Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 191 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 5975 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, “Жалағаш ауданының Мақпалкөл ауылын қайта атау туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қазандағы № 624 қаулысына, Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 67 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 28 қарашада № 5651 болып тіркелген) және “Жалағаш ауданының Ақарық ауылын қайта атау туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 839 қаулысына, Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 135 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 31 шілдеде № 5911 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
“КЕЛІСІЛДІ”
“Жалағаш аудандық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі” коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ А.Момынтаев
14 қыркүйек 2017 жыл
“Қызылорда облысының
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары
басқармасы” мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Е.Әбдіқалықов
14 қыркүйек 2017 жыл
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ С.Әлиев
14 қыркүйек 2017 жыл

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14 сентября 2017 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 сентября 2017 года № 5975.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, постановлением акимата Кызылординской области от 26 октября 2016 года № 624, решением Кызылординского областного маслихата от 26 октября 2016 года № 67 “О переименовании села Макпалколь Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 ноября 2016 года за № 5651) и постановлением акимата Кызылординской области от 14 июля 2017 года № 839, решением Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 135 “О переименовании села Акарык Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 июля 2017 года за № 5911) акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Жалагашского района.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
“СОГЛАСОВАНО”
Руководитель коммунального
государственного учреждения
“Жалагашский районный отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог”
_______________ А.Момынтаев
14 сентября 2017 год
Руководитель государственного
учреждения “Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Кызылординской области”
_______________ Е.Абдикалыков
14 сентября 2017 год
Председатель Жалагашской
районной избирательной
комиссии
_______________ С.Алиев
14 сентября 2017 год

Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі №191 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 09.04.2021 № 74 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. “Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 31 қаулысында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 12 наурызда №4910 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 30 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен белгіленген барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарында:
реттік нөмері 18-жол жаңа редакцияда жазылсын:
“
18
Аламесек ауылдық округінің Есет батыр ауылы

приложение к постановлению акимата Жалагашского района от 14 сентября 2017 года № 191
Изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Жалагашского района
1. Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 09.04.2021 № 74 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. В постановлении акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года № 31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года за № 4910, опубликовано 18 марта 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”):
в места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, установленном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 18, изложить в новой редакции:
“
18
Село Есет батыр сельского округа Аламесек

Қ.Әбішев көшесі №24 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №124 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
”.
3. “Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 177 қаулысында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте №5137 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйекте “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 16 қазанда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесінде:

Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №124 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица К.Абишева №24
”.
3. В постановлении акимата Жалагашского района от 24 августа 2015 года № 177 “Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 сентября 2015 года за № 5137, опубликовано 23 сентября 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 16 октября 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”):
в перечень автомобильных дорог районного значения, утвержденным указанным постановлением:

реттік нөмері 3 және 4-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
“
3
KND-3
М-32 Самара-Шымкент-Мәдениет-Т.Жүргенов- Жаңаталап-Аққыр
52,59
52,59
52,59
4
KND-4
М-32 Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр-Жаңадария
37,396
37,396
37,396
”.
4. Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 10.08.2021 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 20.02.2019 № 27 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

строки, порядковые номера 3 и 4, изложить в новой редакции:
“
3
KND-3
М-32 Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жүргенов-Жанаталап-Аккыр
52,59
52,59
52,59
4
KND-4
М-32 Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария
37,396
37,396
37,396
”.
4. Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10.08.2021 № 151 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
5. Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 20.02.2019 № 27 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).