Мәслихаттың 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 262 "Жер салығының базалық ставкасын 50 пайызға көтеру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 278 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 сәуірде № 5513 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 01.04.2016 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес және жерлерді аймақтарға бөлу схемасы негізінде Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 262 "Жер салығының базалық ставкасын 50 пайызға көтеру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-14-120 тіркелген, 2010 жылғы 26 ақпанда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы В. Двуреченский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы бойынша мемлекеттік
кірістер Департаментінің "Қостанай
ауданы бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Б. Сулейменов

О внесении изменения в решение маслихата от 15 января 2010 года № 262 "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 11 марта 2015 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 апреля 2015 года № 5513. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 18
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 01.04.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании схемы зонирования земель, Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 января 2010 года № 262 "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-14-120, опубликовано 26 февраля 2010 года в газете "Арна") следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата В. Двуреченский
Секретарь Костанайского
районного маслихата А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Костанайскому району"
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
_________________ Б. Сулейменов