Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 5С-40/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде № 4776 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С-7/9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-2/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386, 444 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын 6 бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-2/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Жарқайың ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-2/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Жарқайың ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-2/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Виничук
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
30.03.2015
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Жарқайың
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Мұстафин
30.03.2015

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2015 года № 5С-40/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2015 года № 4776. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-7/9
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С-7/9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-2/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-2/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Жаркаинского района.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-2/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Жаркаинского района.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-2/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Виничук
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
30.03.2015
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
М.Мустафин
30.03.2015