Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы 24 сессиясының № 218 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 маусымда № 4816 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы Р. Әбеуов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 мамырдағы
№ 218 шешіміне қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 06 қазандағы 26 сессиясының "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" № 252 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-10-118 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 қарашадағы "Тоқырауын тынысы" № 45 (7259) газетінде жарияланған).
2. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 06 қазандағы 26 сессиясының "Кәсіпкерлік қызметтің түрлеріне бір жолғы талон құнының бағасын белгілеу туралы" № 253 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-10-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 қарашадағы "Тоқырауын тынысы" № 45 (7259) газетінде жарияланған).
3. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 92 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2116 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 3 (7373) газетінде жарияланған).
4. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы 33 сессиясының "Ақтоғай ауданы бойынша автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын белгілеу және автотұрақтар паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын салықтардың базалық ставкаларын ұлғайту туралы" № 301 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3346 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдедегі "Тоқырауын тынысы" № 33 (7507) газетінде, 2015 жылғы 13 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы 40 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы ХХХVІ сессиясының № 337 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 376 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3697 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызындағы "Тоқырауын тынысы" № 11 (7539) газетінде, 2016 жылғы 31 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
Решение 24 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 мая 2018 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июня 2018 года № 4816
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата Р. Абеуов
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 28 мая 2018 года
№ 218
Перечень некоторых решений Актогайского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение 26 сессии от 06 октября 2010 года Актогайского районного маслихата № 252 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-10-118, опубликовано в газете "Токырауын тынысы" от 12 ноября 2010 года № 45 (7259)).
2. Решение 26 сессии от 06 октября 2010 года Актогайского районного маслихата № 253 "Кәсіпкерлік қызметтің түрлеріне бір жолғы талон құнының бағасын белгілеу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-10-119, опубликовано в газете "Токырауын тынысы" от 12 ноября 2010 года № 45 (7259)).
3. Решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 92 "Об установлении размера ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2116, опубликовано в газете "Токырауын тынысы" от 25 января 2013 года № 3 (7373).
4. Решение 33 сессии от 30 июня 2015 года Актогайского районного маслихата № 301 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки паркинги) Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3346, опубликовано в газете "Токырауын тынысы" от 31 июля 2015 года № 33(7507) в информационно-правовой системе "Әділет" 13 августа 2015 года,).
5. Решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 16 февраля 2016 года № 376 "О внесении изменения в решение XXXVI сессии Актогайского районного маслихата от 11 ноября 2015 года № 337 "О повышении базовой cтавки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3697, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 18 мая 2016 года № 11 (7539), информационно-правовой системе "Әділет" 31 марта 2016 года).

6. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы 3 сессиясының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 28 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3814 болып тіркелген, 2016 жылғы 03 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы 4 сессиясының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 42 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3887 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

6. Решение 3 сессии Актогайского районного маслихата от 11 мая 2016 года № 28 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3814, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 03 июня 2016 года).
7. Решение 4 сессии Актогайского районного маслихата от 29 июня 2016 года № 42 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3887 опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 июля 2016 года).