Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 371 "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 1483 қааулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 5753 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 561 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 22.02.2017 № 561 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 371 "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5412 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: индекс 110000, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 43 үй."
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі жоғарыда көрсетілген өзгерістердің әділет органдарында тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы Ф. Аракелян
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_________________ Г. Каленов

"О внесении изменения в постановление акимата города Костаная от 16 февраля 2015 года № 371 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костанай Костанайской области от 8 июня 2015 года № 1483. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июля 2015 года № 5753. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 22 февраля 2017 года № 561
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 22.02.2017 № 561 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 16 февраля 2015 года № 371 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата города Костаная" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5412, опубликован в газете "Наш Костанай" от 27 марта 2015 года) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Местонахождение юридического лица: индекс 110000, Республика Казахстан, Костанайская область, город Костанай, проспект Аль-Фараби, дом 43."
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата города Костаная" обеспечить регистрацию вышеуказанных изменений в органах юстиции в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима Ф. Аракелян
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
акимата города Костаная"
_________________ Г. Каленов