Біршоғыр селолық округі әкімінің 2009 жылғы 18 мамырдағы № 3 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 ақпанда № 4197 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес Біршоғыр ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біршоғыр селолық округі әкімінің 2009 жылғы 18 мамырдағы № 3 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-112 болып тіркелген, 2009 жылдың17 маусымдағы "Шалқар" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Біршоғыр ауылдық округі Біршоғыр ауылы халқының пікірін ескере отырып, Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округі әкімінің 14.04.2015 № 17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біршоғыр ауылдық округінің
әкімі:
Т.С. Назаров.

О внесении изменений в решение акима Биршогырского сельского округа от 18 мая 2009 года № 3 "О присвоении наименования улицам"
Решение акима Биршогырского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 5 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 февраля 2015 года № 4197
Сноска. Заголовок решения с изменением, внесенным решением акима Биршогырского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14.04.2015 № 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Биршогырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Биршогырского сельского округа от 18 мая 2009 года № 3 "О присвоении наименования улицам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-112, опубликовано от 17 июня 2009 года в районной газете "Шалкар") следующие изменения:
преамбулу указанного решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Біршоғыр ауылдық округі Біршоғыр ауылы халқының пікірін ескере отырып, Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
по всему тексту решения слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Биршогырского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14.04.2015 № 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Биршогырского сельского
округа:
Т.С. Назаров