Сарға ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 14 қазандағы № 83 "Жаңа көшеге ат беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Сарға ауылы әкімінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 60 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 тамызда № 3407 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы қазақ тіліндегі "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Сарға ауылы әкімінің 11.01.2022 № ПИ-74982 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы №40 және Маңғыстау облыстық маслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы №7/95 "Бейнеу ауданының әкімшілік аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3309 болып тіркелген) бірлескен қаулы мен шешіміне сәйкес ШЕШТІМ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Сарға ауылы әкімінің 11.01.2022 № ПИ-74982 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Сарға селолық округі әкімінің 2008 жылғы 14 қазандағы № 83 "Жаңа көшеге ат беру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-64 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 қарашада № 48(1863) "Рауан" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Сарға ауылы халқының пікірін ескере отырып Сарға ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарға ауылының бірінші және екінші аймақтарын бөліп жатырған шығыстан батысқа қарай орналасқан жетінші көшеге соғыс және еңбек ардагері Есбосынов Болысбай есімі берілсін.
2. "Сарға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман Н. Айдарханова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

О внесении изменений в решение акима сельского округа Сарга от 14 октября 2008 года № 83 "Жаңа көшеге ат беру туралы"
Решение акима села Сарга Бейнеуского района Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 августа 2017 года № 3407.
Сноска. В заголовке решения на государственном языке слово "селолық" заменен словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется, решением акима села Сарга Бейнеуского района Мангистауской области от 11.01.2022 № ПИ-74982 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", "О правовых актах" совместным постановлением и решением акимата Мангистауской области от 23 февраля 2017 года №40 и Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/95 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3309) РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима села Сарга Бейнеуского района Мангистауской области от 11.01.2022 № ПИ-74982 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение акима сельского округа Сарга от 14 октября 2008 года № 83 "Жаңа көшеге ат беру туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-3-64 опубликовано от 27 ноября 2008 года в газете "Рауан" №48(1863) следующие изменения:
в преамбуле и в пункт 1 указанного решения внесены изменения;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Сарга" (главный специалист Айдарханова Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Болысов

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села М. Болысов