Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 337 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 наурызда № 3135 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 1119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 11.06.2020 № 1119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Атырау қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы П. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет огандарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Ожаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
А. Абдолов
"17" наурыз 2015 ж.
Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы "17" наурыздағы № 337 қаулысына қосымша

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 17 марта 2015 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 марта 2015 года № 3135. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 11 июня 2020 года № 1119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 11.06.2020 № 1119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атырауский городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Хасанова П.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ожаев Н.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
территориальной избирательной
комиссии (по согласованию)
Абдолов А.
"17" марта 2015 г.
Приложение к постановлению Атырауского городского акимат от "17"марта 2015 года № 337

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 18.05.2016 № 636 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспаматериалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Р/с №
Елді мекендер атауы
Орналастыру орындары
1
Атырау қаласы
"Алмагүл" шағын ауданы, № 1 үй маңындағы тұғырлық
2
Атырау қаласы
Махамбет Өтемісұлы көшесі, № 116 А үй маңындағы тұғырлық
3
Атырау қаласы
Бейбарыс даңғылы, № 95 үй маңындағы тұғырлық
4
Атырау қаласы
"Тұрғын үй қалашығы" шағын ауданындағы соңғы аялдама маңындағы тұғырлық
5
Атырау қаласы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенным постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 18.05.2016 № 636 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Р/с №
Название населенных пунктов
Места для размещения
1
город Атырау
Тумба около дома № 1, в микрорайоне "Алмагул"
2
город Атырау
Тумба около дома№ 116 А, улица Махамбета Утемисулы
3
город Атырау
Тумба около дома№ 95, проспект Бейбарыса
4
город Атырау
Тумба около конечной остановки в микрорайоне"Жилгородок"
5
город Атырау

"Авангард-2" шағынауданы, № 15үй маңындағы тұғырлық
6
Атырау қаласы
Исатай даңғылы, № 10 ғимарат маңындағы тұғырлық
7
Атырау қаласы
Құрманғазы көшесі, № 25 үй алдындағы тұғырлық
8
Атырау қаласы
Қаныш Cәтпаев көшесі, № 14 үй алдындағы тұғырлық
9
Атырау қаласы
Қаныш Сәтпаев көшесі, № 40 А ғимараты жанындағы тұғырлық
10
Атырау қаласы
"Авангард-3" шағын ауданы, Демалыс саябағындағы тұғырлық
11
Атырау қаласы
Бейбітшілік даңғылы, "Халықтар достығы" аллеясының алдындағы тұғырлық
12
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі
Құрманғазы ауылы, № 1 б, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының" Дамбы дәрігерлік амбулаториясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
13
Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі
Амангелді ауылы, Аманкелді көшесі, № 15 үй маңындағы стенд
14
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі
Тасқала ауылы, № 10, "Т. Амандосов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы стенд
15
Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі
Ақжайық ауылы, Юсупжан Нұржанов көшесі, № 8 а ғимаратының жанындағы стенд
16
Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі
Құрсай ауылы, № 1 өткел, № 8 ғимаратының маңындағы стенд
17
Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі
Рембаза ауылы, Меңдекеш Сатыбалдиев көшесі, № 7 ғимаратының алдындағы стенд
18
Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі
Жұмыскер ауылы, "Өркен" шағын ауданы, № 43 көше, № 73 учаскесінің алдындағы стенд
19
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Томарлы ауылы, Колхоз көшесі, № 2 ғимаратының алдындағы стенд
20
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Талқайран ауылы, "Талғайран негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
21
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі
Ақсай ауылы, Атырау көшесі, № 23, "Жалпы білім беретін № 25 Б.Момышұлы атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
22
Атырау қаласы, Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы, Сырым Датов көшесі, № 1, "Жалпы білім беретін № 26 С.Датов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
23
Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі
Геолог ауылы, № 24 үй мен соңғы аялдама маңындағы стенд
24
Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі
Бірлік ауылы, Береген Жоламанов көшесі, № 10 үй маңындағы стенд
25
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі
Еркінқала ауылы, Тусипкалиева көшесі, № 10 "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының" Еркінқала дәрігерлік амбулаториясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
26
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі
Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, № 16, "Жалпы білім беретін М. Өтемісов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
27
Атырау қаласы
"Вокзал маңы-5" шағын ауданы, "Мұрагер" сауда орталығы ғимараты маңындағы тұғырлық
28
Атырау қаласы
"Алмагүл" шағын ауданы, № 5А "Бақдәулет" сауда орталығы ғимараты маңындағы тұғырлық
29
Атырау қаласы
Азаттық даңғылы, № 66 "Рембыттехника" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты маңындағы тұғырлық
30
Атырау қаласы
Атырау қаласы, Әуезов көшесі, № 53 "АБДИ Компани" акционерлік қоғамының Атырау қаласындағы филиалы ғимараты маңындағы тұғырлық
31
Атырау қаласы
"Жеті казына" ықшам ауданы, Маден көшесі, № 1А, "Сарайшық Атырау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты алдындағы тұғырлық
32
Атырау қаласы
Мұса Баймұханов көшесі, № 16 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаментінің Атырау қалалық Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимараты алдындағы тұғырлық

Тумба около дома № 15, в микрорайоне"Авангард-2"
6
город Атырау
Тумба около здании № 10, проспект Исатая
7
город Атырау
Тумба перед домом № 25, улица Курмангазы
8
город Атырау
Тумба перед домом № 14, улица Каныша Cатпаева
9
город Атырау
Тумбавозле здании № 40 А, улица Каныша Сатпаева
10
город Атырау
Тумбав Парке отдыха, микрорайон "Авангард-3"
11
город Атырау
Тумбаперед аллеей "Дружбы Народов", проспект Бейбитшилик
12
город Атырау, Атырауский сельский округ
Стендперед зданиемкоммунального государственного казенного предприятия "Дамбинская врачебная амбулатория" Управления здравоохранения Атырауской области, село Курмангазы, № 1 б
13
город Атырау, Дамбинский сельский округ
Стенд около дома № 15, село Амангелды, улица Аманкелды
14
город Атырау, Кенузекский сельский округ
Стендоколоздания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т. Амандосова", село Таскала, № 10
15
город Атырау, Балыкшинский сельский округ
Стенд возле здании № 8 а, село Акжайык, улица Юсупжана Нуржанова
16
город Атырау, Балыкшинский сельский округ
Стенд около здании № 8, село Курсай, проезд № 1
17
город Атырау, Жумыскерский сельский округ
Стенд перед зданием № 7, село Рембаза, улица Мендекеша Сатыбалдиева
18
город Атырау, Жумыскерский сельский округ
Стендперед участком № 73,село Жумыскер, микрорайон "Өркен", улица № 43
19
город Атырау, Кайршахтинский сельский округ
Стенд перед зданием № 2, село Томарлы, улица Колхозная
20
город Атырау, Кайршахтинский сельский округ
Стенд перед зданием государственного учреждения "Талгайранская основная школа", село Талгайран
21
город Атырау, Аксайский сельский округ
Стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 25 имени Б. Момышулы", село Аксай, улица Атырау, № 23
22
город Атыра, Аксайский сельский округ
Стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 26 имени С. Датова", село Акжар, № 1
23
город Атырау, Геологский сельский округ
Стенд около конечной остановки и дома № 24, село Геолог
24
город Атырау, Геологский сельский округ
Стенд околодома № 10, село Бирлик, улица Берегена Жоламанова
25
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ
Стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Еркинкалинская врачебная амбулатория" Управления здравоохранения Атырауской области", село Еркинкала, улица Тусипкалиева, № 10
26
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ
Стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М. Отемисова", село Ракуша, № 16
27
город Атырау
Тумба возле здания торгового центра "Мұрагер", в микрорайоне "Привокзальный-5"
28
город Атырау
Тумба возле здания торгового центра "Бақдәулет", № 5А в микрорайоне "Алмагул"
29
город Атырау
Тумба возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Рембыттехника", проспект Азаттык, № 66
30
город Атырау
Тумба возле здания филиала акционерного общества "АБДИ Компани", в городе Атырау улица Мухтара Ауэзова, № 53
31
город Атырау
Тумба перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Сарайшық Атырау"улица Маден, № 1А, в микрорайоне "Жеті казына"
32
город Атырау
Тумба перед зданием Республиканского государственного учреждения "Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан", улица Мусы Баймуханова, № 16