Азаматтық қызметші болып табылатын және ауданның ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 137 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 сәуірде № 4596 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 23.02.2015 № 215 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауданның ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдай-да айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар аудандық бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.
2. Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
мәслихаттың 2009 жылғы 16 қаңтардағы  93 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандарына кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №9-7-87 тіркелген, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған);
мәслихаттың 2013 жылғы 9 қыркүйектегі  103 "Мәслихаттың 2009 жылғы 16 қаңтардағы  93 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандарына кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4228 тіркелген, 2013 жылғы 10 қазанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоғызыншы
сессияның төрайымы
А. Кеңесбаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Бондаренко

Об установлении повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 марта 2014 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 апреля 2014 года № 4596. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 февраля 2015 года № 215
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23.02.2015 № 215 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата:
решение маслихата от 16 января 2009 года  93 "Об установлении повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-87, опубликовано 22 января 2009 года в газете "Әулиекөл");
решение маслихата от 9 сентября 2013 года  103 "О внесении изменений в решение маслихата от 16 января 2009 года  93 "Об установлении повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4228, опубликовано 10 октября 2013 года в газете "Әулиекөл").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель
девятой сессии
А. Кенесбаева
Секретарь
районного маслихата
А. Бондаренко