"Қызылорда қаласында жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 06 сәуірдегі № 3438 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 5562 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусымда № 5542 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 25 маусымдағы № 15619 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 25.06.2020 № 15619 қаулысымен (01.09.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қызылорда қаласында жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 06 сәуірдегі № 3438 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №10-1-210 тіркелген, "Кызылорда Таймс" газетінде 2013 жылғы 4 мамырдағы № 18 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін барлық маршруттар үшін бірыңғай белгiлеу туралы";
қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін барлық маршруттар үшін бірыңғай белгіленсін:
1) автобус және шағын автобустарда 70 теңге көлемінде;
2) 6 жастан 17 жасқа дейінгі балаларға 30 теңге көлемінде.".
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. Боханова
__________________
"10" маусым 2016 жыл

О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорда от 6 апреля 2012 года № 3438 "Об установлении тарифа на регулярные автомбильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кызылорда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 10 июня 2016 года № 5562. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 июня 2016 года № 5542. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 25 июня 2020 года № 15619
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 25.06.2020 № 15619 (вводится в действие с 01.09.2020).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорда от 06 апреля 2012 года № 3438 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10-1-210, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 4 мая 2013 года № 18) следующие изменения:
изложить зоголовок в новой редакции указанного постановления:
"Об устанавлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщениях единым для всех маршрутов";
изложить в новой редакции пункт 1:
"1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщениях единым для всех маршрутов:
1) на автобусах и микроавтобусах в размере 70 тенге;
2) для детей в возрасте от 6 до 17 лет в размере 30 тенге.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. Боханова______________
от "10" июнь 2016 год