Қордай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 29-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 3784 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 80-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 80-15 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Кордайскому району
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26 марта 2018 года № 29-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 апреля 2018 года № 3784. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2020 года № 80-15
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 25.12.2021 № 80-15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Қордай ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс) и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Кордайского района.

2. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" төртінші шақырылған Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы №42-3 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-5-130 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашадағы аудандық "Қордай шамшырағы" – "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) және "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы №42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" бесінші шақырылған Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы №41-7 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2678 тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымдағы аудандық "Қордай шамшырағы" – "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившими силу решение Кордайского районного маслихата четвертого созыва от 4 ноября 2011 года №42-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6-5-130, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы" – "Кордайский маяк" от 23 ноября 2011 года) и решение Кордайского районного маслихата пятого созыва от 15 мая 2015 года "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 4 ноября 2011 года №42-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2678, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы" – "Кордайский маяк" от 20 июня 2015 года).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
Т.Апаева Р.Нурсипатов
Қордай аудандық мәслихатының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Т.Апаева Р.Нурсипатов
Приложение к решению
Кордайского районного