;
1-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1-1. Облигациялар (облигациялық бағдарлама) шығарылымын мемлекеттік тіркеуге арналған эмитент (екінші деңгейдегі банктерді (бұдан әрі – банк), банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарды қоспағанда) левереджінің шамасы 2-ден аспайды (облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін ұсынылатын соңғы қаржылық есептіліктің деректеріне сәйкес).
Standard&Poor's агенттiгiнiң халықаралық шәкiлi бойынша «АА»-дан төмен емес рейтингілік бағасы немесе Moody's Investors Service, Fitch агенттiктерінiң халықаралық шәкiлi бойынша осыған ұқсас деңгейдегі рейтингі бар халықаралық қаржы ұйымының облигацияларын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеуге арналған левереджінің шамасы халықаралық қаржы ұйымдарының ішкі құжаттарында белгіленген шамадан аспайды.
Екінші деңгейдегі банктердің кредиттік портфельдерінің сапасын жақсартуға маманданған ұйымның облигацияларын (облигациялық бағдарламасын) мемлекеттік тіркеуге арналған левередж шамасы 5-тен аспайды (облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін ұсынылатын соңғы қаржылық есептілік деректеріне сәйкес).»;

О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам выпуска и обращения ценных бумаг
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2014 года № 9513. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 апреля 2016 года № 115
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.04.2016 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 июля 2005 года № 269 «Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций, аннулирования выпуска облигаций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3822) следующие изменения и дополнения:
в Правилах государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций, аннулирования выпуска облигаций:
часть первую пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) эмитент представляет в Национальный Банк Республики Казахстан (далее - уполномоченный орган) документы, установленные пунктом 1 статьи 12 Закона.»;
пункт 1-1 изложить в следующей редакции:
«1-1. Величина левереджа эмитента (за исключением банков второго уровня (далее – банк), организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций) для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) не превышает 2 (согласно данным последней финансовой отчетности, представляемой для государственной регистрации выпуска облигаций).
Величина левереджа для государственной регистрации облигаций (облигационной программы) международной финансовой организации, имеющей рейтинговую оценку не ниже «АА» по международной шкале агентства Standard & Poor’s или рейтинг аналогичного уровня по международной шкале агентств Moody’s Investors Service, Fitch не превышает величину, определенную во внутренних документах международной финансовой организации.
Величина левереджа для государственной регистрации облигаций (облигационной программы) организации, специализирующейся на улучшении качества кредитных портфелей банков второго уровня, не превышает 5 (согласно данным последней финансовой отчетности, представляемой для государственной регистрации выпуска облигаций).»;

4-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«3) тиiстi қаржы ұйымының iшкi құжаттарына сәйкес жасалған, қағаз тасымалдағышта мемлекеттiк тілде және орыс тiлiнде екi данада және Acrobat Reader форматында электронды тасымалдағышта (эмитенттің қаржылық есептілігiн қоспағанда) бiр данада облигациялар шығарылымының (облигация шығарылымының талаптары) проспектiсiн не облигациялар шығарылымының талаптарын.»;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Облигацияларды орналастыру қорытындылары туралы есепті қарау үшін эмитент уәкілетті органға Заңның 24-бабының 1-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады. Облигацияларды орналастыру қорытындылары туралы есеп осы Ереженің 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалады және қағаз тасымалдағышта екі данада және Acrobat Reader форматында электронды тасымалдағышта ұсынылады. Бұл ретте екі дананың әрқайсысында облигацияларды орналастыру қорытындысы туралы қазақ және орыс тілдеріндегі есеп қамтылады.
Standard&Poor's агенттiгiнiң халықаралық шәкiлi бойынша «АА»-дан төмен емес рейтингілік бағасы немесе Moody's Investors Service, Fitch агенттiктерінiң халықаралық шәкiлi бойынша осыған ұқсас деңгейдегі рейтингі бар халықаралық қаржы ұйымының облигацияларын орналастыру қорытындылары туралы есеп осы Ереженің 5-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалады және қағаз тасымалдағышта мемлекеттік және орыс тілдерінде екі данада және Acrobat Reader форматында электронды тасымалдағышта мемлекеттік және орыс тілдерінде бір данада ұсынылады.»;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«10. Облигацияларды өтеу қорытындылары туралы есепті қарау үшін эмитент уәкілетті органға Заңның 32-бабының 2-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады. Облигацияларды өтеу қорытындылары туралы есеп осы Ереженің 6-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалады және қағаз тасымалдағышта екі данада ұсынылады. Бұл ретте екі дананың әрқайсысында облигацияларды өтеу қорытындылары туралы мемлекеттік және орыс тілдеріндегі есеп қамтылады.
Standard&Poor's агенттiгiнiң халықаралық шәкiлi бойынша «АА»-дан төмен емес рейтингілік бағасы немесе Moody's Investors Service, Fitch агенттiктерінiң халықаралық шәкiлi бойынша осыған ұқсас деңгейдегі рейтингі бар халықаралық қаржы ұйымының облигацияларын өтеу қорытындылары туралы есеп осы Ереженің 6-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалады және қағаз тасымалдағышта мемлекеттік және орыс тілдерінде екі данада және Acrobat Reader форматында электронды тасымалдағышта мемлекеттік және орыс тілдерінде бір данада ұсынылады.»;
1-қосымшада:
38-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

подпункт 3) пункта 4 изложить в следующей редакции:
«3) проспект выпуска облигаций (условия выпуска облигаций), составленный в соответствии с внутренними документами соответствующей финансовой организации, в двух экземплярах на бумажном носителе на государственном и русском языках и в одном экземпляре на государственном и русском языках на электронном носителе в формате Acrobat Reader (без финансовой отчетности эмитента).»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Для рассмотрения отчета об итогах размещения облигаций эмитент представляет в уполномоченный орган документы, установленные пунктом 1 статьи 24 Закона. Отчет об итогах размещения облигаций составляется по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам и представляется в двух экземплярах на бумажном носителе и на электронном носителе в формате Acrobat Reader. При этом каждый из двух экземпляров содержит отчет об итогах размещения облигаций на государственном и русском языках.
Отчет об итогах размещения облигаций международной финансовой организации, имеющей рейтинговую оценку не ниже «АА» по международной шкале агентства Standard & Poor's или рейтинг аналогичного уровня по международной шкале агентств Moody's Investors Service, Fitch составляется по форме согласно приложению 5-1 к настоящим Правилам и представляется в двух экземплярах на бумажном носителе на государственном и русском языках и в одном экземпляре на государственном и русском языках на электронном носителе в формате Acrobat Reader.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Для рассмотрения отчета об итогах погашения облигаций эмитент представляет в уполномоченный орган документы, установленные пунктом 2 статьи 32 Закона. Отчет об итогах погашения облигаций составляется по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам и представляется в двух экземплярах на бумажном носителе. При этом каждый из двух экземпляров содержит отчет об итогах погашения облигаций на государственном и русском языках.
Отчет об итогах погашения облигаций международной финансовой организации, имеющей рейтинговую оценку не ниже «АА» по международной шкале агентства Standard & Poor's или рейтинг аналогичного уровня по международной шкале агентств Moody's Investors Service, Fitch составляется по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам и представляется в двух экземплярах на бумажном носителе на государственном и русском языках и в одном экземпляре на государственном и русском языках на электронном носителе в формате Acrobat Reader.»;
в приложении 1:
подпункт 6) пункта 38 изложить в следующей редакции:

«6) мыналар қоса көрсетілген облигациялардың айналысы және оларды өтеу туралы мәліметтер:
облигациялардың айналыс мерзімі және оларды өтеу талаптары;
облигациялар айналысы жоспарланатын (ұйымдастырылған және (немесе) ұйымдастырылмаған) нарығын;
облигацияларды өтеу күні;
облигациялар өтелетін орын (орындар);
облигацияларды өтеу тәсілі;
орны және облигацияларды эмитент кассасы арқылы қолма-қол ақшамен өтеу кезінде өтініш жасауға болатын тұлғалар;»;
42-тармақ алып тасталсын;
2-қосымшаның 23-тармағының 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«5) облигациялар айналысының басталуын анықтау тәртібін, облигациялар айналысы жоспарланатын (ұйымдастырылған және (немесе) ұйымдастырылмаған) нарығын, оларды өтеу, облигацияларды өтеу күнін белгілеу талаптарын көрсете отырып, облигациялардың айналысы және оларды өтеу жөніндегі мәліметтер;»;
3-қосымшаның 3-тармағының 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«5) мыналар қоса көрсетілген облигациялардың айналысы және өтеу туралы мәліметтер:
облигациялар айналысының басталу күні;
облигациялар айналысы жоспарланатын (ұйымдастырылған және (немесе) ұйымдастырылмаған) нарығын;
облигациялардың айналыс мерзімі және оларды өтеу шарттары;
облигацияларды өтеу күні;
облигациялар өтелетін орын (орындар);
облигацияларды өтеу тәсілі;»;
3-13-2 және 3-3-қосымшалары осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;
осы қаулының 4 және 5-қосымшаларына сәйкес 5-1 және 6-1-қосымшалармен толықтырылсын;
8-қосымша осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Ұлттық банкі басқармасының 28.01.2016 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                   Қ.Келімбетов
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
2014 жылғы 11 мамыр
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 1-қосымша
«Мемлекеттік емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттік тіркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу, облигациялар шығарылымының
күшін жою қорытындылары туралы
есепті қарау ережесінің
3-1-қосымшасы
Нысан
Бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
Алматы қаласы
20__жылғы «___» __________                               № _____
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі____________________________
_______________________________________________________ тіркеген
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманы немесе куәлікті берген органның атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
_______________________________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамаға
____________________________________________________________
немесе куәлікке сәйкес эмитенттің атауы және мекенжайы)
облигациялар шығарылымын_______________________________________
_______________________________________________________________
(шығарылымның реттік нөмірі)
мемлекеттік тіркеуге алды.
Шығарылым______________________________________________________
__________________________________________________ бөлінді,
(облигациялар саны цифрмен және жазбаша)
әрі оларға ұлттық бірегейлендіру нөмірі
_________________________________________________________берілді.
Бір облигацияның номиналдық құны
__________________________________________________________ теңге.
(цифрмен және жазбаша)
Облигациялар шығарылымының көлемі __________________________
(шығарылатын облигациялардың
________________________________________________теңге болады.
жиынтық номиналдық құны цифрмен және жазбаша)
Шығарылым ______________________________ нөмірімен Эмиссиялық бағалы қағаздардың мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым туралы қосымша ақпарат:______________________________
______________________________________________________________.
Куәлікке қол қойған адамның
тегі, аты, бар болса әкесінің аты,
лауазымы, қолы, мөрі.»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 2-қосымша
«Мемлекеттік емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттік тіркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу, облигациялар шығарылымының
күшін жою қорытындылары туралы
есепті қарау ережесінің

«6) сведения об обращении и погашении облигаций с указанием:
срока обращения облигаций и условий их погашения;
рынка, на котором планируется обращение облигаций (организованный и (или) неорганизованный);
даты погашения облигаций;
места (мест), где будет произведено погашение облигаций;
способа погашения облигаций;
места и лиц, к которым необходимо обратиться при погашении облигаций наличными деньгами через кассу эмитента;»;
пункт 42 исключить;
подпункт 5) пункта 23 приложения 2 изложить в следующей редакции:
«5) сведения об обращении и погашении облигаций с указанием порядка определения начала обращения облигаций, рынка, на котором планируется обращение облигаций (организованный и (или) неорганизованный), условий их погашения, определения даты погашения облигаций;»;
подпункт 5) пункта 3 приложения 3 изложить в следующей редакции:
«5) сведения об обращении и погашении облигаций с указанием:
даты начала обращения облигаций;
рынка, на котором планируется обращение облигаций (организованный и (или) неорганизованный);
срока обращения облигаций и условий их погашения;
даты погашения облигаций;
места (мест), где будет произведено погашение облигаций;
способ погашения облигаций;»;
приложение 3-13-2 и 3-3 изложить в редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 5-1 и 6-1 согласно приложениям 4 и 5 к настоящему постановлению;
приложение 8 изложить в редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
2. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.01.2016 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка                        К. Келимбетов
СОГЛАСОВАНО
Министерство финансов
Республики Казахстан
Министр __________ Б. Султанов
11 мая 2014 года
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52
«Приложение 3-1
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций,
аннулирования выпуска облигаций
Форма
Свидетельство
о государственной регистрации выпуска ценных бумаг
город Алматы «__» ________ 20__ года                           № ____
Национальный Банк Республики Казахстан произвел государственную
регистрацию выпуска облигаций _______________________________________
_____________________________________________________________________
(порядковый номер выпуска)
_____________________________________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно справке или свидетельству о
_____________________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного _________________________________________________
(наименование органа, выдавшего справку или
_____________________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
_____________________________________________________________________
юридического лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Выпуск разделен на ___________________________________________,
(количество облигаций цифрами и прописью)
которым присвоен национальный идентификационный номер
______________________________________________.
Номинальная стоимость одной облигации
______________________________________________________________ тенге.
(цифрами и прописью)
Объем выпуска облигаций составляет ____________________________
(суммарная номинальная стоимость
______________________________________ тенге.
выпускаемых облигаций цифрами и прописью)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером _____________________________.
Дополнительная информация о выпуске:
____________________________________________________________________.
Фамилия, имя, при наличии отчество и
занимаемая должность лица, подписавшего
свидетельство, подпись, печать.»
Приложение 2
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52

3-2-қосымшасы
Нысан
Бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
Алматы қаласы
20__жылғы «__» _________                                    № _____
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі____________________________
_______________________________________________________ тіркеген
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманы немесе куәлікті берген органның атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
_______________________________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамаға
____________________________________________________________
немесе куәлікке сәйкес эмитенттің атауы және мекенжайы)
облигациялық бағдарламаның_______________________________________
_________________________________________________________________
(реттік нөмірі)
мемлекеттік тіркеуге алды.
Облигациялық бағдарламаның көлемі __________________________
(облигациялық бағдарламаның
_________________________________________________теңге болады.
шығарылым көлемі)
Шығарылым _______________________________ нөмірімен Эмиссиялық бағалы қағаздардың мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым туралы қосымша ақпарат:_____________________________
_____________________________________________________________.
Куәлікке қол қойған адамның
тегі, аты, бар болса әкесінің аты,
лауазымы, қолы, мөрі.»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 3-қосымша
«Мемлекеттік емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттік тіркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу, облигациялар шығарылымының
күшін жою қорытындылары туралы
есепті қарау ережесінің
3-3-қосымшасы
Нысан
Бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
Алматы қаласы
20__жылғы «__» __________                                   № _____
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі____________________________
_______________________________________________________ тіркеген
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманы немесе куәлікті берген органның атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
_______________________________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамаға
____________________________________________________________
немесе куәлікке сәйкес эмитенттің атауы және мекенжайы)
облигациялар шығарылымы____________________________________
(реттік нөмірі)
шегінде_________________________________________________________
(реттік нөмірі)
мемлекеттік тіркеуге алды.
Шығарылым_______________________________________________________
_________________________________________________ бөлінді,
(облигациялар саны цифрмен және жазбаша)
әрі оларға ұлттық бірегейлендіру нөмірі
________________________________________________________берілді.
Бір облигацияның номиналдық құны
_________________________________________________________ теңге.
(цифрмен және жазбаша)
Облигациялар шығарылымының көлемі ________________________
(шығарылатын облигациялардың
_________________________________________________теңге болады.
жиынтық номиналдық құны цифрмен және жазбаша)
Шығарылым ________________________________ нөмірімен Эмиссиялық бағалы қағаздардың мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым туралы қосымша ақпарат:______________________________
______________________________________________________________.
Куәлікке қол қойған адамның
тегі, аты, бар болса әкесінің аты,
лауазымы, қолы, мөрі.»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 4-қосымша
«Мемлекеттік емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттік тіркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу, облигациялар шығарылымының
күшін жою қорытындылары туралы
есепті қарау ережесінің

«Приложение 3-2
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций,
аннулирования выпуска облигаций
Форма
Свидетельство
о государственной регистрации выпуска ценных бумаг
город Алматы «___» _________ 20__ года                         № ____
Национальный Банк Республики Казахстан произвел государственную
регистрацию _________________________________________________________
(порядковый номер)
облигационной программы _____________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно справке
_____________________________________________________________________
или свидетельству о государственной регистрации (перерегистрации)
_____________________________________________________________________
юридического лица)
зарегистрированного _________________________________________________
(наименование органа, выдавшего справку или
_____________________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
_____________________________________________________________________
юридического лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Объем выпуска облигационной программы составляет
______________________________________________________________ тенге.
(объем выпуска облигационной программы цифрами и прописью)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером _____________________________.
Дополнительная информация о выпуске:___________________________
_________________________________.
Фамилия, имя, при наличии отчество и
занимаемая должность лица, подписавшего
свидетельство, подпись, печать.»
Приложение 3
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52
«Приложение 3-3
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций,
аннулирования выпуска облигаций
Форма
Свидетельство
о государственной регистрации выпуска ценных бумаг
город Алматы «___» _________ 20__ года                         № ____
Национальный Банк Республики Казахстан произвел государственную
регистрацию ________________________________________________ выпуска
(порядковый номер)
облигаций в пределах ________________________________________________
(порядковый номер)
_____________________________________________ облигационной программы
_____________________________________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно справке или свидетельству о
_____________________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного _________________________________________________
(наименование органа, выдавшего справку или
_____________________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
юридического
____________________________________________________________________.
лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Выпуск разделен на ____________________________________________
(количество облигаций цифрами и прописью)
______________________________________________, которым присвоен
национальный идентификационный номер
______________________________________________.
Номинальная стоимость одной облигации
___________________________________________________________ тенге.
(цифрами и прописью)
Объем выпуска облигаций составляет
_____________________________________________________________________
(суммарная номинальная стоимость выпускаемых облигаций цифрами и
__________ тенге.
прописью)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером _____________________________.
Дополнительная информация о выпуске: __________________________
_________________________________.
Фамилия, имя, при наличии отчество и
занимаемая должность лица,
подписавшего свидетельство, подпись,
печать.»
Приложение 4
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52

5-1-қосымшасы
Нысан
облигацияларды орналастыру қорытындылары туралы
ЕСЕП
1. Эмитенттің атауы
2. Эмитенттің орналасқан жері.
3. Облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу күні және нөмірі.
4. Облигациялар туралы мәліметтер:
шығаруға жарияланған облигациялардың жалпы саны және түрі, номиналдық құны, купонның және (немесе) дисконттың мөлшері.
5. Облигацияларды орналастыру туралы мәліметтер:
1) есеп ұсынылатын орналастыру кезеңі басталған күні және аяқталған күні;
2) есепті кезеңге орналастырылған облигациялардың саны және оларды айналысқа жіберген күннен бастап бұрын орналастырылған облигацияларды ескере отырып;
Есепке эмитенттің уәкілетті тұлғасы қол қояды. Есептің әрбір данасы облигацияларды орналастыру кезеңінің аяқталған күні тіркеуші берген облигацияларды ұстаушылар тізілімінің көшірмесімен тігіледі.»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 5-қосымша
«Мемлекеттік емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттік тіркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу, облигациялар шығарылымының
күшін жою қорытындылары туралы
есепті қарау ережесінің
6-1-қосымшасы
Нысан
Облигацияларды өтеу
қорытындылары туралы
ЕСЕП
1. Эмитенттің атауы.
2. Эмитенттің орналасқан жері.
3. Облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу күні және шығарылым нөмірі.
4. Облигацияларды өтеу туралы мәліметтер:
1) облигацияларды өтеу күні;
2) облигацияларды өтеу күніндегі жағдай бойынша эмитент сатып алған облигациялар саны туралы мәліметтер;
3) мерзімінен бұрын өтелген облигациялар саны туралы мәліметтер.
Облигацияларды өтеу қорытындылары туралы есепке эмитенттің уәкілетті тұлғасы қол қояды.»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 6-қосымша
«Мемлекеттік емес облигациялардың
шығарылымын мемлекеттік тіркеу
және облигацияларды орналастыру
және өтеу, облигациялар шығарылымының
күшін жою қорытындылары туралы
есепті қарау ережесінің
8-қосымшасы
Нысан
Облигацияларды орналастыру (өтеу) қорытындылары туралы есепті бекіту жөніндегі хабарлама
Алматы қаласы «__» __________                           № ______
20__жыл
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
________________________________________________________________
________________________________ тіркеген (заңды
тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманы немесе куәлікті берген органның атауы, куәліктің берілген күні және нөмірі)
_________________________________________________________________
_____________________________________________
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамаға немесе куәлікке сәйкес эмитенттің атауы және мекен-жайы)
_________________________________________________________________
___________________ облигацияларды орналастыру
(шығарылымның реттік нөмірі)
(өтеу) қорытындылары туралы есепті бекітті.
Шығарылым номиналдық құны
____________________________________________________________
(номиналдық құнының мөлшері цифрмен және жазбаша)
теңге болатын
__________________________________________________________________
__________________________ облигацияға бөлінді.
(облигациялар саны цифрмен және жазбаша, облигациялар түрі)
__________________________________________________________________
_____________________________ жағдай бойынша
(облигацияларды орналастырудың (өтеудің) аяқталған күні, айы, жылы) орналастырылған (өтелген) облигациялар
__________________________________________________________________
орналастырылмаған облигациялар
__________________________________________________________________
Шығарылым_________________нөмірімен Эмиссиялық бағалы қағаздар мемлекеттік тізіліміне енгізілген
Шығарылым туралы қосымша ақпарат:________________________________.
Хабарламаға қол қойған адамның
тегі, аты, бар болса әкесінің аты
және лауазымы, қолы, мөрі.»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 7-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық банкі басқармасының 28.01.2016 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 52 қаулысына 8-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық банкі басқармасының 28.01.2016 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

«Приложение 5-1
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций,
аннулирования выпуска облигаций
Форма
ОТЧЕТ
об итогах размещения облигаций
1. Наименование эмитента
2. Место нахождение эмитента.
3. Дата и номер государственной регистрации выпуска облигаций.
4. Сведения об облигациях:
общее количество и вид объявленных к выпуску облигаций,
номинальная стоимость, размер купона и (или) дисконта.
5. Сведения о размещении облигаций:
1) дата начала и дата окончания периода размещения, за который
представляется отчет;
2) количество размещенных облигаций за отчетный период и всего,
с учетом ранее размещенных облигаций, с даты начала их обращения;
Отчет подписывается уполномоченным лицом эмитента. Каждый
экземпляр отчета прошивается с копией реестра держателей облигаций,
выданного регистратором на дату окончания периода размещения
облигаций.»
Приложение 5
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52
«Приложение 6-1
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций,
аннулирования выпуска облигаций
Форма
ОТЧЕТ
об итогах погашения облигаций
1. Наименование эмитента.
2. Место нахождения эмитента.
3. Дата государственной регистрации выпуска облигаций и номер
выпуска.
4. Сведения о погашении облигаций:
1) дата погашения облигаций;
2) сведения о количестве выкупленных эмитентом облигаций по
состоянию на дату погашения облигаций;
3) сведения о количестве досрочно погашенных облигаций.
Отчет об итогах погашения облигаций подписывается
уполномоченным лицом эмитента.»
Приложение 6
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52
«Приложение 8
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах
размещения и погашения облигаций,
аннулирования выпуска облигаций
Форма
Уведомление
об утверждении отчета об итогах размещения
(погашения) облигаций
город Алматы «___» _____________ 20_ года                      № ____
Национальный Банк Республики Казахстан утвердил отчет об
итогах размещения (погашения) облигаций _____________________________
(порядковый номер выпуска)
_____________________________________________________________________
(наименование и адрес эмитента согласно справке или свидетельству о
_____________________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного _________________________________________________
(наименование органа, выдавшего справку или
_____________________________________________________________________
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
юридического
_____________________________________________________________________
лица, дата выдачи и номер свидетельства)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером ______________________________
Выпуск разделен на ____________________________________________
(количество облигаций цифрами и
________________________________________ облигаций, номинальной
прописью, вид облигаций)
стоимостью __________________________________________________________
(размер номинальной стоимости цифрами и прописью)
___________________ тенге.
По состоянию на _______________________________________________
(дата, месяц, год окончания
_____________________________________________________ размещенных
размещения (погашения) облигаций)
(погашенных) облигаций_______________________________________________
_________________________________ неразмещенных облигаций
____________________________________________________________________.
Дополнительная информация о выпуске:___________________________
_______________________________.
Фамилия, имя, при наличии отчество
и занимаемая должность лица,
подписавшего уведомление,
подпись, печать.»
Приложение 7
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52
Сноска. Приложение 7 утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.01.2016 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 52
Сноска. Приложение 8 утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.01.2016 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).