Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды пайдаланудың режимін белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 182 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 4829 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 4 шілдедегі және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су
ресурстары министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су
ресурстары министрлігі
Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің
Қостанай облысы бойынша
экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ А. Әлімбаев
"Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрлігі
Жер ресурстарын басқару
комитетінің Қостанай облысы
бойынша аумақтық жер
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. Төлеубаев
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің Қостанай
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
ММ басшысы
________________ Қ. Төлеубаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 182 қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
кейбір қаулыларының тізбесі

О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос и режима их использования
Постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2014 года № 4829. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 4 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам поддержки использования возобновляемых источников энергии" и от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения и дополнения в некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства
окружающей среды и водных
ресурсов Республики Казахстан"
______________ Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент экологии по
Костанайской области Комитета
экологического регулирования
и контроля Министерства
окружающей среды и водных
ресурсов Республики Казахстан"
_________________ А. Алимбаев
Руководитель государственного
учреждения "Территориальная
земельная инспекция Комитета
по управлению земельными
ресурсами Министерства
регионального развития
Республики Казахстан по
Костанайской области"
_______________ Т. Тулеубаев
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской
области Агентства Республики
Казахстан по защите прав
потребителей"
_______________ С. Байменова
Руководитель ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
_________________ К. Тулеубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 30 апреля 2014 года № 182
Перечень некоторых постановлений
акимата Костанайской области в которые
вносятся изменения и дополнения

1. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 203 "Қостанай ауданы Мичурин селолық округі аумағындағы туристік қызметтердің спорттық-сауықтыру кешені құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3635 болып тіркелген, 2008 жылғы 14 және 20 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 286 "Қостанай ауданы Мичурин селолық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3637 болып тіркелген, 2008 жылғы 18 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 320 "Объектілердің құрылысына арналған телімде Амангелді су қоймасының Тобыл өзені және Безымянный көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдаланудың тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3645 болып тіркелген):
мемлекеттік тілдегі мәтінде "селолық", "селосы", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
4. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 326 "Ұзынкөл ауданы Киевский және Куйбышевский селолық округтері аумағындағы туристік кешендер құрылысына арналған телімде Шошқалы көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3644 болып тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
5. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 233 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің, Амангелді су бөгенінің және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3684 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.

1. В постановлении акимата Костанайской области от 7 апреля 2008 года № 203 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство спортивно-оздоровительного комплекса туристских услуг на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3635, опубликовано 14 и 20 мая 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется.
2. В постановлении акимата Костанайской области от 12 мая 2008 года № 286 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство объекта "Туристский супермаркет комплексного обслуживания туристского коттеджного городка" на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3637, опубликовано 18 июня 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется.
3. В постановлении акимата Костанайской области от 5 июня 2008 года № 320 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и озера Безымянное на участках под строительство объектов и режим их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3645):
в тексте на государственном языке слова "селолық", "селосы", "селосының" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы", "ауылының", текст на русском языке не меняется;
4. В постановлении акимата Костанайской области от 5 июня 2008 года № 326 "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Шошкалы на участке под строительство туристских комплексов на территории Киевского и Куйбышевского сельских округов Узункольского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3644, опубликовано 24 июля 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется.
5. В постановлении акимата Костанайской области от 23 июня 2009 года № 233 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3684, опубликовано 21 июля 2009 года в газете "Қостанай таңы"):
в тексте на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется.

6. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 83 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3710 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Қостанай қаласы және Қостанай ауданы аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруақорлықпен пайдалану тәртібі және негізгі жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
7. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 93 "Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3712 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруақорлықпен пайдалану тәртібі мен негізгі жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
8. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 119 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3717 болып тіркелген, 2010 жылғы 19 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Қостанай қаласы аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруақорлықпен пайдалану тәртібі және негізгі жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:

6. В постановлении акимата Костанайской области от 9 марта 2010 года № 83 "Об установлении водоохранных зон и полос Амангельдинского водохранилища на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3710, опубликовано 27 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос Амангельдинского водохранилища на участках под строительство объектов на территории города Костанай и Костанайского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
7. В постановлении акимата Костанайской области от 9 марта 2010 года № 93 "Об установлении водоохранной зоны и полосы Каратомарского водохранилища на участке, расположенном в Тарановском районе, предназначенном для обслуживания и эксплуатации туристической базы "Золотая рыбка" и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3712, опубликовано 28 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы Каратомарского водохранилища на участке, расположенном в Тарановском районе, предназначенном для обслуживания и эксплуатации туристической базы "Золотая рыбка"" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
8. В постановлении акимата Костанайской области от 9 апреля 2010 года № 119 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3717, опубликовано 19 мая 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос реки Тобол на участках под строительство объектов на территории города Костанай" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
9. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 196 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Обаған өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3725 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Қостанай қаласы, Денисов және Ұзынкөл аудандары аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзені және Обаған өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруақорлықпен пайдалану тәртібі және негізгі жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
10. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 206 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Рудный және Лисаковск қалалары аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шаруақорлықпен пайдалану тәртібі және негізгі жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
11. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 235 "Қостанай ауданы Садчиков селосында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3723 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосында" сөзі "ауылында" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Қостанай ауданы Садчиков селосында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайы және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
12. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 тамыздағы № 327 "Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы ауданында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы аумағында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруақорлықпен пайдалану тәртібі және негізгі жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
9. В постановлении акимата Костанайской области от 20 мая 2010 года № 196 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и реки Убаган на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3725, опубликовано 9 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос реки Тобол и реки Убаган на участках под строительство объектов на территории города Костанай, Денисовского и Узункольского районов" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
10. В постановлении акимата Костанайской области от 1 июня 2010 года № 206 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и Кызыл-Жарского водохранилища на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3726, опубликовано 9 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос реки Тобол и Кызыл-Жарского водохранилища на участках под строительство объектов на территории городов Рудный и Лисаковск" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
11. В постановлении акимата Костанайской области от 23 июня 2010 года № 235 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Садчиковское", расположенных в селе Садчиковка Костанайского района, и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3723, опубликовано 30 июня 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосында" заменить словом "ауылында", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Садчиковское", расположенных в селе Садчиковка Костанайского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
В постановлении акимата Костанайской области от 27 августа 2010 года № 327 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол промышленного комплекса № 1, расположенного на территории промышленной зоны города Лисаковска и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3735, опубликовано 12 октября 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол промышленного комплекса № 1, расположенного на территории промышленной зоны города Лисаковск" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".

13. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 468 "Денисов ауданы Денисов кентінде орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
орыс тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "в поселке" деген сөз тиісінше "в селе" деген сөзбен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "кентінде" деген сөз тиісінше "ауылында" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының "Денисов ауданы Денисов кентінде орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайы және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
14. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 71 "Таран ауданының Асенкритов селолық округіндегі төрт жер учаскілерінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 наурызда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданының Асенкритов селолық округіндегі төрт жер учаскелерінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шарушылықпен пайдаланудың ерекше жағдайы және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
15. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 278 "Қостанай облысы Таран ауданындағы "Дружба" туристік базасының жер телімі шегінде Қаратомар бөгені жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 шілдеде "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Қостанай облысы Таран ауданындағы "Дружба" туристік базасының жер телімі шегінде су жағасының Қаратомар су бөгені жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін шарттары шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттары" деген 2-қосымшасындағы:

13. В постановлении акимата Костанайской области от 29 ноября 2010 года № 468 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельного участка под строительство мельничного комплекса, расположенного в поселке Денисовка Денисовского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3743, опубликовано 15 декабря 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на русском языке слово "в поселке" заменить соответственно словом "в селе";
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "кентінде" заменить соответственно словом "ауылында";
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельного участка под строительство мельничного комплекса, расположенного в поселке Денисовка Денисовского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
14. В постановлении акимата Костанайской области от 17 февраля 2011 года № 71 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят на четырех земельных участках, предназначенных для ведения горных работ по разработке золотомедного месторождения "Варваринское", расположенных в Асенкритовском сельском округе Тарановского района, и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3754 опубликовано 19 марта 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Аят на четырех земельных участках для ведения горных работ по разработке золотомедного месторождения "Варваринское", расположенных в Асенкритовском сельском округе Тарановского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
15. В постановлении акимата Костанайской области от 8 июля 2011 года № 278 "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка туристической базы "Дружба" в Тарановском районе Костанайской области и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3770, опубликовано 28 июля 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка туристической базы "Дружба" в Тарановском районе Костанайской области" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
16. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 399 "Қостанай қаласы және Қостанай ауданы шекарасындағы Тобыл өзені және соған іргелес аумақ акваториясының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың тәртібі мен ерекше шарттарын белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3781 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Қостанай қаласы және Қостанай ауданы шекарасындағы Тобыл өзені және соған іргелес аумақ акваториясының су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруақорлықпен пайдаланудың тәртібі мен ерекше шарттары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
17. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 411 "Қарабалық ауданы Гурьянов селосындағы "Комсомольская птицефабрика" акционерлік қоғамының өндірістік алаңы шегінде Тоғызақ өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Қарабалық ауданы Гурьянов селосындағы "Комсомольская птицефабрика" акционерлік қоғамының өндірістік алаңы шегінде Тоғызақ өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттары және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
18. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 412 "Таран ауданы Юбилейное селосындағы "Жемис" шаруа қожалығының жер телімі шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3779 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданы Юбилейное селосындағы "Жемис" шаруа қожалығының жер телімі шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттары және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
16. В постановлении акимата Костанайской области от 7 октября 2011 года № 399 "Об установлении водоохранных зон и полос акватории реки Тобол и примыкающих к ней территорий в границах города Костанай и Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3781, опубликовано 17 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос акватории реки Тобол и примыкающих к ней территорий в границах города Костанай и Костанайского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
17. В постановлении акимата Костанайской области от 14 октября 2011 года № 411 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тогузак в пределах производственной площадки акционерного общества "Комсомольская птицефабрика" в селе Гурьяновское Карабалыкского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3778, опубликовано 3 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосындағы" заменить словом "ауылындағы", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тогузак в пределах производственной площадки акционерного общества "Комсомольская птицефабрика" в селе Гурьяновское Карабалыкского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
18. В постановлении акимата Костанайской области от 14 октября 2011 года № 412 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянского хозяйства "Жемис" в селе Юбилейное Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3779, опубликовано 3 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосындағы" заменить словом "ауылындағы", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянского хозяйства "Жемис" в селе Юбилейное Тарановского района" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
19. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 415 "Демалыс аймағы базасы, туристік базаны пайдалану және қызмет көрсету, "Құрылыс материалдар қоймасы" объектісінің құрылысына арналған телімдерде Тобыл және Аят өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Демалыс аймағы базасы, туристік базаны пайдалану және қызмет көрсету, "Құрылыс материалдар қоймасы" объектісінің құрылысына арналған телімдерде Тобыл және Аят өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттары және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
20. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 451 "Денисов ауданы Некрасов селолық округінің Гришенка селосындағы 1000 бас шошқаға малшаруашылығы жайларын қалпына келтіруге арналған жер телімінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3783 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
орыс тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "Некрасовского" деген сөз тиісінше "Денисовского" деген сөзбен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "Некрасов", "селолық", "селосындағы" деген сөздер тиісінше "Денисов", "ауылдық", "ауылындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының "Денисов ауданы Некрасов селолық округінің Гришенка селосындағы 1000 бас шошқаға малшаруашылығы жайларын қалпына келтіруге арналған жер телімінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттары және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
19. В постановлении акимата Костанайской области от 14 октября 2011 года № 415 "Об установлении водоохранных зон и полос рек Тобол и Аят на участках под строительство объекта "Склады стройматериалов", базы зоны отдыха, обслуживание и эксплуатация туристической базы, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3786, опубликовано 1 декабря 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос рек Тобол и Аят на участках под строительство объекта "Склады стройматериалов", базы зоны отдыха, обслуживание и эксплуатацию туристической базы" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
20. В постановлении акимата Костанайской области от 31 октября 2011 года № 451 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под реконструкцию животноводческих помещений на 1000 голов свиней в селе Гришенка Некрасовского сельского округа Денисовского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3783, опубликовано 23 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на русском языке слово "Некрасовского" заменить соответственно на слово "Денисовского";
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слова "Некрасов", "селолық", "селосындағы" заменить соответственно словами "Денисов", "ауылдық", "ауылындағы";
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под реконструкцию животноводческих помещений на 1000 голов свиней в селе Гришенка Некрасовского сельского округа Денисовского района" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
21. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 452 "Таран ауданы Достияр селосындағы 3000 бас ірі қара малға малшаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданы Достияр селосындағы 3000 бас ірі қара малға малшаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттары және тәртібі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
22. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 12 "Лисаков қаласында орналасқан "Алина" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жататын қонақ үй кешенін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер телімдері үшін Қызыл–Жар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3794 болып тіркелген, 2012 жылғы 2 наурызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Лисаков қаласында орналасқан "Алина" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жататын қонақ үй кешенін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер телімі үшін Қызыл –Жар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
21. В постановлении акимата Костанайской области от 31 октября 2011 года № 452 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Достияр Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3787, опубликовано 8 декабря 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосындағы" заменить словом "ауылындағы", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Достияр Тарановского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
22. В постановлении акимата Костанайской области от 13 января 2012 года № 12 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища для земельного участка под обслуживание и эксплуатацию гостиничного комплекса, принадлежащего товариществу с ограниченной ответственностью "Алина", расположенного в городе Лисаковск, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3794, опубликовано 2 марта 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища для земельного участка под обслуживание и эксплуатацию гостиничного комплекса, принадлежащего товариществу с ограниченной ответственностью "Алина", расположенного в городе Лисаковск" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";

2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
23. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 156 "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов, Некрасов, Антонов селоларының шекарасындағы Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3798 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селоларының", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдарының", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов, Некрасов, Антонов селоларының шекарасындағы Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
24. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 187 "Қостанай облысы Денисов ауданы "Сарыағаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің суармалы жер учаскесінде Жоғары-Тобыл су қоймасының сол жақ жағалауында су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3805 болып тіркелген, 2012 жылғы 30 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Қостанай облысы Денисов ауданы "Сарыағаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің суармалы жер учаскесінде Жоғары-Тобыл су қоймасының сол жақ жағалауында су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
25. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 215 "Қостанай ауданы Жданов селолық округіндегі Көкбекті көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3806 болып тіркелген, 2012 жылғы 8 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Қостанай ауданы Жданов селолық округіндегі Көкбекті көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:

в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
23. В постановлении акимата Костанайской области от 3 апреля 2012 года № 156 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах сел Денисовка, Некрасовка, Антоновка Денисовского района Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3798, опубликовано 13 апреля 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слова "селоларының", "селосының" заменить соответственно словами "ауылдарының", "ауылының", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос реки Тобол в границах сел Денисовка, Некрасовка, Антоновка Денисовского района Костанайской области" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
24. В постановлени акимата Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 187 "Об установлении водоохранной зоны и полосы левобережья Верхне-Тобольского водохранилища на орошаемом земельном участке товарищества с ограниченной ответственностью "Сарыагаш" в Денисовском районе Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3805, опубликовано 30 мая 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы левобережья Верхне-Тобольского водохранилища на орошаемом земельном участке товарищества с ограниченной ответственностью "Сарыагаш" в Денисовском районе Костанайской области" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
25. В постановлении акимата Костанайской области от 8 мая 2012 года № 215 "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Кокбекты в Ждановском сельском округе Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3806, опубликовано 8 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы озера Кокбекты в Ждановском сельском округе Костанайского района" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
26. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 216 "Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Жас табиғат зерттеушілер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының көкөністерді өсіруге арналған Қызыл-Жар су қоймасы шегіндегі жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3807 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Жас табиғат зерттеушілер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының көкөністерді өсіруге арналған Қызыл-Жар су қоймасы шегіндегі жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
27. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 251 "Қостанай облысы Таран ауданының Асенкритов селолық округінің Николаев селосындағы, Красносельск селолық округіндегі "Сулу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3808 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосындағы" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылындағы" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Қостанай облысы Таран ауданының Асенкритов селолық округінің Николаев селосындағы, Красносельск селолық округіндегі "Сулу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
26. В постановлении акимата Костанайской области от 8 мая 2012 года № 216 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для выращивания овощей, государственного коммунального казенного предприятия "Станция юных натуралистов" отдела образования акимата города Лисаковска" режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3807, опубликовано 12 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для выращивания овощей, государственного коммунального казенного предприятия "Станция юных натуралистов" отдела образования города Лисаковска"" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
27. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 251 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответсвенностью "Сулу" в селе Николаевка Асенкритовского сельского округа, в Красносельском сельском округе Тарановского района Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3808, опубликовано 19 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосындағы" заменить соответственно словами "ауылдық", на "ауылындағы", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответсвенностью "Сулу" в селе Николаевка Асенкритовского сельского округа в Красносельском сельском округе Тарановского района Костанайской области" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
28. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 252 "Таран ауданы Новоильинов селолық округінің "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" шаруа қожалықтары мен "Альба" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3814 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданы Новоильинов селолық округінің "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" шаруа қожалықтары мен "Альба" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
29. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 253 "Таран ауданының Береговой селосындағы тоғыз жеке тұрғын үйдің құрылысына арналған жер учаскелерінде Қаратомар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3811 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданының Береговой селосындағы тоғыз жеке тұрғын үйдің құрылысына арналған жер учаскелерінде Қаратомар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
28. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 252 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянских хозяйств "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" и товарищества с ограниченной ответственностью "Альба" в Новоильинском сельском округе Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3814, опубликовано 20 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянских хозяйств "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" и товарищества с ограниченной ответственностью "Альба" в Новоильинском сельском округе Тарановского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
29. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 253 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на земельных участках, предназначенных под строительство девяти индивидуальных жилых домов в селе Береговое Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3811, опубликовано 13 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосындағы" заменить словом "ауылындағы", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на земельных участках, предназначенных под строительство девяти индивидуальных жилых домов в селе Береговое Тарановского района" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
30. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 254 "Қостанай облысы Таран ауданы "Горняк" пансионатының жер учаскесі аумағындағы Қаратомар су қоймасының шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3813 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Қостанай облысы Таран ауданы "Горняк" пансионатының жер учаскесі аумағындағы Қаратомар су қоймасының шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайлары және режимі" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
31. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 тамыздағы № 355 "Рудный қаласындағы Парковая көшесінде (емдеу-сауықтыру орталығы мен № 2 гараж қоғамы арасындағы аудан) туристік кешеннің құрылысына арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3826 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қыркүйекте "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Рудный қаласындағы Парковая көшесінде (емдеу-сауықтыру орталығы мен № 2 гараж қоғамы арасындағы аудан) туристік кешеннің құрылысына арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
32. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 461 "Таран ауданының Набережный селолық округіндегі "Жайлма-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі шегінде Қаратомар су қоймасы жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3883 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
30. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 254 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на территории земельного участка пансионата "Горняк" в Тарановском районе Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3813, опубликовано 20 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на территории земельного участка пансионата "Горняк" в Тарановском районе Костанайской области" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
31. В постановлении акимата Костанайской области от 6 августа 2012 года № 355 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке под строительство туристического комплекса по улице Парковая (район между лечебно-оздоровительным центром и гаражным обществом № 2) в городе Рудном, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3826, опубликовано 13 сентября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке под строительство туристического комплекса по улице Парковая (район между лечебно-оздоровительным центром и гаражным обществом № 2) в городе Рудном" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
32. В постановлении акимата Костанайской области от 19 октября 2012 года № 461 "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Жайлма-2030" в Набережном сельском округе Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3883, опубликовано 27 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется;

көрсетілген қаулының "Таран ауданының Набережный селолық округіндегі "Жайлма-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі шегінде Қаратомар су қоймасы жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
33. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 462 "Таран ауданының Таран селосындағы "Адлет-Т" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3872 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданының Таран селосындағы "Адлет-Т" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
34. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 463 "Таран ауданы Май селолық округінің жерлерінде орналасқан "СЕВЕР ПТИЦА" акционерлік қоғамының өндірістік алаңдары шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3882 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданы Май селолық округінің жерлерінде орналасқан "СЕВЕР ПТИЦА" акционерлік қоғамының өндірістік алаңдары шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:

в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Жайлма-2030" в Набережном сельском округе Тарановского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
33. В постановлении акимата Костанайской области от 19 октября 2012 года № 462 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Адлет-Т" в селе Тарановское Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3872, опубликовано 27 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосындағы" заменить словом "ауылындағы", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответсвенностью "Адлет-Т" в селе Тарановское Тарановского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
34. В постановлении акимата Костанайской области от 19 октября 2012 года № 463 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах производственных площадок акционерного общества "СЕВЕР ПТИЦА", расположенных на землях Майского сельского округа Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3882, опубликовано 27 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах производственных площадок акционерного общества "СЕВЕР ПТИЦА", расположенных на землях Майского сельского округа Тарановского района" к указанному постановлению:

1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
35. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 548 "Таран ауданының Новоильинов селолық округінде орналасқан Елтай-IV темір рудасы кен орнының базасында кеніш орналастыруға арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3975 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 ақпанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының "Таран ауданының Новоильинов селолық округінде орналасқан Елтай-IV темір рудасы кен орнының базасында кеніш орналастыруға арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.
36. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 62 "Таран ауданында орналасқан "Коктем" кафесін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасы шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4072 болып тіркелген, 2013 жылғы 3 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының "Таран ауданында орналасқан "Коктем" кафесін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасы шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары" деген 2-қосымшасындағы:
1-тармақтың 2) тармақшасы "су көлігі" деген сөздерден кейін "жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасы "мал көмінділерін" деген сөздерден кейін "(биотермиялық шұңқырларды)" деген сөздермен толықтырылсын.

в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
35. В постановлении акимата Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 548 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под размещение карьера на базе месторождения железных руд Елтай-IV, расположенного в Новоильиновском сельском округе Тарановского района, режима и особых условий хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3975, опубликовано 5 февраля 2013 года в газете "Костанайские новости"):
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется;
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под размещение карьера на базе месторождения железных руд Елтай-IV, расположенного в Новоильиновском сельском округе Тарановского района" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".
36. В постановлении акимата Костанайской области от 12 февраля 2013 года № 62 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для эксплуатации и обслуживания кафе "Коктем", расположенном в Тарановском районе, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4072, опубликовано 3 апреля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в приложении 2 "Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для эксплуатации и обслуживания кафе "Коктем", расположенном в Тарановском районе" к указанному постановлению:
в подпункте 2) пункта 1 после слов "водного транспорта", дополнить словами "объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды),";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "скотомогильников", дополнить словами "(биотермических ям)".