Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 435 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 7472 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Федоров ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары күші жойылды деп танылсын.
3. "Федоров ауданы әкімдігінің аппараты" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі Т. Исабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
__________ Т. Волоткевич
25 желтоқсан 2017 жыл
Әкімдіктің
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 435 қаулысына 1-қосымша
Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 16.04.2018 № 92 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Объектінің орналасқан орны
1
Федоров ауылы
Абай көшесі –Легкодухов көшесінің қиылысындағы тақта;
Набережная көшесі – Мухтар Ауэзов көшесінің қиылысындағы тақта;
Шевченко көшесі - Набережная көшесінің қиылысындағы тақта;
Легкодухов көшесі – Камалидден Жиентаев көшесінің қиылысындағы тақта;
Юнацкий көшесіндегі тақта (сауда алаңының ауданы);
Пушкин көшесіндегі тақта;
Водопроводный көшесі – Карл Либкнехта көшесінің қиылысындағы тақта;
2
Жаркөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауылшаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараты жанындағы тақта;
3
Александрополь ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Александропольская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
4
Владыкинка ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Владыкин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
5
Затышенка ауылы
"Беркут" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
6
Копыченка ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Копычен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
7
Приозерное ауылы
"Эдуард Амержанович Тюлегенов" шаруа қожалығы ғимаратының жанындағы тақта;
8
Банновка ауылы
"Федоров ауданы Баннов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
9
Қарақопа ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарақопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
10
Чеховка ауылы
Чехов атындағы көшесіндегі тақта;
11
Цабелевка ауылы
медициналық пункт ғимаратының жанындағы тақта;
12
Вишневое ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы тақта;
13
Белояровка ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Белояров негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
14
Усаковка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Усаковское орман шаруашылығы мекемесі" ғимаратының жанындағы тақта;
15
Придорожное ауылы
"Федоров ауданы Воронеж ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
16
Успеновка ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Успенов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында тақта;
17
Лысановка ауылы
Степной көшесі - Озерный көшесі қиылысындағы тақта;
18
Чистый Чандак ауылы
"Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында тақта;
19
Қамысты Шаңдақ ауылы
"Турар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
20
Алаботалы ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ала - Бутала бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында тақта;
21
Северное ауылы
"Дала жеміс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
22
Лесное ауылы
"Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
23
Кеңарал ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Кеңарал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
24
Жыланды ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жыланды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
25
Костряковка ауылы
"Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
26
Волковка ауылы
"Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
27
Курское ауылы
"Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
28
Запасное ауылы
"Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
29
Ленино ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы тақта;
30
Жаңақой ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы тақта;
31
Новошумное ауылы
"Тогызбай - Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
32
Первомайское ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Первомай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
33
Трактовое ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Трактов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
34
Пешковка ауылы
"Пешков нан өнімдер комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты жанындағы тақта;
35
Калиновка ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Калинов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
36
Кравцово ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Кравцов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
37
Полтавка ауылы
"Дала жеміс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
38
Большое ауылы
"Большое 2016" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта;
39
Мирное ауылы
Федоров ауданы "Шандақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
40
Крамское ауылы
"Пшеничное" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы тақта.
Әкімдіктің
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 435 қаулысына
2-қосымша
Федоров ауданы әкімдігінің күшін жойған кейбір қаулыларының тізбесі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 25 декабря 2017 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2018 года № 7472.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Федоровской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Федоровского района согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Федоровского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района Т. Исабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Федоровской районной
избирательной комиссии
____________________ Т. Волоткевич
25 декабря 2017 год
Приложение 1
к постановлению акимата
от "25" декабря 2017 года № 435
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района
Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 16.04.2018 № 92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Федоровка
щит на углу улицы Абая – улицы Легкодухова;
щит на углу улицы Набережная – улицы Мухтара Ауэзова;
щит на углу улицы Шевченко – улицы Набережная;
щит на углу улицы Легкодухова – улицы Камалиддена Жиентаева;
щит на улице Юнацкого (район торговой площади);
щит на улице Пушкина;
щит на углу улицы Водопроводная – улицы Карла Либкнехта;
2
село Жарколь
щит у здания коммунального государственного казенного предприятия "Федоровский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области;
3
село Александрополь
щит у здания коммунального государственного учреждения "Александропольская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района";
4
село Владыкинка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Владыкинская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района";
5
село Затышенка
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Беркут";
6
село Копыченка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Копыченская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района";
7
село Приозерное
щит у здания крестьянского хозяйства "Тюлегенов Эдуард Амержанович";
8
село Банновка
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Банновского сельского округа Федоровского района";
9
село Каракопа
щит у здания коммунального государственного учреждения "Каракопинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района;
10
село Чеховка
щит по улице Чехова;
11
село Цабелевка
щит у здания медицинского пункта;
12
село Вишневое
щит у здания сельского клуба;
13
село Белояровка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Белояровская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района;
14
село Усаковка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Усаковское учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области;
15
село Придорожное
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Воронежского сельского округа Федоровского района";
16
село Успеновка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Успеновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района";
17
село Лысановка
щит на углу улицы Степная - улицы Озерная;
18
село Чистый Чандак
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Камышинского сельского округа Федоровского района";
19
село Камышный Чандак
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Турар";
20
село Алабутала
щит у здания коммунального государственного учреждения "Ала-Буталинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района;
21
село Северное
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Дала жемис";
22
село Лесное
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района";
23
село Кенарал
щит у здания коммунального государственного учреждения "Кенаральская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района";
24
село Жыланды
щит у здания коммунального государственного учреждения "Жиландинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района;
25
село Костряковка
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Костряковского сельского округа Федоровского района";
26
село Волковка
щит у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Гранд";
27
село Курское
щит у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Гранд";
28
село Запасное
щит у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Гранд";
29
село Ленино
щит у здания сельского клуба;
30
село Жанакой
щит у здания сельского клуба;
31
село Новошумное
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Тогызбай-Агро";
32
село Первомайское
щит у здания коммунального государственного учреждения "Первомайская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района;
33
село Трактовое
щит у здания коммунального государственного учреждения "Трактовая начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района;
34
село Пешковка
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Пешковский комбинат хлебопродуктов";
35
село Калиновка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Калиновская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района;
36
село Кравцово
щит у здания коммунального государственного учреждения "Кравцовская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района;
37
село Полтавка
щит у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Дала жемис";
38
село Большое
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Большое 2016";
39
село Мирное
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Чандакского сельского округа Федоровского района";
40
село Крамское
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Пшеничное".
Приложение 2
к постановлению акимата
от 25 декабря 2017 года № 435
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Федоровского района

1. Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 34 "Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-189 тіркелген, "Федоровские новости" аудандық газетте 2011 жылғы 24 ақпанда жарияланған) қаулысы.
2. Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 357 "Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 34 қаулысына өзгеріс енгізу туралы (Қостанай облысы Федоров ауданы әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда № 9-20-205 тіркелген, "Федоровские новости" аудандық газетте 2012 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) қаулысы.
3. Федоров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 214 "Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 34 қаулысына өзгеріс енгізу туралы (Қостанай облысы әділет департаментінде 2014 жылғы маусымда № 4937 тіркелген, "Федоровские новости" аудандық газетте 2014 жылғы 14 тамызда жарияланған) қаулысы.

1. Постановление акимата Федоровского района от 23 февраля 2011 года № 34 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-20-189, опубликовано 24 февраля 2011 года в районной газете "Федоровские новости".).
2. Постановление акимата Федоровского района от 14 декабря 2011 года № 357 "О внесении изменения в постановление акимата Федоровского района от 23 февраля 2011 года № 34 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4937, опубликовано 12 января 2012 года в районной газете "Федоровские новости".).
3. Постановление акимата Федоровского района от 23 июня 2014 года № 214 "О внесении изменения в постановление акимата Федоровского района от 23 февраля 2011 года № 34 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4937, опубликовано 14 августа 2014 года в районной газете "Федоровские новости".).