Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 77 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада № 6699 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.03.2018 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы кодексінің 8-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 387-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету осы шешімнің қосымшасына сәйкес жүзеге асырылсын.
2. Мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 201 "Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-129 тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымда "Костанай" газетінде жарияланған), мәслихаттың 2015 жылғы 13 тамыздағы № 346 "Мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 201 "Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5876 тіркелген, 2015 жылғы 22 қыркүйекте "Наш Костанай" газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 8 сайлау
округі бойынша депутаты
Н. Шагабутдинова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Сандыбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Қостанай қаласы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ С. Доненбаев
"Қостанай қаласы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ С. Жусипбеков
Мәслихаттың
2016 жылғы 6 қазандағы
№ 77 шешіміне қосымша
Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету
№ р/с
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату коэффициенті
1
1

О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Костанае
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 6 октября 2016 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 ноября 2016 года № 6699. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28 марта 2018 года № 233
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28.03.2018 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", статьей 387 кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога в городе Костанае согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решение маслихата от 21 апреля 2009 года № 201 "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-129, опубликованное 16 июня 2009 года в газете "Костанай"), решение маслихата от 13 августа 2015 года № 346 "О внесении изменений в решение маслихата от 21 апреля 2009 года № 201 "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5876, опубликованное 22 сентября 2015 года в газете "Наш Костанай").
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2017 года.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 8
Н. Шагабутдинова
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Б. Сандыбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Костанай
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
___________________ С. Доненбаев
6 октября 2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных отношений
акимата города Костаная"
___________________ С. Жусипбеков
6 октября 2016 год
Приложение
к решению маслихата
от 6 октября 2016 года № 77
Корректировка базовых ставок земельного налога в городе Костанае
п/п
Номер зоны
Коэффициент повышения базовых ставок земельного налога
1
1