"Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын және автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлердің салық ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/66-V Курчатов қалалық мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 28/193-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда № 3506 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 20/153-VI шешімімен
Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 04.05.2018 № 20/153-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 381-бабы, 386-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 17-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын және автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлердің салық ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/66-V Курчатов қалалық мәслихатының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2828 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 4 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1-қосымшаға сәйкес Курчатов қаласы бойынша автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары белгіленсін".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы
Х. Түсіпбаев
Г. Қарымбаева

О внесении изменения в решение Курчатовского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/66-V "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 сентября 2014 года № 28/193-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 октября 2014 года № 3506. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 20/153-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.05.2018 № 20/153-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", с подпунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/66-V "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2828, опубликовано в областной газете "7 дней" 24 января 2013 года № 4) следующее изменение:
Пункт 1 решения на государственном языке изложить в новой редакции, пункт 1 решения на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь
Курчатовского городского маслихата
Х. Тусупбаев
Г. Карымбаева