"Субсидияланатын басым ауыл аруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "16" қыркүйектегі № 303 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 383 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қарашада № 3235 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 14.02.2018 № 90 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Т. Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "16" қыркүйектегі № 303 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3162 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Манарбек Әміреұлы Тлеповке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Айтақов
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 21 қарашадағы
№ 383 қаулысына қосымша
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің басталуы
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің аяқталуы
16.
Күздік бидай
28.11.2016 жыл
09.12.2016 жыл
17.
Жаздық арпа
28.11.2016 жыл
09.12.2016 жыл
18.
Ашық топырақтағы көкөніс
28.11.2016 жыл
09.12.2016 жыл

О внесении дополнений в постановление акимата района Т.Рыскулова от "16" сентября 2016 года № 303 "Об определении сроков представления заявкок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур"
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 21 ноября 2016 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 ноября 2016 года № 3235. Утратило силу постановлением акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 14 февраля 2018 года № 90
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 14.02.2018 № 90 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Т. Рыскулова от "16" сентября 2016 года № 303 "Об определении сроков представления заявкок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3162) следующие дополнения:
Приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства акимата района Т. Рыскулова" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Т.Рыскулова;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Манарбека Амреевича Тлепова.
4. Настоящее постановление вступает в силу содня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Айтаков
Приложение к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
от 21 ноября 2016 года № 383
Сроки представления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскхозяйственных культур
Приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки начала представления заявки
Сроки окончания представления заявки
16.
Яровой ячмень
28.11.2016 год
09.12.2016 год
17.
Озимая пшеница
28.11.2016 год
09.12.2016 год
18.
Овощи на открытом грунте
28.11.2016 год
09.12.2016 год