Қаратал ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 272 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 31 тамызда № 4325 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 168 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Каратальскому району
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 31 июля 2017 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 августа 2017 года № 4325. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 14 мая 2018 года № 168

Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 14.05.2018 № 168 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қаратал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратал ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 14.05.2018 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каратальского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Каратальскому району согласно приложению.

2. Қаратал ауданы әкімдігінің "Қаратал ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2014 жылғы 08 қазандағы № 369 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2869 тіркелген, 2014 жылдың 31 қазанында "Қаратал" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Каратальского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Каратальскому району" от 08 октября 2014 года № 369 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2869, опубликован 31октября 2014 года в газете "Каратал").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К. Қасымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал ауданының әкімі Қ. Бисембаев
Қаратал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "31" шілдедегі № 272 қаулысымен бекітілген қосымша
Қаратал ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққандағы бір айдағы қаржыландырудың мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы
ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
3 жасқа дейін
3 жастан –
7 жасқа дейін
1
"Қаратал ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" бөбекжай- балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Касымова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратальского района К. Бисембаев
Приложение утвержденное постановлением акимата Каратальского района от "31" июля 2017 года № 272
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевогофинансирования и родительской платыпо Каратальскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и
обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3 лет
от 3 лет –до 7 лет
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балбобек" государственного учреждения "Отдел образования Каратальского района"

10000
Ескертпе:
1) Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарының ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда баланаы күтіп-бағу үшін ата-аналардан немесе заңды өкілдерден алынатын ай сайынғы төлемақы мөлшері баланың жасына қарамастан тамақтануға кететін шығынның 100 пайызын құрайды және оны құрылтайшы белгілейді.
2) Жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардан немесе заңды өкілдерден төлемақы алу тәртібін мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.

10000
Примечание:
1) размер ежемесячной оплаты, взимаемой с родителей или законных представителей за содержание ребенка в государственных дошкольных организациях, созданных в организационно-правовой форме коммунальных государственных казенных предприятий, составляет 100 процентов затрат на питание, независимо от возраста, и устанавливается учредителем.
2) в частных дошкольных организациях порядок взимания оплаты с родителей или законных представителей устанавливается учредителем дошкольной организации.