Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 129 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 161 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 тамызда № 7174 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 29.03.2018 № 58 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 129 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6404 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы:
2 тармақ мынадай тармақшалармен толықтырылсын:
"27) көркемдік жетекші;
28) мәдени ұйымдастырушы.";
3 тармақ мынадай тармақшалармен толықтырылсын:
"11) барлық атаудағы суретші;
12) музыкалық жетекші.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Денисов ауданының әкімі Е. Жаманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы
_____________ А. Мурзабаев
2017 жылғы 3 тамыз

О внесении дополнений в постановление акимата Денисовского района от 3 мая 2016 года № 129 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 3 августа 2017 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2017 года № 7174. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29 марта 2018 года № 58
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29.03.2018 № 58 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Денисовского района от 3 мая 2016 года № 129 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6404, опубликовано 6 июня 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить подпунктами:
"27) художественный руководитель;
28) культорганизатор.";
пункт 3 дополнить подпунктами:
"11) художник всех наименований;
12) руководитель музыкальный.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2017 года.
Аким Денисовского района Е. Жаманов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Денисовского
районного маслихата
____________ А. Мурзабаев
3 августа 2017 года