Әкімдіктің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 618 "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 66 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 6227 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 22.02.2017 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 618 "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5306 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
17-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын;
18-тармақтың 14), 15), 16), 18), 24), 45) тармақшалары алынып тасталсын;
18-тармақ мынадай мазмұндағы 45-1), 45-2), 45-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"45-1) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің жалғыз қатысушысының оның құзыретіне кіретін мәселелер бойынша шешімдер қабылдауы;
45-2) тендер жеңімпаздарымен шарт жасасады және мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру шарттарының талаптарын орындауына бақылауды жүзеге асырады;
45-3) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің жергілікті жобаларының конкурстық құжаттамасын келіседі.".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі белгіленген заңнамалық тәртіппен жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістер мен толықтырулар туралы әділет органдарына хабарласын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 15 декабря 2014 года № 618 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление финансов акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 19 февраля 2016 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 марта 2016 года № 6227. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 22 февраля 2017 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 22.02.2017 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 15 декабря 2014 года № 618 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление финансов акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5306, опубликовано 28 января 2015 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Управление финансов акимата Костанайской области", утвержденном вышеуказанным постановлением:
подпункт 5) пункта 17 исключить;
подпункты 14), 15), 16), 18), 24), 45) пункта 18 исключить;
пункт 18 дополнить подпунктами 45-1), 45-2), 45-3) следующего содержания:
"45-1) принятие решений единственным участником товарищества с ограниченной ответственностью по вопросам, входящим в его компетенцию, согласно действующему законодательству Республики Казахстан;
45-2) заключает договор с победителями тендера и осуществляет контроль за исполнением условий договоров имущественного найма (аренды);
45-3) согласовывает конкурсную документацию местных проектов государственно-частного партнерства.".
2. Государственному учреждению "Управление финансов акимата Костанайской области" в установленном законодательном порядке известить органы юстиции о внесенных изменениях и дополнениях в вышеуказанное Положение.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов