Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 155 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 7573 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ш. Досов
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлігі мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаменті Арқалық қаласы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ М. Бейсенов
2018 жыл "13" ақпан
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 155 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-113 тіркелген, 2009 жылғы 28 тамызда "Торғай" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Мәслихаттың 2010 жылғы 11 ақпандағы № 238 "Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-126 тіркелген, 2010 жылғы 2 сәуірде "Торғай" газетінде жарияланған) шешімі.
3. Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-159 тіркелген, 2012 жылғы 3 ақпанда "Торғай" газетінде жарияланған) шешімі.
4. Мәслихаттың 2013 жылғы 23 мамырдағы № 105 "Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4173 тіркелген, 2013 жылғы 26 шілдеде "Торғай" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 марта 2018 года № 7573
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Досов
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по городу Аркалыку Департамента
государственных доходов по Костанайской
области комитета государственных доходов
министерства финансов Республики Казахстан"
_____________________________ М. Бейсенов
"13" февраля 2018 год
Приложение
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года
№ 155
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата
1. Решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-113, опубликовано 28 августа 2009 года в газете "Торгай").
2. Решение маслихата от 11 февраля 2010 года № 238 "О внесении изменений в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-126, опубликовано 2 апреля 2010 года в газете "Торгай").
3. Решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 393 "О внесении изменений в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-159, опубликовано 3 февраля 2012 года в газете "Торгай").
4. Решение маслихата от 23 мая 2013 года № 105 "О внесении изменения в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 178 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173, опубликовано 26 июля 2013 года в газете "Торгай").