Азаматтардың жекелеген санаттарына дәрілік заттарды қосымша беру туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 258 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 4577 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы № 265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 23.05.2018 № 265 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық бюджет қаражаты есебінен амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттар қосымша берілсін:
"Бозентан" препараты, 125 миллиграмм таблеткасы, өкпенің артериялық гипертензиясымен ауыратын азаматтарға;
"Метотрексат" препараты, егуге арналған ерітінді, миллилитрге 10 миллиграмм, жүйелі склеродермиямен ауыратын азаматтарға;
Тобрамицин" препараты, ингаляцияға арналған ерітінді, 300 миллиграмм 5 миллилитр, муковисцидозбен ауыратын азаматтарға;
"Третиноин" препараты, капсула, 10 миллиграмм, онкологиямен ауыратын азаматтарға;
Руксолитиниб" препараты, таблетка, 15 миллиграмм, созылмалы миелофиброзбен ауыратын азаматтарға;
орта тізбекті триглицеридтер негізіндегі мамандандырылған емдік өнім, муковисцидозбен ауыратын азаматтарға.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы мәслихатының 05.01.2016 № 485; 15.03.2017 № 129 шешімдерімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сесиия төрайымы Т. Булгацевич
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ О. Бекмағамбетов

О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан
Решение маслихата Костанайской области от 14 марта 2014 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2014 года № 4577. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 23 мая 2018 года № 265
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 23.05.2018 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства при амбулаторном лечении бесплатно за счет средств областного бюджета:
препарат "Бозентан", таблетка 125 миллиграмм, гражданам с заболеванием легочная артериальная гипертензия;
препарат "Метотрексат", раствор для инъекций 10 миллиграмм на миллилитр, гражданам с заболеванием системная склеродермия;
препарат "Тобрамицин", раствор для ингаляций, 300 миллиграмм 5 миллилитров, гражданам с заболеванием муковисцидоз;
препарат "Третиноин", капсула, 10 миллиграмм, гражданам с заболеванием онкология;
препарат "Руксолитиниб", таблетка, 15 миллиграмм, гражданам с заболеванием хронический миелофиброз;
специализированный лечебный продукт на основе среднецепочечных триглицеридов, гражданам с заболеванием муковисцидоз.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Костанайской области от 05.01.2016 № 485; от 15.03.2017 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Сессии Т. Булгацевич
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление
здравоохранения акимата
Костанайской области"
____________ О. Бекмагамбетов