Павлодар облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы
Павлодар облысы әкімдігінің және Павлодар облысының қалалармен аудандары әкімдіктерінің бірлескен 2014 жылғы 05 маусымдағы № 191/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 3855 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің және Павлодар облысының қалалармен аудандары әкімдіктерінің бірлескен 2016 жылғы 31 мамырдағы № 181/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің және Павлодар облысының қалалармен аудандары әкімдіктерінің бірлескен 31.05.2016 № 181/5 қаулысымен.
Павлодар облысының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 191/6
Павлодар қаласы
Ақсу қаласының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 477/3
Ақсу қаласы
Ақтоғай ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 152
Ақтоғай ауылы
Баянауыл ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" № 174/6а
Баянауыл ауылы
Екібастұз қаласының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 612-1/6
Екібастұз қаласы
Ертіс ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 178/5/1
Ертіс ауылы
Железин ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 204/6
Железинка ауылы
Качир ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 195/6
Тереңкөл ауылы
Лебяжі ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 200/6
Аққу ауылы
Май ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" № 179/6-1
Көктөбе ауылы
Павлодар ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 384/6
Павлодар қаласы
Успен ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 185/6
Успенка ауылы
Шарбақты ауданының әкімдігі
2014 ж. "5" маусым № 197/12
Шарбақты ауылы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 234/НҚ бұйрығымен бекітілген Тірек ауылдық елді мекендерді анықтау әдістемесінің 8-тармағына сәйкес Павлодар облысының, Ақсу, Екібастұз қалаларының, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Железин, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарының әкімдіктері ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының тірек ауылдық елді мекендерінің келесі тізбесі анықталсын:
1) Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округінің Қараоба ауылы;
2) Баянауыл ауданы Майқайың кенттік әкімшілігінің Майқайың кенті;
3) Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округінің Ағашорын ауылы;
4) Ертіс ауданы Абай ауылдық округінің Голубовка ауылы;
5) Ертіс ауданы Северный ауылдық округінің Северный ауылы;
6) Железин ауданы Башмачное ауылдық округінің Башмачное ауылы;
7) Железин ауданы Қазақстан ауылдық округінің Жаңа жұлдыз ауылы;
8) Железин ауданы Михайловка ауылдық округінің Михайловка ауылы;
9) Качир ауданы Байқоныс ауылдық округінің Байқоныс ауылы;

Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области и акиматов городов и районов Павлодарской области от 05 июня 2014 года № 191/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июня 2014 года № 3855. Утратило силу совместным постановлением акимата Павлодарской области и акиматов городов и районов Павлодарской области от 31 мая 2016 года № 181/5
Сноска. Утратило силу совместным постановлением акимата Павлодарской области и акиматов городов и районов Павлодарской области от 31.05.2016 № 181/5.
Акимат Павлодарской области
"5" июня 2014 г. № 191/6
г. Павлодар
Акимат города Аксу
"5 " июня 2014 г. № 477/3
г. Аксу
Акимат Актогайского района
"5" июня 2014 г. № 152
с. Актогай
Акимат Баянаульского района
"5" июня 2014 г. № 174/6а
с. Баянаул
Акимат города Экибастуз
"5" июня 2014 г. № 612-1/6
г. Экибастуз
Акимат Иртышского района
"5" июня 2014 г. № 178/5/1
с. Иртышск
Акимат Железинского района
"5" июня 2014 г. № 204/6
с. Железинка
Акимат Качирского района
"5" июня 2014 г. № 195/6
с. Теренколь
Акимат Лебяжинского района
"5" июня 2014 г. № 200/6
с. Акку
Акимат Майского района
"5" июня 2014 г. № 179/6-1
с. Коктобе
Акимат Павлодарского района
"5" июня 2014 г. № 284/6
г. Павлодар
Акимат Успенского района
"5" июня 2014 г. № 185/6
с. Успенка
Акимат Щербактинского района
"5" июня 2014 г. № 197/12
с. Щербакты
В соответствии с пунктом 8 Методики определения опорных сельских населенных пунктов, утвержденной приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 234/ОД, акимат Павлодарской области, акиматы городов Экибастуз, Аксу, Актогайского, Баянаульского, Иртышского, Железинского, Качирского, Лебяжинского, Майского, Павлодарского, Успенского, Щербактинского районов ПОСТАНОВИЛИ:
1. Определить следующий перечень опорных сельских населенных пунктов Павлодарской области:
1) село Караоба Караобинского сельского округа Актогайского района;
2) поселок Майкаин Майкаинской поселковой администрации Баянаульского района;
3) село Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района;
4) село Голубовка Абайского сельского округа Иртышского района;
5) село Северное Северного селького округа Иртышского района;
6) село Башмачное Башмачинского сельского округа Железинского района;
7) село Жана жулдыз Казахстанского сельского округа Железинского района;
8) село Михайловка Михайловского сельского округа Железинского района;
9) село Байконыс Байконысского сельского округа Качирского района;

10) Качир ауданы Бобровка ауылдық округінің Жаңабет ауылы;
11) Качир ауданы Федоровка ауылдық округінің Федоровка ауылы;
12) Лебяжі ауданы Шарбақты ауылдық округінің Шарбақты ауылы;
13) Лебяжі ауданы Ямышев ауылдық округінің Ямышев ауылы;
14) Май ауданы Баскөл ауылдық округінің Баскөл ауылы;
15) Май ауданы Қаратерек ауылдық округінің Қаратерек ауылы;
16) Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округінің Красноармейка ауылы;
17) Павлодар ауданы Луганск ауылдық округінің Луганск ауылы;
18) Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округінің Набережное ауылы;
19) Успен ауданы Равнополь ауылдық округінің Константинов ауылы;
20) Успен ауданы Қоңыр Өзек ауылдық округінің Қоңыр Өзек ауылы;
21) Успен ауданы Лозовое ауылдық округінің Лозовое ауылы;
22) Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округінің Александровка ауылы;
23) Шарбақты ауданы Хмельницкий ауылдық округінің Хмельницкий ауылы;
24) Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округінің Шалдай ауылы;
25) Ақсу қаласы ауылдық аймағы Евгеньевка ауылдық округінің Евгеньевка ауылы;
26) Ақсу қаласы ауылдық аймағы Қалқаман ауылдық округінің Қалқаман ауылы;
27) Ақсу қаласы ауылдық аймағы Қызылжар ауылдық округінің Қызылжар ауылы;
28) Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылы;
29) Екібастұз қаласы ауылдық аймағының Әлкей Марғұлан атындағы ауылы;
30) Екібастұз қаласы ауылдық аймағының Шиқылдақ ауылы;
31) Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Екібастұз ауылдық округінің Төртүй ауылы.
2. "Павлодар облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Қ. Бозымбаев
Ақсу қаласы әкімінің
міндетін атқарушы Б. Ыбыраев
Ақтоғай ауданының әкімі М. Сейітахметов
Баянауыл ауданының әкімі Е. Айткенов
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Ертіс ауданының әкімі Н. Пішенбаев
Железин ауданының әкімі Қ. Әбушахманов
Качир ауданының әкімі Н. Күлжан
Лебяжі ауданының әкімі А. Құрманова
Май ауданының әкімі А. Жармағамбетов
Павлодар ауданының әкімі Н. Әутәліпов
Успен ауданының әкімі Б. Демеуов
Шарбақты ауданының әкімі Е. Асқаров

10) село Жанабет Бобровского сельского округа Качирского района;
11) село Федоровка Федоровского сельского округа Качирского района;
12) село Шарбакты Шарбактинского сельского округа Лебяжинского района;
13) село Ямышево Ямышевского сельского округа Лебяжинского района;
14) село Басколь Баскольского сельского округа Майского района;
15) село Каратерек Каратерекского сельского округа Майского района;
16) село Красноармейка Красноармейского сельского округа Павлодарского района;
17) село Луганск Луганского сельского округа Павлодарского района;
18) село Набережное Григорьевского сельского округа Павлодарского района;
19) село Константиновка Равнопольского сельского округа Успенского района;
20) село Коныр Озек Конырозекского сельского округа Успенского района;
21) село Лозовое Лозовского сельского округа Успенского района;
22) село Александровка Александровского сельского округа Щербактинского района;
23) село Хмельницкое Хмельницкого сельского округа Щербактинского района;
24) село Шалдай Шалдайского сельского округа Щербактинского района;
25) село Евгеньевка Евгеньевского сельского округа сельской зоны города Аксу;
26) село Калкаман Калкаманского сельского округа сельской зоны города Аксу;
27) село Кызылжар Кызылжарского сельского округа сельской зоны города Аксу;
28) село Акколь Аккольского сельского округа сельской зоны города Экибастуз;
29) село имени А.Маргулана сельской зоны города Экибастуз;
30) село Шикылдак сельской зоны города Экибастуз;
31) село Тортуй Экибастузского сельского округа сельской зоны города Экибастуз.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области К. Бозумбаев
Исполняющий обязанности
акима города Аксу Б. Ибраев
Аким Актогайского района М. Сейтахметов
Аким Баянаульского района Е. Айткенов
Аким города Экибастуз А. Вербняк
Аким Иртышского района Н. Пшенбаев
Аким Железинского района К. Абушахманов
Аким Качирского района Н. Күлжан
Аким Лебяжинского района А. Курманова
Аким Майского района А. Жармагамбетов
Аким Павлодарского района Н. Ауталипов
Аким Успенского района Б. Демеуов
Аким Щербактинского района Е. Аскаров