Мемлекеттік монополия субъектісі көрсететін қызметтерге бағаларды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 671 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 21 қарашада № 16002 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2021 жылғы 20 қаңтардағы № ҚР ДСМ-7 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 20.01.2021 № ҚР ДСМ-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 63-бабының 2-тармағына және 63-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46 шешімімен бекітілген Медициналық бұйымдарды тіркеу және қауіпсіздігін, сапасы мен тиімділігін сараптау қағидаларына және Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімімен бекітілген Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидаларына сәйкес, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар";
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында тіркелген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасына бағалау жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 30.09.2019 № ҚР ДСМ-130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік сатып алу және активтер департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынға Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жіберуді, сондай-ақ оның көшірмелерін мерзімдік баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;

Об установлении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 671. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2017 года № 16002. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 января 2021 года № ҚР ДСМ-7.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 20.01.2021 № ҚР ДСМ-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 и пунктом 2 статьи 63-1 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить:
1) цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств и медицинских изделий в соответствии с Правилами регистрации и экспертизы безопасности, качества и эффективности медицинских изделий, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 12 февраля 2016 года № 46 и Правилами регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 3 ноября 2016 года № 78, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств и медицинских изделий в соответствии с законодательством Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению оценки безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий, зарегистрированных в Республике Казахстан, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 30.09.2019 № ҚР ДСМ-130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту государственных закупок и активов Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. "Мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және олардың дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу және Қазақстан Республикасында тіркелген дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасына бағалау жүргізу қызметтерінің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 771 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12179 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 22 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауын Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Т. Сүлейменов

3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 30 сентября 2015 года № 771 "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники и проведению оценки безопасности и качества лекарственных средств и изделий медицинского назначения, зарегистрированных в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12179, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 22 октября 2015 года).
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Цой А.В.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_____________Т. Сулейменов

2017 жылғы 27 қазандағы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 671 бұйрығына
1-қосымша
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46 шешімімен бекітілген Медициналық бұйымдарды тіркеу және қауіпсіздігін, сапасы мен тиімділігін сараптау қағидаларына және Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімімен бекітілген Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидаларына сәйкес, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар

27 октября 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 671
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств и медицинских изделий в соответствии с Правилами регистрации и экспертизы безопасности, качества и эффективности медицинских изделий, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 12 февраля 2016 года № 46 и Правилами регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 3 ноября 2016 года № 78

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 30.09.2019 № ҚР ДСМ-130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Жұмыстардың атауы Өлшем бірлігі Қосымша құн салығынсыз баға теңгемен көрсетілген
1 2 3 4
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46 шешімімен бекітілген Медициналық бұйымдарды тіркеу және қауіпсіздігін, сапасы мен тиімділігін сараптау қағидаларына және Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімімен (референтті мемлекет және тану мемлекеті ретінде) бекітілген Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидаларына сәйкес, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезіндегі сараптама

Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 30.09.2019 № ҚР ДСМ-130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование работ
Единица измерения
Цена в тенге без налога на добавленную стоимость
1
2
3
4
Экспертиза при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств, медицинских изделий, в соответствии с Правилами регистрации и экспертизы безопасности, качества и эффективности медицинских изделий, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 12 февраля 2016 года № 46 и Правилами регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 3 ноября 2016 года № 78 (в качестве референтного государства и государства-признания)

100 306
Медициналық шприцтерді түрлендіру
1 бұйым
22 916
2.5. Медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу (1 түрдегі) кезіндегі сараптама
147
Талдамалық сараптамасыз медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу
1 түр
32 748
Талдамалық сараптамасыз медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу кезінде түрлендіру
1 түр
32 748
148
Талдамалық сараптамасы бар медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу
1 түр
32 748
Талдамалық сараптамасы бар медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу кезінде түрлендіру
1 түр
32 748
Ескертпе:
*GMP (джиэмпи) – дәрілік заттардың айналысы саласындағы тиісті фармацевтикалық практикалар – дәрілік заттардың өмірлік циклының барлық кезеңдеріне қолданылатын денсаулық сақтау саласындағы стандарттар: тиісті өндірістік практика.
** іn vіtro (ин витро) – тест-жүйе ретінде көпжасушалы біртұтас организмдер емес, микроорганизмдер немесе біртұтас организмдерден немесе олардың имитациясынан оқшауланған материал пайдаланылатын зерттеулер.
***Қазақстан Республикасында өндірілген (отандық өндірушілер үшін) медициналық техниканы, медициналық бұйымдарды қайта тіркеу кезіндегі сараптама жүргізуге тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тіркеу құнының 50%-ы төленеді.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 671 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасында тіркелген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасына бағалау жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар

100 306
Модификация шприцов медицинских
1 изделие
22 916
2.5. Экспертиза при внесении изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий
147
Внесение изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, без аналитической экспертизы
1 вид
32 748
Модификация при внесении изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, без аналитической экспертизы
1 вид
32 748
148
Внесение изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, с аналитической экспертизы
1 вид
32 748
Модификация при внесении изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, с аналитической экспертизы
1 вид
32 748
Примечание:
*GMP (джиэмпи) - надлежащие фармацевтические практики в сфере обращения лекарственных средств – стандарты в области здравоохранения, распространяющиеся на все этапы жизненного цикла лекарственных средств: надлежащая производственная практика.
**in vitro (ин витро) - исследования, в которых в качестве тест-систем используют не многоклеточные целостные организмы, а микроорганизмы или материал, изолированный от целостных организмов, или их имитации.
***Экспертиза при перерегистрации медицинских изделий, произведенных в Республике Казахстан (для отечественных производителей), в связи с истечением срока действия регистрационного удостоверения оплачивается в сумме 50% от стоимости регистрации.
Приложение 3
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 671
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению оценки безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий, зарегистрированных в Республике Казахстан

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 30.09.2019 № ҚР ДСМ-130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қызметтердің (жұмыстардың) атауы Өлшем бірлігі Қосымша құн салығынсыз баға теңгемен көрсетілген
1 2 3 4
1.1. Декларациялау арқылы дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын бағалау
1
Декларациялау арқылы дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын бағалау
1 дәрілік препарат / 1 бұйым

Сноска. Приложение 3 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 30.09.2019 № ҚР ДСМ-130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование услуги (работы)
Единица измерения
Цена в тенге без налога на добавленную стоимость
1
2
3
4
1.1. Оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий путем декларирования
1
Оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий путем декларирования
1 лекарственный препарат / 1 изделие

10 983
Құжаттық сараптама:
2
сынақ жүргізбей-ақ қауіпсіздігі мен сапасы туралы қорытындының қолданылу мерзімін ұзарту кезіндегі
1 қорытынды
3 969
3
қауіпсіздігі мен сапасы туралы қорытындының көшірмесін ресімдеу кезіндегі
1 көшірме
219
4
қауіпсіздігі мен сапасы туралы қорытындының телнұсқасын ресімдеу кезіндегі
1 телнұсқа
1 438
1.2. Әр партияның (серияның) дәрілік заттары мен медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау
5
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - көп компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
71 545
6
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - бір компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
59 555
7
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - көп компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
97 152
8
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - бір компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
69 899
9
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - гомеопоэздік дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
29 868
10
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау) – өсімдік тектес дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
33 191
11
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - балк-өнім
1 дәрілік препарат
62 276
12
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау – дәрілік өсімдік шикізаты
1 дәрілік препарат
32 244
13
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 1 класс
1 бұйым
55 335
14
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 2А класс
1 бұйым
68 175
15
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 2Б класс
1 бұйым
84 122
16
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 3 класс
1 бұйым
115 967
1.3. Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау
Өндіріс талаптарын бағалау:
17
Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 1 өндірістік цех
1 сараптама
480 546
Зертханалық сынақтар:
18
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - көп компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
59 550
19
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - бір компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
47 560
20
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - көп компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат

10 983
Документальная экспертиза при:
2
Продлении срока действия заключения о безопасности и качестве без проведения испытаний
1 заключение
3 969
3
Оформлении копии заключения о безопасности и качестве
1 копия
219
4
Оформлении дубликата заключения о безопасности и качестве
1 дубликат
1 438
1.2. Оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий каждой партии (серии)
5
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - многокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
71 545
6
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - однокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
59 555
7
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - многокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
97 152
8
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - однокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
69 899
9
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - гомеопатический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
29 868
10
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - растительный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
33 191
11
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - балк-продукт
1 лекарственный препарат
62 276
12
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - лекарственное растительное сырье
1 лекарственный препарат
32 244
13
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 1
1 изделие
55 335
14
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 2А
1 изделие
68 175
15
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 2Б
1 изделие
84 122
16
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 3
1 изделие
115 967
1.3. Серийная оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий
Оценка условий производства при:
17
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий - 1 производственный цех
1 экспертиза
480 546
Лабораторные испытания при:
18
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - многокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
59 550
19
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - однокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
47 560
20
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - многокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат

85 156
21
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі – бір компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
57 902
22
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - Гомеопоэздік дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
17 873
23
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі- өсімдік тектес дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
21 196
24
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - балк-өнім
1 дәрілік препарат
50 281
25
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі – дәрілік өсімдік шикізаты
1 дәрілік препарат
20 249
26
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 1 класс
1 бұйым
43 340
27
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 2А класс
1 бұйым
56 180
28
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 2Б класс
1 бұйым
72 127
29
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 3 ласс
1 бұйым
103 972
1.4. Нарықтан алып тасталған дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың үлгілерінің зертханалық сынақтары
30
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – көп компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
59 550
31
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – бір компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
47 560
32
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – көп компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
85 156
33
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – бір компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
57 902
34
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары - Гомеопоэздік дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
17 873
35
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – өсімдік тектес дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
21 196
36
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары - балк-өнім
1 дәрілік препарат
50 281
37
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – дәрілік өсімдік шикізаты
1 дәрілік препарат
20 249
38
Нарықтан алып тасталған медициналық бұйым үлгілерінің зертханалық сынақтары - 1 класс
1 бұйым
43 340
39
Нарықтан алып тасталған медициналық бұйым үлгілерінің зертханалық сынақтары - 2А класс
1 бұйым
56 180
40
Нарықтан алып тасталған медициналық бұйым үлгілерінің зертханалық сынақтары - 2Б класс
1 бұйым

85 156
21
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - однокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
57 902
22
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - гомеопатический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
17 873
23
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств- растительный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
21 196
24
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - балк-продукт
1 лекарственный препарат
50 281
25
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - лекарственное растительное сырье
1 лекарственный препарат
20 249
26
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 1
1 изделие
43 340
27
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 2А
1 изделие
56 180
28
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 2Б
1 изделие
72 127
29
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 3
1 изделие
103 972
1.4. Лабораторные испытания образцов лекарственных средств и медицинских изделий, изъятых с рынка
30
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - многокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
59 550
31
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - однокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
47 560
32
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - многокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
85 156
33
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - однокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
57 902
34
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - гомеопатический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
17 873
35
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - растительный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
21 196
36
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - балк-продукт
1 лекарственный препарат
50 281
37
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - лекарственное растительное сырье
1 лекарственный препарат
20 249
38
Лабораторные испытания образцов медицинских изделий, изъятых с рынка - Класс 1
1 изделие
43 340
39
Лабораторные испытания образцов медицинских изделий, изъятых с рынка - Класс 2А
1 изделие
56 180
40
Лабораторные испытания образцов медицинских изделий, изъятых с рынка - Класс 2Б
1 изделие