Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 4460 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 мамырдағы № 743 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 19.05.2021 № 743 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы əкімдігінің 10.01.2020 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 декабря 2017 года № 2207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 декабря 2017 года № 4460. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 мая 2021 года № 743
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19.05.2021 № 743 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарда, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыс орындарын қоспағанда, жұмыс орындары санының есебінен мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Петропавл қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) Осы қаулыны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов города Петропавловска от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению.
2. Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Петропавловска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции по Северо-Казахстанской области.

2) Әкімдіктің осы қаулысын мемлекеттік тіркеген күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде, оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) Осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Петропавл қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі М.Тасмағанбетов
Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан алғанда Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасы

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Петропавловска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Петропавловска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска М.Тасмаганбетов
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 15 декабря 2017 года № 2207
Квота рабочих мест для инвалидов города Петропавловска от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 23.04.2019 № 524 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы əкімдігінің 10.01.2020 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Ұйым атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Нақты жұмыс орындарына квота (адам)
Жұмыс істейтін мүгедектер саны (адам)
Жұмыс орындарына белгіленетін квота (адам)
1
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Юрий Алексеевич Гагарин атындағы №14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68
2%
1
-
1
2
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2%
2
1
1
3
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
138
3%
4
3
1
4
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақ бота" бөбекжай-балабақшасы" қазыналық мемлекеттік кәсіпорны
82
2%
2
1
1
5
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№26 мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
134
3%
4
3
1
6
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
108
3%
3
2
1

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23.04.2019 № 524 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10.01.2020 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Фактическая квота рабочих мест (человек)
Количество работающих инвалидов (человек)
Устанавливаемая квота рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №14 имени Юрия Алексеевича Гагарина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
68
2%
1
-
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
99
2%
2
1
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "БЭСТ" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска
138
3%
4
3
1
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
82
2%
2
1
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Школа-детский сад №26" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
134
3%
4
3
1
6
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "Дарын" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
108
3%
3
2
1