"Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 12 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 17 ақпанда № 13097 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 521 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 28.12.2017 № 521 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Инвестициялық саясат және қаржы құралдары департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 15 қаңтардағы
№ 12 бұйрығымен бекітілген
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру
жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік
міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 февраля 2016 года № 13097. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 521 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 28.12.2017 № 521 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса".
2.Департаменту инвестиционной политики и финансовых инструментов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему " Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
Утвержден
приказом Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 января 2016 года
№ 12
Регламент государственной услуги
"Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым
обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению
субъектов агропромышленного комплекса"

1. Жалпы ережелер
1. "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының банктік шотына субсидия қаражатын аударуға арналған төлем шоты.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) іс-қимылы
тәртібінің сипаттамасы
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 9-1/986 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12431 болып тіркелген) бекітілген "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-тармағына сәйкес құжаттардың (бұдан әрі – өтінім) болуы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны және оның орындалу ұзақтығы:
1) "Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының (бұдан әрі - оператор) кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі – 30 (отыз) минуттан көп емес;
2) құжаттарды оператор бөлімінің басшысына беру – 30 (отыз) минут ішінде;
3) құжаттарды оператор басшысының қарауы және оператордың жауапты орындаушысын айқындауы – 30 (отыз) минут ішінде;
4) қаржы агенті болмаған жағдайда, құжаттарды оператордың жауапты орындаушысының қарауы, ұсынылған құжаттардың стандарт талаптарына сәйкестігін тексеру, тиісті қорытынды ресімдеу, әрбір қарыз шарты бойынша тиесілі субсидиялар көлемін есептеу, құжаттарды оператор басшысына қарар жазуы үшін ұсыну, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын, көрсетілетін қызметті алушылардың стандарт талаптарына сәйкес/сәйкес еместігі туралы оператордың қорытындысын жолдау – күнтізбелік 14 (он төрт) күн ішінде:
оператор мен қаржы институты арасында қарыз алушылардың қайта құрылымдалған/қайта қаржыландырылған кредиттік/лизингтік/кредиторлық міндеттемелері бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау шартын (бұдан әрі – субсидиялау шарты) жасасу – күнтізбелік 5 (бес) күн ішінде;
оператор мен көрсетілетін қызметті беруші арасында субсидиялау шартын жасасу – күнтізбелік 3 (үш) күн ішінде;
аударуға арналған өтінім сомасының көрсетілетін қызметті алушының субсидиялау кестесіне сәйкестігін, субсидиялардың нақты пайдаланылғаны туралы есепті тексеру, көрсетілетін қызметті берушіге субсидиялау үшін ақша аударуға арналған өтінім қоса берілген хатты енгізу – күнтізбелік 3 (үш) күн ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты басшысы және құрылымдық бөлімшесінің бухгалтерлік есеп басқармасының басшысы қол қойған төлем шотын қалыптастыру және қазынашылық органдарға ұсыну – күнтізбелік 3 (үш) күн ішінде;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" (далее – государственная услуга) оказывается Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – счет к оплате на перечисление средств субсидий на банковский счет услугополучателя.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов (далее – заявка) согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 ноября 2015 года № 9-1/986 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12431) (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии акционерного общества "Казагромаркетинг" (далее – оператор) – не более 30 (тридцати) минут;
2) передача документов руководителю отдела оператора – в течение 30 (тридцати) минут;
3) рассмотрение документов руководителем отдела оператора и определение ответственного исполнителя оператора – в течение 30 (тридцати) минут;
4) в случае отсутствия финансового агента рассмотрение документов ответственным исполнителем оператора, проверка полноты представленных документов на соответствие требованиям стандарта, оформление соответствующего заключения, расчет объемов причитающихся субсидий по каждому договору займа, передача руководителю оператора документов для наложения резолюции, направление руководителю услугодателя документов услугополучателя, заключение оператора о соответствии/несоответствии услугополучателя условиям стандарта – в течение 14 (четырнадцати) календарных дней:
заключение договора субсидирования процентной ставки вознаграждения по реструктурированным/рефинансированным кредитным/ лизинговым/кредиторским обязательствам заемщиков (далее – договор субсидирования) между финансовым институтом и оператором – в течение 5 (пяти) календарных дней;
заключение договора субсидирования между оператором и услугодателем – в течение 3 (трех) календарных дней;
осуществление проверки соответствия суммы заявки на перечисление к графикам субсидирования услугополучателя, отчета о фактическом использовании субсидий, внесение услугодателю письма с приложением заявки на перечисление денег для субсидирования – в течение 3 (трех) календарных дней;
формирование и представление в органы казначейства подписанного ответственным руководителем и руководителем управления бухгалтерского учета структурного подразделения услугодателя счета к оплате – в течение 3 (трех) календарных дней;

5) қаржы институттарының көрсетілетін қызметті алушылардың өтініштерін қарауы құжаттар топтамасын ұсынғаннан кейін күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде жүзеге асырылады;
6) субсидиялар бөлу жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – комиссия) отырысы және көрсетілетін қызметті алушылардың құжаттарын қарау, комиссияның өтінішті мақұлдағаны/мақұлдамағаны туралы шешім хаттамасына қол қою – күнтізбелік 5 (бес) күн ішінде;
7) оператордың жауапты орындаушысының қаржы институттарына электрондық және қағаз жеткізгіштерде комиссия отырысының хаттамасынан үзінді-көшірме жолдауы – күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде;
8) қаржы институттары қаржылық сауықтыру жөніндегі комиссия отырысының хаттамасынан үзінді-көшірмені алғаннан кейін күнтізбелік 20 (жиырма) күннен аспайтын мерзімде көрсетілетін қызметті алушыларға қаржылық сауықтыру шараларын қабылдайды;
9) қаржы агентінің қатысуы жағдайында құжаттарды оператордың жауапты орындаушысының қарауы, ұсынылған құжаттардың стандарт талаптарына сәйкестігін тексеру, тиісті қорытынды ресімдеу, әрбір қарыз шарты бойынша тиесілі субсидиялар көлемін есептеу, құжаттарды оператор басшысына қарар жазуы үшін ұсыну, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын, көрсетілетін қызметті алушылардың стандарт талаптарына сәйкес/сәйкес еместігі туралы оператордың қорытындысын жолдау – 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде:
оператор мен қаржы институты арасында қарыз алушылардың қайта құрылымдалған/қайта қаржыландырылған кредиттік/лизингтік/кредиторлық міндеттемелері бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау шартын (бұдан әрі – субсидиялау шарты) жасасу – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
оператор мен көрсетілетін қызметті беруші арасында субсидиялау шартын жасасу – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
аударуға арналған өтінім сомасының көрсетілетін қызметті алушының субсидиялау кестесіне сәйкестігін, субсидиялардың нақты пайдаланылғаны туралы есепті тексеру, көрсетілетін қызметті берушіге субсидиялау үшін ақша аударуға арналған өтінім қоса берілген хатты енгізу – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты басшысы және құрылымдық бөлімшесінің бухгалтерлік есеп басқармасының басшысы қол қойған төлем шотын қалыптастыру және қазынашылық органдарға ұсыну – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
10) қаржы институттарының көрсетілетін қызметті алушылардың өтініштерін қарауы құжаттар топтамасын ұсынғаннан кейін 30 (отыз) жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады;
11) субсидиялар бөлу жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – комиссия) отырысы және көрсетілетін қызметті алушылардың құжаттарын қарау, комиссияның өтінішті мақұлдағаны/мақұлдамағаны туралы шешім хаттамасына қол қою – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;

5) рассмотрение финансовыми институтами заявлений услугополучателей осуществляется в течение 30 (тридцати) календарных дней после предоставления документов;
6) заседание комиссии по распределению субсидий (далее – комиссия) и рассмотрение документов услугополучателей, подписание протокола решения комиссии об одобрении/неодобрении заявок – в течение 5 (пяти) календарных дней;
7) направление выписки из протокола заседания комиссии ответственным исполнителем оператора в финансовые институты в бумажном и электронном носителях – в течение 1 (одного) календарного дня;
8) финансовые институты в срок не более 20 (двадцати) календарных дней после получения выписки из протокола заседания комиссии принимают меры финансового оздоровления к услугополучателям;
9) в случае участия финансового агента рассмотрение документов ответственным исполнителем оператора, проверка полноты представленных документов на соответствие требованиям стандарта, оформление соответствующего заключения, расчет объемов причитающихся субсидий по каждому договору займа, передача руководителю оператора документов для наложения резолюции, направление руководителю услугодателя документов услугополучателя, заключение оператора о соответствии/несоответствии услугополучателя условиям стандарта – в течение 14 (четырнадцати) рабочих дней:
заключение договора субсидирования процентной ставки вознаграждения по реструктурированным/рефинансированным кредитным/ лизинговым/кредиторским обязательствам заемщиков (далее – договор субсидирования) между финансовым институтом и оператором – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
заключение договора субсидирования между оператором и услугодателем – в течение 3 (трех) рабочих дней;
осуществление проверки соответствия суммы заявки на перечисление к графикам субсидирования услугополучателя, отчета о фактическом использовании субсидий, внесение услугодателю письма с приложением заявки на перечисление денег для субсидирования – в течение 3 (трех) рабочих дней;
формирование и представление в органы казначейства подписанного ответственным руководителем и руководителем управления бухгалтерского учета структурного подразделения услугодателя счета к оплате – в течение 3 (трех) рабочих дней;
10) рассмотрение финансовыми институтами заявлений услугополучателей осуществляется в течение 30 (тридцати) рабочих дней после предоставления документов;
11) заседание комиссии по распределению субсидий (далее – комиссия) и рассмотрение документов услугополучателей, подписание протокола решения комиссии об одобрении/неодобрении заявок – в течение 5 (пяти) рабочих дней;

12) оператордың жауапты орындаушысының қаржы институттарына электрондық және қағаз жеткізгіштерде комиссия отырысының хаттамасынан үзінді-көшірме жолдауы – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
13) қаржы агенті қаржылық сауықтыру жөніндегі комиссия отырысының хаттамасынан үзінді–көшірме алғаннан кейін 10 (он) жұмыс күнінен аспайтын мерзімде қаржы институттарымен қарыз туралы негіздемелік келісім/нысаналы мерзімдік банктік салым шартын жасасады;
14) қаржы агентінің қатысуымен қарыз туралы негіздемелік келісім жасалғаннан кейін, қаржы институттары 20 (жиырма) жұмыс күнінен аспайтын мерзімде көрсетілетін қызметті алушыларға қаржылық сауықтыру шараларын қабылдайды.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша келесі рәсімдерді (іс-қимылдарды) бастауға негіз болып табылатын рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижелері:
кіріс нөмірі бар тіркелген өтінім;
құжатты оператордың жауапты орындаушысына беру;
ұсынылған құжаттардың толықтығы;
комиссияның өтінімдерді мақұлдау/мақұлдамау туралы шешімі;
қорытынды және субсидиялау шартына қол қою;
субсидия қаражатын аударуға өтінім жолдау;
төлем шотын қалыптастыру және қазынашылық органдарға ұсыну.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) өзара
іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің және оператордың құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) тізбесі:
1) оператордың кеңсе қызметкері;
2) оператордың бөлім басшысы;
3) оператордың басшысы;
4) оператордың жауапты орындаушысы;
5) субсидияларды бөлу жөніндегі комиссия;
6) комиссия хатшысы;
7) комиссия төрағасы;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
9) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
10) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы;
11) көрсетілетін қызметті берушінің бухгалтерлік есеп басқармасының басшысы;
12) қаржы институтының жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (жұмыскерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігінің сипаттамасы (әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті барлық рәсімдердің (іс-қимылдардың) сипаттамасы келтірілсін):
1) оператордың кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады:
құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан көп емес;
қызмет көрсетудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан көп емес;

12) направление выписки из протокола заседания комиссии ответственным исполнителем оператора в финансовые институты в бумажном и электронном носителях – в течение 1 (одного) рабочего дня;
13) финансовый агент в срок не более 10 (десяти) рабочих дней после получения выписки из протокола заседания комиссии заключает рамочное соглашение о займе/договор целевого срочного банковского вклада с финансовыми институтами;
14) после заключения рамочного соглашения с участием финансового агента, финансовые институты в срок не более 20 (двадцати) рабочих дней принимают меры финансового оздоровления к услугополучателям.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующих процедур (действий):
зарегистрированная заявка с входящим номером;
передача документа ответственному исполнителю оператора;
полнота представленных документов;
решение комиссии об одобрении/неодобрении заявок;
заключение и подписание договора субсидирования;
направление заявки на перечисление средств субсидий;
формирование и представление в органы казначейства счета к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и оператора, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1)сотрудник канцелярии оператора;
2) руководитель отдела оператора;
3) руководитель оператора;
4) ответственный исполнитель оператора;
5) комиссия по распределению субсидий;
6) секретарь комиссии;
7) председатель комиссии;
8) руководитель услугодателя;
9) руководитель структурного подразделения услугодателя;
10) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя;
11) руководитель управления бухгалтерского учета услугодателя;
12) ответственный исполнитель финансового института.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) (привести описание всех процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги, с указанием длительности выполнения каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии оператора осуществляет прием и регистрацию документов:
максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцати) минут;
максимально допустимое время обслуживания – не более 30 (тридцати) минут;

10) қаржы институттарының көрсетілетін қызметті алушылардың өтініштерін қарауы құжаттар топтамасын ұсынғаннан кейін 30 (отыз) жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады;
11) субсидиялар бөлу жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – комиссия) отырысы және көрсетілетін қызметті алушылардың құжаттарын қарау, комиссияның өтінішті мақұлдағаны/мақұлдамағаны туралы шешім хаттамасына қол қою – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
12) оператордың жауапты орындаушысының қаржы институттарына электрондық және қағаз жеткізгіштерде комиссия отырысының хаттамасынан үзінді-көшірме жолдауы – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
13) қаржы агенті қаржылық сауықтыру жөніндегі комиссия отырысының хаттамасынан үзінді көшірме алғаннан кейін 10 (он) жұмыс күнінен аспайтын мерзімде қаржы институттарымен қарыз туралы негіздемелік келісім/нысаналы жедел банктік салым шартын жасайды;
14) қаржы агентінің қатысуымен қарыз туралы негіздемелік келісім жасалғаннан кейін, қаржы институттары 20 (жиырма) жұмыс күнінен аспайтын мерзімде көрсетілетін қызметті алушыларға қаржылық сауықтыру шараларын қабылдайды.
4. Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушының халыққа қызмет көрсету орталығына және (немесе) басқа да көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну мүмкіндігі көзделмеген.
10. Көрсетілетін қызметті берушіге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұранымын өңдеудің ұзақтығы.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушінің операторына өтінім береді.
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі стандарттың 8-тармағында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет стандарттың 4-тармағында көрсетілген мерзімдерде көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) өзара іс-қимылдары бірізділігінің толық сипаттамасы осы регламентке қосымшаға сәйкес "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің www.mgov.kz, оператордың www.kam.kz интернет-ресурстарында орналастырылған.
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін
қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт
шеңберінде кредиттік және лизингтік
міндеттемелер бойынша пайыздық
мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік
міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау"
мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы
(қаржы агентінің қатысуынсыз)
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру
жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік
міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау"
мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы
(қаржы агентінің қатысуымен)

10) рассмотрение финансовыми институтами заявлений услугополучателей осуществляется в течение 30 (тридцати) рабочих дней после предоставления документов;
11) заседание комиссии по распределению субсидий (далее – комиссия) и рассмотрение документов услугополучателей, подписание протокола решения комиссии об одобрении/неодобрении заявок – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
12) направление выписки из протокола заседания комиссии ответственным исполнителем оператора в финансовые институты в бумажном и электронном носителях – в течение 1 (одного) рабочего дня;
13) финансовый агент в срок не более 10 (десяти) рабочих дней после получения выписки из протокола заседания комиссии заключает рамочное соглашение о займе/договор целевого срочного банковского вклада с финансовыми институтами;
14) после заключения рамочного соглашения с участием финансового агента, финансовые институты в срок не более 20 (двадцати) рабочих дней принимают меры финансового оздоровления к услугополучателям.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
9. При оказании государственной услуги не предусмотрена возможность обращения услугополучателя в центр обслуживания населения и (или) к иным услугодателям.
10. Описание порядка обращения к услугодателю, длительность обработки запроса услугополучателя.
Для получения государственной услуги услугополучатель подает заявку оператору услугодателя.
График работы услугодателя указан в пункте 8 стандарта.
Государственная услуга оказывается в сроки, указанные в пункте 4 стандарта.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса", согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на интернет-ресурсах услугодателя www.mgov.kz, оператора www.kam.kz.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование процентной
ставки по кредитным и лизинговым
обязательствам в рамках направления
по финансовому оздоровлению субъектов
агропромышленного комплекса"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым
обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению
субъектов агропромышленного комплекса"
(без участия финансового агента)
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым
обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению
субъектов агропромышленного комплекса"
(с участием финансового агента)