Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 27-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 наурызда № 4610 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Кожабергенов Айдар Кожабековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы К. Алпысбаев
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "5" наурыздағы № 27-3 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Көксу ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 45-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3474 тіркелген, 2015 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жарияланған);
2. "Көксу ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 6 мамырдағы № 3-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3853 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Көксу ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 10-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4022 тіркелген, 2016 жылдың 13 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Коксуского района
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 27-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2018 года № 4610
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Коксуского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Коксуского района Кожабергенова Айдара Кожабековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района К. Алпысбаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков
Приложение к решению маслихата Коксуского района от "5" марта 2018 года № 27-3
Перечень некоторых решений маслихата Коксуского района признаваемых утратившими силу
1. "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Коксускому району" от 4 сентября 2015 года № 45-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3474, опубликован 15 октября 2015 года в Инфармационно-правовой системе "Әділет" нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Коксускому району" от 6 мая 2016 года № 3-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3853, опубликован 10 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. "О повышении ставок земельного налога по Коксускому району" от 27 октября 2016 года № 10-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4022, опубликован 13 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).