Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 302 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 тамызда № 4972 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 26.01.2016 № 43 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандары лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Лисаков қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М. Жүндібаев
КЕЛІСІЛДІ
Лисаков қалалық
мәслихатының хатшысы
_______________ Г. Жарылкасымова
Әкімдіктің
2014 жылғы 1 шілдедегі
№ 302 қаулысына
1-қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын
және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы
мамандары лауазымдарының тізбесі
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
2) мектеп директоры;
3) оқу, тәрбие жұмыстары жөніндегі мектеп директорының орынбасары;
4) қосымша білім беру педагогы;
5) педагог–психолог;
6) аға жетекші;
7) кітапханашы;
8) тәрбиеші;
9) музыкалық жетекші;
10) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
11) қазақ тілі оқытушысы;
12) әлеуметтік педагог;
13) медициналық бике.
Әкімдіктің
2014 жылғы 1 шілдедегі
№ 302 қаулысына
2-қосымша
Лисаков қаласы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Лисаков қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 26 ақпандағы № 315 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-112 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).

Об определении перечня должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Лисаковска Костанайсской области от 1 июля 2014 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 августа 2014 года № 4972. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 26 января 2016 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 26.01.2016 № 43 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Лисаковска согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                М. Жундубаев
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Лисаковского
городского маслихата
______________ Г. Жарылкасымова
Приложение 1
к постановлению акимата
от 1 июля 2014 года
№ 302
Перечень должностей специалистов
в области образования, являющихся гражданскими служащими
и работающих в сельской местности
Должности специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности:
1) учителя всех специальностей;
2) директор школы;
3) заместитель директора школы по учебной, воспитательной работе;
4) педагог дополнительного образования;
5) педагог–психолог;
6) старший вожатый;
7) библиотекарь;
8) воспитатель;
9) музыкальный руководитель;
10) инструктор по физической культуре;
11) преподаватель казахского языка;
12) социальный педагог;
13) медицинская сестра.
Приложение 2
к постановлению акимата
от 1 июля 2014 года
№ 302
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Лисаковска
1. Постановление акимата города Лисаковска от 26 февраля 2008 года № 315 "Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-112, опубликовано 10 апреля 2008 года в газете "Лисаковская новь").

2. Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 316 "Әкімдіктің 2008 жылғы 26 ақпандағы № 315 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-187 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 шілдеде "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).
3. Лисаков қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қазандағы № 476 "Лисаков қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 26 ақпандағы № 315 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4306 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).

2. Постановление акимата города Лисаковска от 14 июня 2011 года № 316 "О внесении дополнений в постановление акимата от 26 февраля 2008 года № 315 "Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-187, опубликовано 28 июля 2011 года в газете "Лисаковская новь").
3. Постановление акимата города Лисаковска от 25 октября 2013 года № 476 "О внесении изменений в постановление акимата города Лисаковска от 26 февраля 2008 года № 315 "Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4306, опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Лисаковская новь").