Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 202 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 6 сәуірде № 3-10-182 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 130 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 130 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 399 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 399 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Темір ауданында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 399 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 14 "Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4901 тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырда "Темір" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. АБДЫҒАЛИБ. ІЗБАСОВ

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 15 марта 2018 года № 202. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 6 апреля 2018 года № 3-10-182. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2021 года № 130
Сноска. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13.12.2021 № 130 (вводится в действие с 01.01.2022).
Сноска. Заголовок – в редакции решения Темирского районного маслихата Актюбинской области от 03.12.2019 № 399 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 03.12.2019 № 399 (вводится в действие с 01.01.2020).
1. Повысить в Темирском районе базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в десять раз.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темирского районного маслихата Актюбинской области от 03.12.2019 № 399 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Признать утратившим силу решение Темирского районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 14 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4901, опубликованное 27 мая 2016 года в газете "Темір").
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. АБДЫГАЛИБ. ИЗБАСОВ