Мәслихаттың 2016 жылғы 12 тамыздағы № 46 "Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 ақпандағы № 75 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 6948 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 170 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 17.05.2018 № 170 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жангелдин аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 12 тамыздағы № 46 "Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6617 тіркелген, 2016 жылғы 20 қыркүйекте "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрайымы Қ. Әлібек
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ Н. Байдилдин
Мәслихаттың
2017 жылғы 27 ақпандағы
№ 75 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 46 шешіміне қосымша
Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
№ р/с
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

О внесении изменения в решение маслихата от 12 августа 2016 года № 46 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 27 февраля 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2017 года № 6948. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17 мая 2018 года № 170
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17.05.2018 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 12 августа 2016 года № 46 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6617, опубликовано 20 сентября 2016 года в газете "Біздің Торғай") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Алибек
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Джангельдинского района"
_________________________ Н. Байдильдин
Приложение
к решению маслихата
от 27 февраля 2017 года №75
Приложение
к решению маслихата
от 12 августа 2016 года № 46
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району
№ п/п
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица