Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 135 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 маусымда № 5068 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, 44-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай:
1) "Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 46 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3802, 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 39 (17128) "Дидар", 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 40 (19639) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының;
2) "Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 46 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 118 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3975, 2015 жылғы 3 маусымдағы № 62 (17151) "Дидар", 2015 жылғы 4 маусымдағы № 64 (19663) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 мая 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июня 2017 года № 5068
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области" от 2 марта 2015 года № 46 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3802, опубликованное в газетах "Дидар" от 10 апреля 2015 года № 39 (17128), "Рудный Алтай" от 9 апреля 2015 года № 40 (19639));
2) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 марта 2015 года № 46 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области" от 15 мая 2015 года № 118 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3975, опубликованное в газетах "Дидар" от 3 июня 2015 года № 62 (17151), "Рудный Алтай" от 4 июня 2015 года № 64 (19663 )).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов