Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 525 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 39 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 3016 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 08.06.2016 № 238 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабының 1 тармағына сәйкес Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 525 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2805 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйекте аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетінде ресми жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Абдуалиев
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 21 қаңтардағы
№ 39 қаулысына
1-қосымша
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 525 қаулысына
1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
республикалық бюджет есебінен
жергілікті бюджет есебінен
1
Түлкібас ауданы

О внесении изменений в постановление акимата Тюлькубасского района от 10 сентября 2014 года № 525 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 21 января 2015 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 февраля 2015 года № 3016. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 08.06.2016 № 238.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тюлькубасского района от 10 сентября 2014 года № 525 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2805, официально опубликовано 26 сентября 2014 года в районной общественно-политической газете "Шамшырақ") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абдуалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 21 января 2015 года № 39
Приложение 1
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 10 сентября 2014 года № 525
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование района
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
Тюлькубасский район

5109
4279
830
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 21 қаңтардағы
№ 39 қаулысына
2-қосымша
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 525 қаулысына
2-қосымша
Жан басына шаққанда қаржыландырудың мөлшері
Барлығы
Айына бір тәрбиеленушіге кететін шығыс, теңге (көп емес)
Бала бақша 60 балаға дейін
Бала бақша 60 баладан жоғары
Мектеп жанындағы шағын орталық толық күндік
Мектеп жанындағы шағын орталық жартылай күндік
22 134

5109
4279
830
Приложение 2
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 21 января 2015 года № 39
Приложение 2
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 10 сентября 2014 года № 525
Размер подушевого финансирования
Итого
Расходы на одного воспитанника в месяц, тенге (не менее)
Детский сад до 60 детей
Детский сад более 60 детей
Мини центры с полным днем прибывания
Мини центры с коротким днем прибывания
22 134

19 300
12 701
7 304
Ескерту: Ғимараттар мен құрылымдардың ағымдағы жөндеу жұмыстарына жұмсалатын шығындар бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығынға қоса есептелмейді.

19 300
12 701
7 304
Примечание: На ежемесячный расход одного воспитанника не включены расходы на текущий ремонт зданий и сооружений.