Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 84 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 5279 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының Темір аудандық мәслихатының
сессия төрағасы хатшысы
Г.ҚАЛИЕВА Б.ІЗБАСОВ
Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 84
шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Темір аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-123 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурызда "Темір" газетінде жарияланған).
2. Темір аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 218 "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-139 тіркелген, 2011 жылғы 25 ақпанда "Темір" газетінде жарияланған).
3. Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 90 "Темір аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3554 тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірде "Темір" газетінде жарияланған).
4. Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 130 "Темір аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3691 тіркелген, 2013 жылғы 13 желтоқсанда "Темір" газетінде жарияланған).
5. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 245 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4336 тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Темір" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Темирского районного маслихата
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 марта 2017 года № 5279
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Темирского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
Темирского районного маслихата Темирского районного маслихата
Г.КАЛИЕВА Б.ИЗБАСОВ
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 17 февраля 2017 года № 84
Перечень утративших силу некоторых решений Темирского районного маслихата
1. Решение Темирского районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3–10–123, опубликованное 12 марта 2010 года в газете "Темір").
2. Решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 218 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "Об правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3–10–139, опубликованное 25 февраля 2011 года в газете "Темір").
3. Решение Темирского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 90 "О внесении изменения в решение Темирского районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3554, опубликованное 19 апреля 2013 года в газете "Темір").
4. Решение Темирского районного маслихата от 13 ноября 2013 года № 130 "О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3691, опубликованное 13 декабря 2013 года в газете "Темір").
5. Решение Темирского районного маслихата от 27 апреля 2015 года № 245 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4336, опубликованное 12 июня 2015 года в газете "Темір").