Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қарашадағы № 243 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт амандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 157 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 4911 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 21.01.2016 № 9 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 18-бабының 1-тармағы 2)-тармақшасына238-бабының 3-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қарашадағы № 243 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лаузымдарының тізбесін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4332 тіркелген, 2013 жылғы 26 желтоқсанда "Қарасу өнірі" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
2) көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес анықталсын.";
3) қаулы қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі";
4) қаулы қосымшасының 1-тармағы мынадай мазмұндағы 3-тармақшамен толықтырылсын:
"3) жұмыспен қамту орталығының маманы.";
5) қаулы қосымшасы мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карасуского района от 4 ноября 2013 года № 243 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 19 июня 2014 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июля 2014 года № 4911. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 21 января 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 21.01.2016 № 9 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 4 ноября 2013 года №243 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4332, опубликовано 26 декабря 2013 года в районной газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
1) заголовок постановления изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки";
2) пункт 1 постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки согласно приложению к настоящему постановлению.";
3) заголовок в приложении к постановлению изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки";
4) пункт 1 приложения к постановлению дополнить подпунктом 3 следующего содержания:
"3) специалист центра занятости.";
5) дополнить приложение к постановлению пунктом 5 следующего содержания:

"5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мал дәрігері;
2) мал фельдшері.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары Т.К. Бекмағанбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу
ауданының әкімі                            А. Шәмшиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасу аудандық
маслихаттың хатшысы
__________ С. Қазиев

"5. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекмаганбетова Т.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким
Карасуского района                         А. Шамшиев
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Карасуского
районного маслихата
____________ С. Казиев