Аудандық бюджет қаражаты есебінен, лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалары кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 85 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 мамырда № 4774 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 72 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 03.03.2015 № 72 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18–бабына, 238-бабының 3-тармағына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалары кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған белгіленетін, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы, қаулының 1 қосымшасына сәйкес.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі Т. Ташмағамбетов
Ұзынкөл ауданының әкімдігінің
2014 жылғы 11 мамырдағы
№ 85 қосымша 1
Аудандық бюджет қаражаты есебінен, лауазымдық айлықақырары мен тарифтік
ставкалары кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған, азаматтық қызметші болып
табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру,
мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдары:
1) жұмыспен қамту орталығы басшысы (директор);
2) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімше меңгерушісі;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
5) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2. Білім беру саласындағы мамандар лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
2) мектеп, шығармашылық үйінің директоры;
3) мектепке дейінгі балалар мекемесінің, мектеп жанындағы интернаттың, өмір сүру орталығының директоры (меңгерушісі);

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, для которых устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 11 мая 2014 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 мая 2014 года № 4774. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 3 марта 2015 года № 72
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 03.03.2015 № 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, для которых устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района Т. Ташмагамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
Узункольского района
от 11 мая 2014 года № 85
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения,
образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими
и работающих в сельской местности, для которых устанавливаются повышенные не менее
чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки,
за счет средств районного бюджета
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель (директор) центра занятости;
2) заведующий отделением социальной помощи на дому;
3) специалист по социальной работе;
4) консультант по социальной работе;
5) специалист центра занятости.
2. Должности специалистов в области образования:
1) учителя всех специальностей;
2) директор школы, дома творчества;
3) директор (заведующий) детским дошкольным учреждением, интерната при школах, центра проживания;

4) дене тәрбиесінің басшысы;
5) алғашқы әскери даярлық басшысы;
6) жалпы білім беретін мектептердін, мектеп – интернаттардың және басқа да бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, қосымша білім беру ұйымдарындағы директордың оқу, оқу-өңдірістік, оқу-тәрбие, тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары;
7) логопед;
8) әлеуметтік педагог;
9) педагог-ұйымдастырушы;
10) қосымша білім беру педагогы;
11) педагог- психолог;
12) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
13) музыкалық жетекші;
14) аға жетекші;
15) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
16) оқу-өндірістік (оқыту) шеберханасының меңгерушісі;
17) зертхананың, кабинеттің меңгерушісі;
18) еңбек жөніндегі нұсқаушы;
19) аға әдістемеші, әдістемеші;
20) өндірістік оқыту шебері;
21) аға шебері;
22) медициналық бике;
23) кітапханашы;
24) кітапхана меңгерушісі;
25) алғашқы әскери даярлық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушысы.
3. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдары:
1) басшысы (директор) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорын;
2) бөлімше басшысы;
3) мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары (директор);
4) сектор, халық ұжымының басшысы;
5) хормейстер, концертмейстер;
6) техник-дыбыс операторы;
7) бас кітапханашы, кітапханашы, библиограф;
8) мәдени ұйымдастырушы;
9) аккомпаниатор;
10) көркемдік жетекші;
11) хореограф;
12) әдістемеші,нұсқаушы.
4. Ветеринария саласындағы мамандар лауазымдары:
1) мал дәрігері;
2) мал фельдшері.
Ұзынкөл ауданының әкімдігінің
2014 жылғы 11 мамырдағы
№ 85 қосымша 2
Әкімдіктің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 19 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін анықтауы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-90 тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпанда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған);
2) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 365 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін анықтауы туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 19 қаулысына толықтыруларды енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-144 тіркелген, 2011 жылғы 10 ақпанда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған);

4) руководитель физического воспитания;
5) руководитель начальной военной подготовки;
6) заместитель директора по учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, воспитательной работе общеобразовательных школ, школ- интернатов и других организаций начального, основного среднего, общего среднего, дополнительного образования;
7) логопед;
8) социальный педагог;
9) педагог-организатор;
10) педагог дополнительного образования;
11) педагог-психолог;
12) старший воспитатель, воспитатель;
13) музыкальный руководитель;
14) старший вожатый;
15) инструктор по физической культуре;
16) заведующий учебно-производственной (учебной) мастерской;
17) заведующий лабораторией, кабинетом;
18) инструктор по труду;
19) старший методист, методист;
20) мастер производственного обучения;
21) старший мастер;
22) медицинская сестра;
23) библиотекарь;
24) заведующий библиотекой;
25) преподаватель-организатор начальной военной подготовки.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и казенного предприятия;
2) руководитель подразделения;
3) заместитель руководителя (директора) государственного учреждения и казенного предприятия;
4) руководитель сектора, народного коллектива;
5) хормейстер, концертмейстер;
6) техник-звукооператор;
7) главный библиотекарь, библиотекарь, библиограф;
8) культорганизатор;
9) аккомпаниатор;
10) художественный руководитель;
11) хореограф;
12) методист, инструктор.
4. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.
Приложение 2
к постановлению акимата
Узункольского района
от 11 мая 2014 года № 85
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
1) Постановление акимата от 19 января 2009 года № 19 "Об определении перечня должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышение не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-90, опубликовано 12 февраля 2009 года в газете "Нұрлы жол");
2) Постановление акимата от 22 декабря 2010 года № 365 "О внесении дополнений в постановление акимата от 19 января 2009 года № 19 "Об определении перечня должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышение не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-144, опубликовано 10 февраля 2011 года в газете "Нұрлы жол");

3) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 244 "Әкімдіктің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 19 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін анықтауы туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4280 тіркелген, 2013 жылғы 14 қарашада "Нұрлы жол" газетінде жарияланған).

3) Постановление акимата от 10 октября 2013 года № 244 "О внесении изменений в постановление акимата от 19 января 2009 года № 19 "Об определении перечня должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышение не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4280, опубликовано 14 ноября 2013 года в газете "Нұрлы жол").