000
014
1) Жеке және заңды тұлғалар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың табиғи кешендерін туристік және рекреациялық мақсаттарда пайдаланған кезде, оның iшiнде:
1) туристік соқпақтар, тамашалау алаңдарын, дамылдау алаңқай-ларын, көлікке арналған тұрақтар, кемпингтер, шатырлы лагерлер немесе оларды орналастыратын орындар беру;
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік мекемелердің басқаруындағы қонақүйлер, мотелдер, туристік базалар, қоғамдық тамақтандыру, сауда және басқа да мәдени-тұрмыстық мақсаттағы объектілерді немесе оларды орналастыратын орындар беру;
ерекше қорғала-тын табиғи аумақта құбыр жолдар, электр беру және байланыс желілерін, жолдар (жалпы пайдаланымдағы жолдардан басқа) орналастыру;
туристік мүкәммалды жалға беру;
2) әуесқойлық (спорттық) аң аулау мен балық аулауды өткізу;
3) жолсеріктер, экскурсоводтар, гидтер және аудармашылар беру;
мемлекеттік табиғи-қорық қоры, табиғи және тарихи-мәдени мұра объекті-лерінде, табиғат мұражайларында және тірі жануарлар мүйістерінде болған және оларды зерделеген кезде кәсіби кино, бейне және фото түсірілімдер өткізу;
4) пайдалануға берілген аумақтар мен объектілерді санитариялық тазарту және аббаттандыру, сондай-ақ өзге ұйымдардың аумақтарын абаттандыру және көгалдандыру бойынша жұмыстар жүргізу;
5) қоғамдық тамақтандыру объектілері үшін өнімдер ендіру;
6) көлік қызметтерін көрсету.
1) табиғи кешендердi сақтау және дамыту;
2) жануарлар және өсiмдiктер дүниесiн қорғау;
3) аралық мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді және өзге мақсаттарда ағаш кесуді қоса алғанда, ормандарды қалпына келтіру және қорғану іс-шараларын жүргізу;
4) аумақты тазалау және абаттандыру;
5) табиғи-қорық қоры объектілерін қорғауға, туристік, рекреациялық және шектеулі шаруашылық қызметке байланысты инфрақұрылымды дамыту;

000
014
1) Услуги физическим и юридическим лицам при пользовании ими природными комплексами особо охраняемых природных территорий в туристских и рекреационных целях, в том числе по:
1) предоставлению туристских троп, смотровых площадок, бивачных полян, стоянок для транспорта, кемпингов, палаточных лагерей или мест для их размещения; предоставлению гостиниц, мотелей, туристских баз, объектов общественного питания, торговли и другого культурно-бытового назначения, находящихся в управлении государственных учреждений в сфере особо охраняемых природных территорий, или мест для их размещения; размещению на особо охраняемой природной территории трубопроводов, линий электропередач и связи, дорог (кроме дорог общего пользования); предоставлению в прокат туристского инвентаря;
2) проведению любительской (спортивной) охоты и рыболовства;
3) предоставлению проводников, экскурсоводов, гидов и переводчиков; проведению профессиональной кино-, видео- и фотосъемки при посещении и изучении объектов государственного природно-заповедного фонда, природного и историко-культурного наследия, музеев природы и живых уголков;
4) санитарной очистке и благоустройству предоставленных в пользование территорий и объектов, а также проведению работ по благоустройству и озеленению территорий иных организаций;
5) производству продукции для объектов общественного питания;
6) предоставлению транспортных услуг.
1) сохранение и развитие природных комплексов;
2) охрану растительного и животного мира;
3) проведение восстановительных и защитных мероприятий в лесах, включая рубки промежуточного пользования и прочие рубки;
4) очистку и благоустройство территорий;
5) развитие инфраструктуры, связанной с охраной объектов природно-заповедного фонда, туристской, рекреационной и ограниченной хозяйственной деятельностью;

6) табиғатты қорғау қызметін қамтамасыз ету үшін штаттан тыс маусымдық қызметкерлердің, оның ішінде өрт күзетушілердің, аралық мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді және өзге мақсаттарда ағаш кесуді, орман дақылы жұмыстарын жүзеге асыру жөніндегі қызметкерлердің, сондай-ақ шектеулі шаруашылық қызметті жүзеге асыратын қызметкерлердің қызметтеріне ақы төлеу;
6-1) табиғи сипаттағы төтенше жағдайдың салдарынан пайда болған өтімді қоқысты (жел мен дауыл құлатқан ағаштарды) жинаумен байланысты жұмысты (қызметті) жүзеге асыратын жеке және (немесе) заңды тұлғалардың жұмысы (қызметі) құнының ақысын төлеу;

6) оплату услуг внештатных сезонных работников для обеспечения природоохранной деятельности, в том числе пожарных сторожей, работников по осуществлению рубок промежуточного пользования и прочих рубок, лесокультурных работ, а также работников, осуществляющих ограниченную хозяйственную деятельность;
6-1) оплату стоимости работ (услуг) физических и (или) юридических лиц, осуществляющих работы (услуги), связанные с уборкой ликвидной захламленности (ветровальных и буреломных деревьев), образовавшейся в результате чрезвычайной ситуации природного характера;

7) байланыс құралдарын, көлік және жабдықтар, өртке қарсы күрес, орман қорғау және орман дақылдары мақсатындағы механизмдер мен материалдар, орман дақылдары жұмысы үшін тұқым және егу материалдарын, жанар-жағармай материалдарын, киім-кешек, қару және арнайы қорғаныш құралдарын сатып алу;
8) табиғатты қорғау қызметіне байланысты ғимараттар, құрылыстар және өзге де объектілер салу, реконструкциялау және жөндеу;

7) приобретение средств связи, транспорта и оборудования, механизмов и материалов противопожарного, лесозащитного и лесокультурного назначения, семян и посадочного материала для лесокультурных работ, горюче-смазочных материалов, обмундирования, оружия и специальных средств защиты;
8) строительство, реконструкцию и ремонт зданий, сооружений и иных объектов, связанных с природоохранной деятельностью;

9) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар үшін мамандар даярлау және олардың біліктілігін арттыру;
10) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін еңбектегі көрсеткіштері үшін көтермелеу;
11) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласында ғылыми зерттеулер жүргізу;
12) табиғат мұражайлары мен көрмелерді ұйымдастыру және күтіп ұстау;
13) рекреациялық аймақтарды дамыту және абаттандыру;

9) подготовку и повышение квалификации специалистов для особо охраняемых природных территорий;
10) поощрение работников государственных учреждений в сфере особо охраняемых природных территорий за трудовые показатели;
11) проведение научных исследований в области особо охраняемых природных территорий;
12) организацию и содержание музеев природы и выставок;
13) развитие и благоустройство рекреационных зон;

3) орман мекемелерiнiң аумақтары шегiнде халыққа жүк тасымалдау жөнiнде көлiк қызметтерiн көрсету;
4) орманды пайдаланушымен жасалған шартқа сәйкес сүрек дайындау үшiн орманды ұзақ мерзiмдi пайдалануға берiлген мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде ормандарды молықтыруды жүзеге асыру.
1) мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде орман шаруашылығы iс-шараларын жүргiзу;
2) орман шаруашылығы жолдарын салу және күтiп ұстау, ормандарды өртке қарсы жайластыру;
3) орман қорын күзету, қорғау, пайдалану, ормандарды молықтыру және орман өсiру саласындағы жобалау-iздестiру жұмыстары;

3) оказания транспортных услуг населению по перевозке грузов в пределах территорий лесных учреждений;
4) осуществления воспроизводства лесов на участках государственного лесного фонда, переданных в долгосрочное лесопользование для заготовки древесины, в соответствии с договором, заключенным с лесопользователем.
1) проведение лесохозяйственных мероприятий на участках государственного лесного фонда;
2) строительство и содержание лесохозяйственных дорог, противопожарное обустройство лесов;
3) проектно-изыскательские работы в области охраны, защиты, пользования лесным фондом, воспроизводства лесов и лесоразведения;

4) табиғатты қорғау қызметiн қамтамасыз ету үшiн штаттан тыс маусымдық қызметкерлердiң, оның iшiнде өрт күзетушiлердiң, аралық мақсатта пайдалану үшiн ағаш кесудi және өзге мақсаттарда ағаш кесудi, орман дақылдары жұмыстарын жүзеге асыру жөнiндегi қызметкерлердiң, сондай-ақ орман ресурстарын қайта өңдеудi жүзеге асыратын қызметкерлердiң қызметтерiне ақы төлеу;
5) байланыс құралдарын, көлiк және жабдықтар, өртке қарсы күрес, орман қорғау және орман дақылдары мақсатындағы тетіктер мен материалдар, орман дақылдары жұмыстары үшiн тұқымдар мен егу материалдарын, жанар-жағармай материалдарын, киiм-кешек, қару және арнайы қорғаныш құралдарын сатып алу;

4) оплату услуг внештатных сезонных работников для обеспечения природоохранной деятельности, в том числе пожарных сторожей, работников по осуществлению рубок промежуточного пользования и прочих рубок, лесокультурных работ, а также работников, осуществляющих переработку лесных ресурсов;
5) приобретение средств связи, транспорта и оборудования, механизмов и материалов противопожарного, лесозащитного и лесокультурного назначения, семян и посадочного материала для лесокультурных работ, горюче-смазочных материалов, обмундирования, оружия и специальных средств защиты;

021
Тасығыштардың, форматтардың, стандарттардың барлық түрлерiнiң, көшiрмелерiн дайындау және оларды өңдеу жөнiндегi қызметтер
1) материалдық-техникалық базаны нығайтуға;
2) қызметтер көрсету үшін тартылатын мамандарға еңбекақы төлеуге;
3) шаруашылық шығыстарға (байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көліктік қызметтерге ақы төлеу, электр энергиясына, жылуға, сумен жабдықтауға ақы төлеу және басқа да коммуналдық шығыстар, ағымдағы мақсаттар үшін заттар мен материалдар сатып aлу);
4) кітапхана қорларын толықтыру үшін әдебиет, электрондық коллекциялар мен дерекқор сатып алуға;
5) кітап қорын, оқу әлеуметтанымын сақтау мәселелері бойынша ғылыми және әдістемелік әдебиет шығаруға;
6) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту жүргізу үшін оқу құралдарын, көрнекі материалдар сатып алуға;

021
Услуги по изготовлению копий со всех видов носителей, форматов, стандартов и их обработке
1) укрепление материально-технической базы;
2) оплата труда специалистов, привлекаемых для оказания услуг;
3) хозяйственные расходы (оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата за электроэнергию, отопление, водоснабжение и другие коммунальные расходы, приобретение предметов и материалов для текущих целей);
4) приобретение литературы, электронных коллекций и баз данных для пополнения библиотечных фондов;
5) издание научной и методической литературы по вопросам сохранности книжного фонда, социологии чтения;
6) приобретение учебных пособий, наглядных материалов для проведения обучения по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;

7) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту тренингтерін, семинарлар, конференциялар өткізуге;
8) бұқаралық іс-шараларды өткізуге (әдеби кештер, көрмелер, тұсаукесерлер, конкурстар, кітап күндері, фестивальдар);
9) бланк өнімдерін, брошюраларды, авторефераттарды, оқырман билеттерін, талап парақшаларын жасауға және тираждауға, мұқабаны басып шығаруға, тарақты түптеуге;
10) кітапханалар басылымдарын, дыбыс жазбаларының, бейнефильмдердің, фонограммалардың көшірмелерін өткізуге;

7) проведение обучающих тренингов, семинаров, конференций по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
8) проведение массовых мероприятий (литературные вечера, выставки, презентации, конкурсы, дни книги, фестивали);
9) изготовление и тиражирование бланочной продукции, брошюр, авторефератов, читательских билетов, листков требований, печатание обложки, гребешковый переплет;
10) реализация изданий библиотек, копий звукозаписей, видеофильмов, фонограмм;

100
037
Ауыл шаруашылық өсiмдiктерiнiң сорттарын сынақтан өткiзу нәтижесiнде алынған өнiмдердi iске асыру жөнiндегi қызметтер
1) мемлекеттік мекемелердің сұрыптарды сынақтан өткізу станциялары мен учаскелерінде ауыл шаруашылығы жұмыстарын және зертханалық зерттеулерді жүргізуге;
2) мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын жарақтандыру үшін ауыл шаруашылығы техникасын, ауыл шаруашылығы, зертханалық жабдықтарды және механизмдерді сатып алуға;
3) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптарды сынақтан өткізу саласындағы ғылыми зерттеулерді жүргізуге;
4) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптарын сынақтан өткізу саласында ауыл шаруашылығы және зертханалық жұмыстарды жүргізу үшін мемлекеттік мекемелер тартатын штаттан тыс маусымдық мамандар мен жұмысшылардың қызметтеріне, еңбегіне ақы төлеуге;

100
037
Услуги по
реализации
продукции,
полученной в
результате
проведения
сортоиспытания
сельскохозяйственных растений
1) проведение сельскохозяйственных работ и лабораторных
исследований на сортоиспытательных станциях и участках государственных учреждений;
2) приобретение сельскохозяйственной техники, сельскохозяйственного, лабораторного оборудования и механизмов для оснащения материально-технической базы государственных учреждений;
3) проведение научных исследований в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
4) оплату услуг, труда внештатных сезонных специалистов и рабочих, привлекаемых государственными учреждениями для проведения сельскохозяйствен-ных и лабораторных работ в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;

5) тауарлы материалдық құндылықтарды: жанар-жағармай материалдарын, ауыл шаруашылығы өсімдіктері сұрыптарының тұқымдары мен отырғызу материалдарын, минералдық тыңайтқыштарды, пестицидтерді, химиялық реактивтерді, қосалқы бөлшектерді, байланыс құралдарын, метеорологиялық деректерді, еңбекті қорғауды, өрт қауіпсіздігі мен гигиенаны қамтамасыз ету үшін арнайы қорғаныш құралдарын, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің ағымдағы сұрыптарды сынақтан өткізу мақсаттары үшін басқа да заттар мен материалдарды сатып алуға;

5) приобретение товарно-материальных ценностей: горюче-смазочных материалов, семян и посадочного материала сортов сельскохозяйственных растений, минеральных удобрений, пестицидов, химических реактивов, запасных частей, средств связи, метеорологических данных, специальных средств защиты для обеспечения охраны труда, пожарной безопасности и гигиены, а также других предметов и материалов для текущих целей сортоиспытания государственных учреждений;

6) көлік, почта және байланыстың басқа да түрлерінің қызметтеріне, коммуналдық қызметтерге, әкімшілік және қойма үй-жайларын жалға алу, топырақты агрохимиялық зерттеу және мелиорациялық іс-шараларды жүргізу бойынша, көлік құралдарын техникалық байқау және міндетті сақтандыру, мемлекеттік мекемелердің өлшеу және мамандандырылған жабдықтарын тексеру жөніндегі қызметтерге ақы төлеуге;
7) мемлекеттік мекемелердің сұрыптық тектік қоры бойынша материалдарды толықтыру үшін баспа басылымдарын, ғылыми, әдістемелік және арнайы әдебиеттерді сатып алуға;

6) оплату услуг транспорта, почтовой и других видов связи, коммунальных услуг, услуг аренды административных и складских помещений, по агрохимическому обследованию почв и проведению мелиоративных мероприятий, по техническому осмотру и обязательному страхованию транспортных средств, по поверке весового и специализированного оборудования государственных учреждений;
7) приобретение подписных изданий, научной, методической и специальной литературы для пополнения материалов по сортовому генофонду государственных учреждении;

8) мемлекеттік мекемелердің ғылыми, әдістемелік материалдарын және ресми бюллетендерін шығаруға;
9) мемлекеттік мекемелердің мамандарын даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға;
10) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптарды сынақтан өткізу саласындағы нәтижелердің деректерін автоматты өңдеуді арнайы бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға және енгізуге;
11) мемлекеттік мекемелер үшін шетелдік хат-хабарлар мен ғылыми құжаттамалар аудармашыларының көрсетілетін қызметтерін сатып алуға;

8) издание научных, методических материалов и официальных бюллетеней государственных учреждений;
9) подготовку и повышение квалификации специалистов государственных учреждений;
10) приобретение и внедрение специального программного обеспечения автоматической обработки данных результатов в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
11) приобретение услуг переводчиков иностранной корреспонденции и научной документации для государственных учреждений;

12) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің неғұрлым перспективалы және бағалы сұрыптарын жарнамалау және насихаттау бойынша бұқаралық іс-шараларды өткізуге (егіс күні, семинарлар, көрмелер, экскурсиялар мен тұсаукесерлер);
13) мемлекеттік мекемелердің жұмыс істеуіне байланысты ғимараттарды, құрылыстарды және өзге де объектілерді жөндеуге;
14) мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің іссапар, оның ішінде Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге іссапар шығыстарына;
15) мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін еңбек көрсеткіштері үшін көтермелеуге жұмсалады. (112, 121, 122, 123, 131, 135, 136, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 413, 414, 416, 419, 421).
"Селекциялық жетiстiктердi қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шiлдедегi № 422 Заңының 25-бабы, "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 23-4-бабы, "Сұрыптарды сынақтан өткізу саласындағы мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 4-2/956 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12331 болып тіркеген).
РБ
10
1

12) проведение массовых мероприятий по рекламе и пропаганде наиболее перспективных и ценных сортов сельскохозяйственных растений (дни поля, семинары, выставки, экскурсии, презентации);
13) ремонт зданий, сооружений и иных объектов, связанных с функционированием государственных учреждений;
14) командировочные расходы работников государственных учреждений, в том числе за пределы Республики Казахстан;
15) поощрение работников государственных учреждений за трудовые показатели.
(112, 121, 122, 123, 131, 135,
136, 144, 149, 151, 152, 153,
154, 156, 159, 161, 162, 169,
413, 414, 416, 419, 421).
Статья 25 Закона Республики Казахстан от
13 июля 1999 года "Об охране селекционных достижений", статья 23-4 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от
28 октября 2015 года № 4-2/956 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями в сфере сортоиспытания и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12331).
РБ
10
1

100
042
Тұқым шаруашылығының аттестациядан өткен субъектiлерiне бiрегей, элиталы тұқым және кейiннен өсiрiлетiн тұқым сорттарына зертханалық сынақтан өткiзу бойынша ақылы қызметтер көрсету
Сол сияқты
Сол сияқты
Спорт саласында мамандандырылатын Қарулы Күштердiң мемлекеттiк мекемелерi ұсынатын қызметтер
РБ
02
1
208
047
100
043
Дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерi
1) дене шынықтыру және спорт жөнiндегi сауықтыру топтарының жаттықтырушыларына еңбек ақы төлеу, осы топтарды ұйымдастырумен байланысты шығыстарды жабу;
2) спорт құрылыстары мен ғимараттарын ұстау, жөндеу, арнайы жабдықтар мен мүкәммал, спорттық киім нысанын сатып алу, оқу-жаттықтыру жұмыстарын қамтамасыз ету, жарыстарға қатысу, спорттық іс-шараларды өткізу, әкімшілік-басқару және шаруашылық шығыстары;
3) спорттық мүкәммал мен жабдықты жөндеу;
4) автомобиль және арнайы көлiктi ұстау, арнайы техника мен жабдықты жөндеу және қызмет көрсету;
5) спорттық iс-шараларға қатысушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру, спорт төрешiлерi мен медицина қызметкерлерiне еңбекақы төлеу, мәдени-көпшiлiк және сауықтыру iс-шараларын ұйымдастыру жөнiндегi шығыстарды жабу;
6) қызметтiк iссапарлар;
7) спортшыларға мәдени-тұрмыстық қызмет көрсетудi жақсарту, әкiмшiлiк, шаруашылық, ұйықтайтын және қосалқы үй-жайлар үшiн жиһаз сатып алу;
8) Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң спортшыларымен оқу-жаттықтыру және жарыстар үдерiсiн ұйымдастыру үшiн үй-жайлар мен жабдықты жалдау ақысын төлеу;
9) заттай мүлiк заттарын және басқа да нысанды және арнайы киiм-кешек сатып алу, тiгу және жөндеу;
10) коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерiне ақы төлеу;
11) шарт бойынша заңды және жеке тұлғалар көрсететiн қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу;
12) банк қызметтерiне ақы төлеу;
13) спорттық iс-шаралардың жүлдегерлерi мен қатысушыларына жүлделер, естелiк сыйлықтар, грамоталар мен ақшалай сыйақылар;

100
042
Оказание платных
услуг аттестованным субъектам
семеноводства по
проведению
лабораторных
сортовых испытаний
оригинальных,
элитных семян и
семян последующих
репродукций
То же
То же
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями
Вооруженных Сил, специализирующимися в области спорта
РБ
02
1
208
047
100
043
Физкультурно-оздоровительные услуги
1) оплата труда тренерам оздоровительных групп по физической культуре и спорту, покрытие расходов,
связанных с организацией этих групп;
2) содержание, ремонт спортивных сооружений и зданий, приобретение специализированного оборудования и инвентаря, спортивной формы, обеспечение учебно-тренировочной работы, участие в соревнованиях, проведение спортивных мероприятий, административно-управленческие и хозяйственные расходы;
3) ремонт спортивного инвентаря и оборудования;
4) содержание автомобильного и специального транспорта, ремонт и обслуживание специальной техники и оборудования;
5) покрытие расходов по организации питания участников
спортивных мероприятий, оплате труда спортивных судей и медицинских работников, организации культурно-массовых и оздоровительных мероприятий;
6) служебные командировки;
7) улучшение культурно-бытового обслуживания спортсменов, приобретение мебели для административных, хозяйственных, спальных и вспомогательных помещений;
8) оплата аренды
помещений и оборудования для организации учебно-тренировочного и соревновательного процесса со спортсменами Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого
имущества и другого
форменного и специального обмундирования;
10) оплата коммунальных услуг и услуг связи;
11) оплату услуг и работ, оказываемых
юридическими и физическими лицами по
договору;
12) оплату банковских услуг;
13) призы, памятные подарки, грамоты и денежные вознаграждения призерам и участникам
спортивных мероприятий;

14) спорттық iс-шараларға қатысқаны үшiн жарналар;
15) спортшылардың және құрама командалардың оқу-жаттықтыру үдерiсiн фармакологиялық қамтамасыз ету. (111, 112, 113, 121, 122, 131, 135, 136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 324, 341, 414, 416, 419).
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштерi туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы Заңының 24-бабы, "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң спорт саласында мамандандырылған мемлекеттiк мекемелерiнiң тауарларды (жұмыстарды, көрсетiлетiн қызметтердi) өткiзу жөнiндегi ақылы қызмет түрлерiн көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетiлетiн қызметтердi) өткiзуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 26 сәуiрдегi № 525 қаулысы.
РБ
02
1
208
047
100
044
Қарулы Күштерге ведомстволық тиiстiлiгi жоқ жеке және заңды тұлғалармен спорттық iс-шараларды (жарыстарды, арнайы кешендi спорттық iс-шараларды ұйымдастыру және өткiзу) ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi қызметтер
Сол сияқты
Сол сияқты
РБ
02
1
208
047
100
045
Спорттық мүкәммалды беру жөнiндегi қызметтер
Сол сияқты
Сол сияқты
РБ
02
1
208
047
100

14) взносы за участие в спортивных мероприятиях;
15) фармакологическое обеспечение учебно-тренировочного процесса спортсменов и сборных команд.
(111, 112, 113, 121, 122, 131, 135, 136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 324, 341, 414, 416, 419).
Статья 24 Закона Республики Казахстан "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" от
7 января 2005 года, постановление Правительства Республики Казахстан от
26 апреля 2012 года № 525 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимися в области спорта, и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)".
РБ
02
1
208
047
100
044
Услуги по организации и проведению спортивных мероприятий с физическими и юридическими лицами, не имеющими ведомственной принадлежности к Вооруженным Силам (организация и проведение соревнований, специальных комплексных спортивных мероприятий)
То же
То же
РБ
02
1
208
047
100
045
Услуги по предоставлению спортивного инвентаря
То же
То же
РБ
02
1
208
047
100

046
Спортшылар мен жаттықтырушылардың өзге де дене шынықтыру-спорттық ұйымдарға ауысу жағдайларын кейiннен iске асыра отырып, оларды даярлау жөнiндегi қызметтер
Сол сияқты
Сол сияқты

046
Услуги по подготовке спортсменов и тренеров с последующей реализацией условий их перехода в иные физкультурно-спортивные организации
То же
То же