Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХI сессиясының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2017 жылғы 18 қыркүйекте № 1404 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы № 115
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 14.05.2024 № 115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Заңының 24 бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 725 бұйрығымен бекітілген мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлау және іске асыру Қағидасына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі осы шешімге берілген қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХІ сессиясының төрағасы
М. Абдуллаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXI сессиясының
2017 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 147 шешіміне қосымша
Жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі

Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы
Решение ХXI сессии маслихата города Алматы VI созыва от 15 сентября 2017 года N 147. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 сентября 2017 года за N 1404. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 14 мая 2024 года № 115
Сноска. Утратило силу решением маслихата город а Алматы от 14.05.2024 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", Правилами планирования и реализации проектов государственно-частного партнерства, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 725, маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXI-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
М. Абдуллаев
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению XXI-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 15 сентября 2017 года № 147
Перечень местных проектов государственно-частного партнерства

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 22.02.2019 № 314 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді – Алматы қаласы мәслихатының 27.05.2019 № 359 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 09.10.2020 № 491 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.04.2021 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Жобаның атауы Бюджеттік бағдарламаның жауапты әкімгері (мемлекеттік әріптес)
1.
Велосипедшілерді дайындай отырып, велотректі басқару
Алматы қаласы Спорт басқармасы
2.
Алматы қаласындағы "№ 2 мамандандырылған олимпиада резервіндегі балалар-жасөспірімдер мектебі ("Спутник") коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мүліктік кешенін басқару
Алматы қаласы Спорт басқармасы
3.
Мектептер жанындағы дене шынықтыру- спорт аймақтарының мүліктік кешенін басқару
Алматы қаласы Білім басқармасы
4.
Қоғамдық көлікті диспетчерлеу
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
5.
Алматы қаласында қатты-тұрмыстық қалдықтарды басқарудың кешенді жүйесін енгізу
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
6.
Алматы қаласының жеке меншік бала бақшаларында мектепке дейінгі тәрбиені және оқытуды ұйымдастыру
Алматы қаласы Білім басқармасы
7.
Алматы қаласының көше-жол желілерін ағымдағы жөндеу жұмыстары
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
8.
Алматы қаласының аумағын көгалдандыру
Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы
9.
Алматы қаласын сыртқы жарықтандыруды жаңғырту
Алматы қаласы Энергия тиімділігі және инфрақұрылымдық даму басқармасы
10.
Алматы қаласында жеңілрельсті көлік (жүрдек трамвай) желілерінің құрылысы, пайдалану, қызмет көрсету
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
11.
Алматы қаласында жаяу жолдарды, аялдама қапталдарын және алаңдарды орташа жөндеу
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
12.
Алматы қаласы № 7 Қалалық клиникалық ауруханасында реанимациясы бар кардиохирургиялық бөлімше құру
Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасы
13.
Алматы арена және Халық аренаны көп функционалды және кешенді басқаруды ұйымдастыру
Алматы қаласы Спорт басқармасы
14.
Алматы қаласындағы білім беру мекемелері жанындағы дене шынықтыру-спорт аймақтарын қайта жаңарту, пайдалану және басқару
Алматы қаласы Білім басқармасы
15.
Алматы қаласында Инновациялық шығармашылық орталықтарын салу және пайдалану
Алматы қаласы Білім басқармасы
16.
Алматы қаласында бұрын салынған және жаңадан салынып жатқан тоғы әлсіз желілерді жаңғырту, техникалық сервистік қызмет көрсету
Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы
17.
Алматы қаласының саябақтарының, скверлерінің, өзен арналарының, тротуарлары мен аулаларының көше жарығын жүргізу, қайта жаңғырту, қызмет көрсету және пайдалану
Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
18.
Алматы қаласының жол трафигінің қауіпсіздігі мен талдауының зияткерлік жүйесі
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы

Сноска. Приложение – в редакции решения маслихата города Алматы от 22.02.2019 года № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями маслихата города Алматы от 27.05.2019 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 09.10.2020 № 491 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 30.04.2021 № 31 (вводится в действие co дня его первого официального опубликования).
Наименование проекта Ответственный администратор бюджетной программы (государственный партнер)
1.
Управление велотреком с подготовкой велосипедистов
Управление спорта города Алматы
2.
Управление имущественным комплексом коммунального казенного предприятия "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 2 ("Спутник") в городе Алматы"
Управление спорта города Алматы
3.
Управление имущественным комплексом физкультурно-спортивных зон при школах
Управление образования города Алматы
4.
Диспетчеризация общественного транспорта
Управление городской мобильности города Алматы
5.
Внедрение комплексной системы управления твердо-бытовыми отходами в городе Алматы
Управление зеленой экономики города Алматы
6.
Организация дошкольного воспитания и обучения в частных детских садах города Алматы
Управление образования города Алматы
7.
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Алматы
Управление городской мобильности города Алматы
8.
Озеленение территории города Алматы
Управление зеленой экономики города Алматы
9.
Модернизация наружного освещения города Алматы
Управление энергоэффективности и инрфрастуктурного развития города Алматы
10.
Строительство, эксплуатация, обслуживание линии легкорельсового транспорта (скоростного трамвая) в городе Алматы
Управление городской мобильности города Алматы
11.
Средний ремонт тротуаров, остановочных карманов и площадок в городе Алматы
Управление городской мобильности города Алматы
12.
Создание кардиохирургического отделения с реанимацией в Городской клинической больнице № 7 города Алматы
Управление общественного здоровья города Алматы
13.
Организация управления многофункциональными комплексами Алматы Арена и Халык Арена
Управление спорта города Алматы
14.
Реконструкция, эксплуатация и управление физкультурно-спортивными зонами при образовательных учреждениях в городе Алматы
Управление образования города Алматы
15.
Строительство и эксплуатация Центров инновационного творчества в городе Алматы
Управление образования города Алматы
16.
Модернизация, техническое сервисное обслуживание слаботочных сетей, ранее построенных и вновь строящихся в городе Алматы
Управление комфортной городской среды города Алматы
17.
Строительство, реконструкция, обслуживание и эксплуатация уличного освещения парков, скверов, русел рек, тротуаров и дворов города Алматы
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы
18.
Интеллектуальная система безопасности и анализа дорожного
трафика города Алматы
Управление городской мобильности города Алматы