Ақтөбе қаласының Бас жоспарында анықталған шекте жерге жер салығына базалық ставкаларды дифференциациялау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 336 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 маусымда № 3-1-192 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 444 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 27.06.2019 № 444 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбына қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 364 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 және 7-баптарына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8 және 11-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 "Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде, мемлекет немесе мемлекеттік жер пайдаланушылар жалға берген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын, сондай-ақ жер учаскелерін жалдау құқығын сату төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 364 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Ақтөбе қаласының Бас жоспарында анықталған шекте жерге жер салығына базалық ставкаларды диффренциациалау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1 тармаққа қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 364 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ақтөбе қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бірінші сессиясының 2006 жылғы 24 тамыздағы № 263 "Ақтөбе қаласы дамуының Бас жоспарымен анықталған шегінде жерге және жер салығына базалық ставкаларын дифференциациялау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-56 болып тіркелген, 2006 жылғы 3 қазанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі;

Об утверждении схемы зонирования земель города Актобе для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных Генеральным планом города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 мая 2018 года № 336. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 12 июня 2018 года № 3-1-192. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 июня 2019 года № 444
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27.06.2019 № 444 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 364 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, постановлением Правительства Республики Казахстан № 890 от 2 сентября 2003 года "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность, при сдаче государством или государственными землепользователями в аренду, а также размера платы за продажу права аренды земельных участков", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 364 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить схему зонирования земель города Актобе для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных Генеральным планом города Актобе согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 364 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу следующие решения маслихата города Актобе:
1) решение очередной тридцать первой сессии маслихата города Актобе от 24 августа 2006 года № 263 "Об утверждении схемы зонирования земель города Актобе для установления границ ценновых зон и дифференциации базовых ставок платы за землю и базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных Генеральным планом города Актобе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-56, опубликованное 3 октября 2006 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник);

2) Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз тоғызыншы сессиясының 2007 жылғы 30 мамырдағы № 345 "Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бірінші сессиясының 2006 жылғы 24 тамыздағы № 263 "Ақтөбе қаласы дамуының Бас жоспарымен анықталған шегінде жерге және жер салығына базалық ставкаларын дифференциациялау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-73 болып тіркелген, 2007 жылғы 19 маусымда "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешімі.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ә. Тасимов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 мамырдағы
№ 336 шешіміне 1 қосымша
Ақтөбе қаласының Бас жоспарында анықталған шекте жерге жер салығына базалық ставкаларды диффренциациалау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы
Ескерту. 1 қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 364 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

2) решение очередной тридцать девятой сессии маслихата города Актобе от 30 мая 2007 года № 345 "О внесении изменения и дополнения в решение № 263 очередной тридцать первой сессии маслихата города Актобе от 24 августа 2006 года "Об утверждении схемы зонирования земель города Актобе для установления границ ценновых зон и дифференциации базовых ставок платы за землю и базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных Генеральным планом города Актобе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-73, опубликованное 19 июня 2007 года в газете "Ақтөбе").
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции города Актобе;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
А.Тасимов С. Шинтасова
Приложение 1 к решению маслихата города Актобе от "25" мая 2018 года № 336
Схема зонирования земель города Актобе для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных Генеральным планом города Актобе
Сноска. Заголовок приложения 1 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 364 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).