Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 31 шілдедегі № 287 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 11 тамызда № 4187 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 30 қазандағы № 412 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 30.10.2017 № 412 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Сайрам ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерi бекiтiлсiн.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 31 июля 2017 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 августа 2017 года № 4187. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 30 октября 2017 года № 412
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 30.10.2017 № 412 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложению, к настоящему постановлению.

2. Сайрам ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 шілдедегі № 283 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2016 жылғы 2 тамызда № 3815 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 тамыздағы "Мәртөбе" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 5 июля 2016 года № 283 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 августа 2016 года № 3815, опубликовано 12 августа 2016 года в газете "Пульс Сайрама").

3. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2) осы қаулыны Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательными актами Републики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Сайрамского района, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Оразалиевке жүктелсін.
Аудан әкiмi С. Сапарбаев
Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң
2017 жылғы 31 шілдедегі
№ 287 қаулысына қосымша
Аудан бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарының түрi
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушiлердiң саны
Мектепке дейiнгi ұйымдардағы (меншiк нысанына қарамай) жан басына шаққандағы бiр айға қаржыландыру мөлшерi (теңге)
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарындағы ата-аналардың күнiне ақы төлеу мөлшерi (теңге)
Мемлекеттiк
Жеке
Күнiне бiр баланың тамағына шығыны, 3 жасқа дейiн, теңге (көп емес)

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Оразалиева М.
Аким района С. Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Сайрамского района
№ 287 от 31 июля 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций (независимо от формы собственности) в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (в тенге), в зависимости от возраста ребенка
Государственный
Частный
Расходы на питание одного ребенка в день до 3 лет (не более), тенге