Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 6122 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 7 қазандағы № 6С-50-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 07.10.2020 № 6С-50-7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амбулаториялық емделу кезінде "Ювенильді идиопатиялық артрит" ауруынан зардап шегетін азаматтарға "Адалимумаб", "Тоцилизумаб" дәрілік заттары, "Өкпе гипертензиясы" ауруынан зардап шегетін азаматтарға "Риоцигуат" дәрілік заты, "Буллезді эпидермолиз" ауруынан зардап шегетін азаматтарға арнайы тағамдар, ағзалар мен тіндерді транспланттауды өткен азаматтарға "Вальцит" дәрілік заты, орфандық ауруларымен зардап шегетін азаматтарға "Адамның қалыпты иммуноглобулині" дәрілік заты уәкілетті органмен бекітілген тізбеге сәйкес, "Созылмалы вирустық С гепатиті" ауруынан зардап шегетін азаматтарға "Пегинтерферон альфа 2b" дәрілік заты, "Целиакия" ауруынан зардап шегетін 18 жасқа дейінгі балаларға арнайы емдік тағамдар, "Эпилепсия" ауруынан зардап шегетін 18 жасқа дейінгі балаларға "Вигабатрин", "Сультиам", "Клобазам" дәрілік заттары, "Шашыранды склероз" ауруынан зардап шегетін азаматтарға "Пегинтерферон бета-1а" дәрілік заты тегін, облыстық бюджет қаражаты есебінен қосымша берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 21.05.2020 № 6С-43-5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ә.Баймағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Қисықова
2017 жылғы "29" 09
"Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Малғаждаров
2017 жылғы "29" 09

О дополнительном лекарственном обеспечении
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 6С-15-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 октября 2017 года № 6122. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 7 октября 2020 года № 6С-50-7
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 07.10.2020 № 6С-50-7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Акмолинской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства "Адалимумаб", "Тоцилизумаб" гражданам, страдающим заболеванием "Ювенильный идиопатический артрит", лекарственное средство "Риоцигуат" гражданам, страдающим заболеванием "ЛҰгочная гипертензия", специализированное питание гражданам, страдающим заболеванием "Буллезный эпидермолиз", лекарственное средство "Вальцит" гражданам, перенесшим трансплантацию органов и тканей, лекарственное средство "Человеческий нормальный иммуноглобулин" гражданам, страдающим орфанными заболеваниями согласно перечню, утвержденному уполномоченным органом, лекарственное средство "Пегинтерферон альфа 2b" гражданам, страдающим заболеванием "Хронический вирусный гепатит С", специализированные лечебные продукты детям до 18 лет, страдающим заболеванием "Целиакия", противосудорожные препараты "Вигабатрин", "Сультиам", "Клобазам" детям до 18 лет, страдающим заболеванием "Эпилепсия", лекарственное средство "Пегинтерферон бета-1а" гражданам, страдающим заболеванием "Рассеянный склероз", при амбулаторном лечении бесплатно, за счет средств областного бюджета.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 21.05.2020 № 6С-43-5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по социальным вопросам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Баймагамбетов
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление здравоохранения
Акмолинской области"
С.Кисикова
"29" 09 2017 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Б.Малгаждаров
"29" 09 2017 года