Әйтеке би ауданы Әйке селолық округі әкімінің 2013 жылғы 28 тамыздағы № 8 "Шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 25 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 желтоқсанда № 4088 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі әкімінің 12.05.2015 № 4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 165-V "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Әйке ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйке ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 28 тамыздағы № 8 "Шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3646 санымен тіркелген, 2013 жылғы 11 қыркүйегінде аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
" Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы";
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ірі қара малдары арасында жұқпалы бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Әйке ауылдық округінің Тереңсай ауылы аумағында шектеу іс шаралары белгіленсін";
мемлекеттік тіліндегі шешімнің бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері тисінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйке ауылдық округі әкімі Н. Алипбаев

О внесении изменений в решение акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района от 28 августа 2013 года № 8 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий"
Решение акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 13 ноября 2014 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 декабря 2014 года № 4088. Утратило силу решением акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 12 мая 2015 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 12.05.2015 № 4.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Законом Республики Казахстан от 17 января 2014 года № 165-V "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам агропромышленного комплекса", аким Айкенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района от 28 августа 2013 года № 8 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3646, опубликованное 11 сентября 2013 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении ограничительных мероприятий";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Теренсай Айкенского сельского округа Айтекебийского района, в связи выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота";
по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айкенского сельского округа Н. Алипбаев