Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда № 4182 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2021 № 116 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша қазақ тілінде "пайда болу" сөздері "түзілу" сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 12.12.2017 № 246 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 тіркелген), Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 77 "Коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4275 тіркелген) қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.07.2019 № 460 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақта қазақ тілінде "қалдықтар" сөзі "қалдықтардың" сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 12.12.2017 № 246 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
сессия төрағасы
И. Назарбаев
Ақтөбе қалалық мәслихатының
хатшысы
С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті жиырма жетінші сессиясының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 шешіміне қосымша

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 января 2015 года № 4182. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2021 года № 116
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2021 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "пайда болу" заменены словом "түзілу", текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12.12.2017 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2015 года № 77 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4275), маслихат города Актобе РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.07.2019 № 460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе согласно приложения.
Сноска. В пункте 1 на казахском языке слово "қалдықтар" заменено словом "қалдықтардың", текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12.12.2017 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
города Актобе
И. Назарбаев
Секретарь маслихата города Актобе С. Шинтасова
Приложение к решению № 284
очередной двадцать седьмой
сессии маслихата города
Актобе от 23 декабря 2014 года

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.12.2015 № 397 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 12.12.2017 № 246 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 25.07.2019 № 460 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); қазақ тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.12.2019 № 504 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); қазақ тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 22.12.2020 № 616 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Нысан атауы
Есептеу бірлігі
Жүргізілген тексерулер бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу орташа жылдық нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

Сноска. Приложение – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.12.2015 № 397 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 12.12.2017 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 25.07.2019 № 460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в текст на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.12.2019 № 504 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); в текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 22.12.2020 № 616 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование объекта
Расчетная единица
Норма образования и накопления коммунальных отходов по данным проведенных исследований, м3 среднегодовая
1
Домовладения благоустроенные
1 житель