Қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерінің артуы туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 7622 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 20.04.2022 № 171 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 20.04.2022 № 171 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Алынып тасталды - Қостанай облысы мәслихатының 13.12.2019 № 452 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Салық кодексінің 576-бабымен белгіленген Қостанай облысы бойынша төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген баптың 3-тармағында белгіленген мөлшерлемелерді қоспағанда, екі есеге көтерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 20.04.2022 № 171 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы И. Дмитриева
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Жусупова
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М. Шайымов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы міндетін уақытша атқарушы
______________________ Б. Есенгулов
Мәслихаттың
2018 жылғы 2 наурыздағы
№ 245 шешіміне қосымша
Қостанай облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 шешімі "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3697 болып тіркелді, 2009 жылғы 23 желтоқсанда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланды).

О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду
Решение маслихата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 марта 2018 года № 7622.
Сноска. Заголовок – в редакции решения маслихата Костанайской области от 20.04.2022 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс) Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата Костанайской области от 20.04.2022 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Исключен решением маслихата Костанайской области от 13.12.2019 № 452 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Повысить ставки платы, установленные статьей 576 Налогового кодекса, в два раза по Костанайской области, за исключением ставок, установленных пунктом 3 указанной статьи.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Костанайской области от 20.04.2022 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Дмитриева
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
акимата Костанайской области"
____________________ А. Жусупова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
______________________ М. Шаимов
СОГЛАСОВАНО
Временно исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
_______________________ Б. Есенгулов
Приложение
к решению маслихата
от 2 марта 2018 года № 245
Перечень решений Костанайского областного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Костанайского областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 233 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3697, опубликовано 23 декабря 2009 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости").

2. Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 375 "Мәслихаттың 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3755 болып тіркелді, 2011 жылғы 5 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланды).
3. Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 385 "Мәслихаттың 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5497 болып тіркелді, 2015 жылғы 14 сәуірде "Костанайские новости" газетінде жарияланды).
4. Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 113 "Мәслихаттың 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6917 болып тіркелді, 2017 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

2. Решение Костанайского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 375 "О внесении дополнения в решение маслихата от 20 ноября 2009 года № 233 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3755, опубликовано 31 марта 2011 года в газете "Костанайские новости").
3. Решение Костанайского областного маслихата от 17 марта 2015 года № 385 "О внесении изменений в решение маслихата от 20 ноября 2009 года № 233 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5497, опубликовано 14 апреля 2015 года в газете "Костанайские новости").
4. Решение Костанайского областного маслихата от 10 февраля 2017 года № 113 "О внесении изменения в решение маслихата от 20 ноября 2009 года № 233 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6917, опубликовано 28 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).