Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № А-7/287 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 маусымдағы № 6С-3-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 шілдеде № 5462 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін
атқарушы
Қ.Отаров
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
С.Әшебеков
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 15 маусымдағы
№ А-7/287 қаулысы мен Ақмола
блыстық мәслихатының
2016 жылғы 15 маусымдағы
№ 6С-3-6 шешіміне
қосымша
Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдерінде, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесі
1. "Егіндікөл, Жарқайың аудандары бойынша облыстық әкімшілік-аумақтық құрылғысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихаты мен әкімдігінің 2006 жылғы 16 маусымдағы № ЗС-20-22 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3191 болып тіркелген, 2006 жылғы 15 шілдеде "Арқа ажары" газетінде және 2006 жылғы 18 шілдеде "Акмолинская правда" газетінде жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері тиісінше "ауылдық" "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. "Ақмола облысының Атбасар, Астрахан және Еңбекшілдер аудандары бойынша кейбір елді мекендер мен селолық округтерді таратып, қайта құру туралы" Ақмола облысының әкімдігінің 2009 жылғы 17 маусымдағы № А-7/264 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 17 маусымдағы № 4С-15/9 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3327 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2009 жылғы 1 тамызда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша "селолық", "селосы", "селосының", "селолары" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы", "ауылының", "ауылдары" сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2016 года № А-7/287 и решение Акмолинского областного маслихата от 15 июня 2016 года № 6С-3-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июля 2016 года № 5462
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
К.Отаров
Председатель
сессии
Акмолинского
областного
маслихата
С.Ашебеков
Секретарь Акмолинского
областного
маслихата
Д.Нурмулдин
Приложение
к постановлению
акимата Акмолинской области
от 15 июня 2016 года
№ А-7/287
и решению Акмолинского
областного маслихата
от 15 июня 2016 года
№ 6С-3-6
Перечень вносимых изменений в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
1. В совместном решении акимата и маслихата Акмолинской области "О внесении изменений в административно-территориальное устройство области по Егиндыкольскому, Жаркаинскому районам" от 16 июня 2006 года № ЗС-20-22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3191, опубликовано 15 июля 2006 года в газете "Арқа ажары" и 18 июля 2006 года в газете "Акмолинская правда"):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. В постановлении акимата Акмолинской области от 17 июня 2009 года № А-7/264 и решение Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2009 года № 4С-15-9 "Об упразднении и преобразовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Атбасарскому, Астраханскому и Енбекшильдерскому районам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3327, опубликовано 1 августа 2009 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

3. "Ақмола облысы Зеренді ауданының кейбір селоларын басқа қоныстар категориясына көшіру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № А-12/487 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-17 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3381 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Арқа ажары" газетінде және 2010 жылғы 18 қаңтарда "Акмолинская правда" газетінде жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша "селоларын", "селолары", "селолық", "селосының", "селосы" сөздері тиісінше "ауылдарын", "ауылдары" "ауылдық", "ауылының", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
4. "Бурабай және Жақсы аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір селоларын басқа қоныстар категориясына көшіру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № А-5/217 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-8 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3394 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2011 жылғы 19 шілдеде жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша "селоларын", "селолары", "селолық", "селосы", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдарын", "ауылдары" "ауылдық", "ауылы", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
5. "Ақмола облысының Астрахан ауданының Қайнар селосын басқа қоныстар санатына көшіру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № А-9/472 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-8 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4434 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2014 жылғы 6 ақпанда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша "селосын", "селолық", "селосы", "селосының" сөздері тиісінше "ауылын", "ауылдық", "ауылы", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.

3. В постановлении акимата Акмолинской области от 10 декабря 2010 года № А-12/487 и решении маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2010 года № 4С-29-17 "О переводе в категорию иных поселений некоторых сел Зерендинского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3381, опубликовано 15 января 2010 года в газете "Акмолинская правда" и 18 января 2010 года в газете "Арқа ажары):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
4. В постановлении акимата Акмолинской области от 10 июня 2011 года № А-5/217 и решении Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-8 "О переводе в категорию иных поселений некоторых сел Акмолинской области по Бурабайскому и Жаксынскому районам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3394, опубликовано 19 июля 2011 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
5. В постановлении акимата Акмолинской области от 26 сентября 2014 года № А-9/472 и решении Акмолинского областного маслихата от 26 сентября 2014 года № 5С-30-8 "О переводе в категорию иных поселений села Кайнарское Астраханского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4434, опубликовано 6 февраля 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.