Жер салығының базалық мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 74 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5775 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 178 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.07.2018 № 178 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 378-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
3. "Жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 275 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5084 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2015 жылғы 5 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен
тыс 9-сессия төрағасы Ә. Бекбергенова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қармақшы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ.Сүлейменов ___________
"3" наурыз 2017 жыл

О базовых ставках земельного налога
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 марта 2017 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 апреля 2017 года № 5775. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июля 2018 года № 178
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.07.2018 № 178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в пять раз на не используемых в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решения Кармакшинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 23 июля 2015 года № 275 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5084, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 5 сентября 2015 года).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
9-сессии Кармакшинского
районного маслихата Ә. Бекбергенова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата М. Наятулы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Кармакшинскому району Департамента
государственных доходов
по Кызылординской области"
К.Сулейменов ___________
"3" марта 2017 год